Fink spreekt duidelijke taal over Penders: “Geen reden"

door
Fink spreekt duidelijke taal over Penders: “Geen reden

KRC Genk neemt het op de tweede speeldag van de Jupiler Pro League op tegen Oud-Heverlee Leuven. Mike Penders staat volgens Thorsten Fink gewoon onder de lat.

Penders wordt genoemd bij een transfer naar Chelsea, maar de Londenaren zijn van plan de doelman meteen terug uit te lenen aan KRC Genk. Het ziet er dus naar uit dat Penders gewoon de eerste doelman zal blijven.

LEES OOK: Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Miljoenentransfer

Chelsea is bereid twintig miljoen euro op tafel te leggen voor de jonge doelman. Door de blessure van Hendrik Van Crombrugge kreeg Penders zijn kans als nummer één. En tegen OHL zal dat niet anders zijn. Fink sprak duidelijke taal tegenover Het Laatste Nieuws. “Ik zie ook geen reden om hem tegen OHL op de bank te zetten”, klinkt het.

Penders is net 19 jaar geworden, maar heeft al bijna een absolute toptransfer beet. “Hij blijft onbewogen onder al die aandacht. Mike is en blijft een nuchtere kerel. Of ik met hem heb gesproken? Neen, dat niet. Als er een grote golf op komst is, moet je die soms gewoon laten uitdoven. Als je ertegen aan gaat kletsen, creëer je net iets onnodigs. Neen, hij ziet er kalm uit en traint heel goed. Ik verwacht niet dat hij nerveus zal zijn zaterdag.”

Eerste keus?

Penders hield meteen de nul en Fink lijkt de voorkeur te geven aan Penders. “Een definitieve beslissing heb ik nog niet gemaakt, maar Penders heeft het goed gedaan en hield de nul. Ik zie geen reden om te wisselen. Ik heb twee goede keepers: een jonge getalenteerde, de andere is ervaren. Hendrik zal in de toekomst nog spelen.”

Een goede keuze van Fink?

Meest recent

Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

13
13
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

3
3
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

118
118
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

71
71
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

20
20
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

259
259
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

63
63
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

74
74
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

41
41
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

136
136
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

79
79
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

73
73
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

21
21
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

30
30
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

143
143
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

153
153
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

172
172
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

134
134
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

133
133
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

255
255
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

329
329
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

136
136
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

518
518

Meer sportnieuws