Fink spreekt duidelijke taal over Penders: “Geen reden"

373 stemmen
Fink spreekt duidelijke taal over Penders: “Geen reden

KRC Genk neemt het op de tweede speeldag van de Jupiler Pro League op tegen Oud-Heverlee Leuven. Mike Penders staat volgens Thorsten Fink gewoon onder de lat.

Penders wordt genoemd bij een transfer naar Chelsea, maar de Londenaren zijn van plan de doelman meteen terug uit te lenen aan KRC Genk. Het ziet er dus naar uit dat Penders gewoon de eerste doelman zal blijven.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Miljoenentransfer

Chelsea is bereid twintig miljoen euro op tafel te leggen voor de jonge doelman. Door de blessure van Hendrik Van Crombrugge kreeg Penders zijn kans als nummer één. En tegen OHL zal dat niet anders zijn. Fink sprak duidelijke taal tegenover Het Laatste Nieuws. “Ik zie ook geen reden om hem tegen OHL op de bank te zetten”, klinkt het.

Penders is net 19 jaar geworden, maar heeft al bijna een absolute toptransfer beet. “Hij blijft onbewogen onder al die aandacht. Mike is en blijft een nuchtere kerel. Of ik met hem heb gesproken? Neen, dat niet. Als er een grote golf op komst is, moet je die soms gewoon laten uitdoven. Als je ertegen aan gaat kletsen, creëer je net iets onnodigs. Neen, hij ziet er kalm uit en traint heel goed. Ik verwacht niet dat hij nerveus zal zijn zaterdag.”

Eerste keus?

Penders hield meteen de nul en Fink lijkt de voorkeur te geven aan Penders. “Een definitieve beslissing heb ik nog niet gemaakt, maar Penders heeft het goed gedaan en hield de nul. Ik zie geen reden om te wisselen. Ik heb twee goede keepers: een jonge getalenteerde, de andere is ervaren. Hendrik zal in de toekomst nog spelen.”

Een goede keuze van Fink?

Meest recent

'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

67
67
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

43
43
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

29
29
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

156
156
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

30
30
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

53
53
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

106
106
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

112
112
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

102
102
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

341
341
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

343
343
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

112
112
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

159
159
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

106
106
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

529
529
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

192
192
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

219
219
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

55
55
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

173
173
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

79
79
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

84
84
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

215
215
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

95
95
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

229
229
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

418
418

Meer sportnieuws