Fink spreekt duidelijke taal over Penders: “Geen reden"

373 stemmen
Fink spreekt duidelijke taal over Penders: “Geen reden

KRC Genk neemt het op de tweede speeldag van de Jupiler Pro League op tegen Oud-Heverlee Leuven. Mike Penders staat volgens Thorsten Fink gewoon onder de lat.

Penders wordt genoemd bij een transfer naar Chelsea, maar de Londenaren zijn van plan de doelman meteen terug uit te lenen aan KRC Genk. Het ziet er dus naar uit dat Penders gewoon de eerste doelman zal blijven.

LEES OOK: Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Miljoenentransfer

Chelsea is bereid twintig miljoen euro op tafel te leggen voor de jonge doelman. Door de blessure van Hendrik Van Crombrugge kreeg Penders zijn kans als nummer één. En tegen OHL zal dat niet anders zijn. Fink sprak duidelijke taal tegenover Het Laatste Nieuws. “Ik zie ook geen reden om hem tegen OHL op de bank te zetten”, klinkt het.

Penders is net 19 jaar geworden, maar heeft al bijna een absolute toptransfer beet. “Hij blijft onbewogen onder al die aandacht. Mike is en blijft een nuchtere kerel. Of ik met hem heb gesproken? Neen, dat niet. Als er een grote golf op komst is, moet je die soms gewoon laten uitdoven. Als je ertegen aan gaat kletsen, creëer je net iets onnodigs. Neen, hij ziet er kalm uit en traint heel goed. Ik verwacht niet dat hij nerveus zal zijn zaterdag.”

Eerste keus?

Penders hield meteen de nul en Fink lijkt de voorkeur te geven aan Penders. “Een definitieve beslissing heb ik nog niet gemaakt, maar Penders heeft het goed gedaan en hield de nul. Ik zie geen reden om te wisselen. Ik heb twee goede keepers: een jonge getalenteerde, de andere is ervaren. Hendrik zal in de toekomst nog spelen.”

Een goede keuze van Fink?

Meest recent

Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

55
55
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

27
27
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

9
9
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

110
110
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

48
48
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

50
50
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

39
39
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

273
273
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

173
173
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

211
211
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

113
113
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

143
143
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

346
346
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

283
283
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

233
233
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

196
196
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

288
288
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

229
229
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

93
93
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

56
56
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

544
544
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

239
239
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

402
402
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

186
186
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

144
144

Meer sportnieuws