Fink spreekt duidelijke taal over Penders: “Geen reden"

373
Fink spreekt duidelijke taal over Penders: “Geen reden

KRC Genk neemt het op de tweede speeldag van de Jupiler Pro League op tegen Oud-Heverlee Leuven. Mike Penders staat volgens Thorsten Fink gewoon onder de lat.

Penders wordt genoemd bij een transfer naar Chelsea, maar de Londenaren zijn van plan de doelman meteen terug uit te lenen aan KRC Genk. Het ziet er dus naar uit dat Penders gewoon de eerste doelman zal blijven.

LEES OOK: Mirisola onthult pijnlijke KRC Genk-klap: “Traantje gelaten”

Miljoenentransfer

Chelsea is bereid twintig miljoen euro op tafel te leggen voor de jonge doelman. Door de blessure van Hendrik Van Crombrugge kreeg Penders zijn kans als nummer één. En tegen OHL zal dat niet anders zijn. Fink sprak duidelijke taal tegenover Het Laatste Nieuws. “Ik zie ook geen reden om hem tegen OHL op de bank te zetten”, klinkt het.

Penders is net 19 jaar geworden, maar heeft al bijna een absolute toptransfer beet. “Hij blijft onbewogen onder al die aandacht. Mike is en blijft een nuchtere kerel. Of ik met hem heb gesproken? Neen, dat niet. Als er een grote golf op komst is, moet je die soms gewoon laten uitdoven. Als je ertegen aan gaat kletsen, creëer je net iets onnodigs. Neen, hij ziet er kalm uit en traint heel goed. Ik verwacht niet dat hij nerveus zal zijn zaterdag.”

Eerste keus?

Penders hield meteen de nul en Fink lijkt de voorkeur te geven aan Penders. “Een definitieve beslissing heb ik nog niet gemaakt, maar Penders heeft het goed gedaan en hield de nul. Ik zie geen reden om te wisselen. Ik heb twee goede keepers: een jonge getalenteerde, de andere is ervaren. Hendrik zal in de toekomst nog spelen.”

Een goede keuze van Fink?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club kan 70 miljoen vangen, dilemma bij Genk'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
‘Duivelse-revelatie Lavia plots in zak en as bij Chelsea’

Romeo Lavia was afgelopen interlandperiode dé grote revelatie bij de Rode Duivels. De ...

27
27
Laatste knaltransfer De Bruyne? Defour onthult onvrede

Kevin De Bruyne heeft bij Napoli plots een andere rol gekregen. Onder Massimiliano Allegri staat de ...

16
16
Rooney spaart Tielemans en Lammens niet: ongeziene uithaal

Manchester United ligt zwaar onder vuur. De club zit in een desastreuze reeks, maar toch zal Michael ...

29
29
'Kane hakt transferknoop door: Romano meldt akkoord'

Harry Kane heeft de Ballon d'Or gewonnen. De aanvaller speelt al jaren op een énorm hoog ...

81
81
"Of ik de woorden van Defour hoorde? Ja en het raakte het me"

Steven Defour liet onlangs in een podcast weten dat Norman Bassette in zijn tijd bij KV Mechelen ...

38
38
Crisis bij Standard? Andi Zeqiri velt zijn oordeel

Standard zit na vier nederlagen op rij met een pijnlijke 0 op 12. Toch weigert Andi Zeqiri om van ...

59
59
Nederland in de ban van Belg: "Gemiste kans voor Ajax"

Charles Vanhoutte maakt indruk in Nederland. De Belgische middenvelder van Feyenoord werd tijdens ...

101
101
'Grootmacht is gek op Kane: spectaculair transferplan'

FC Barcelona zou komende zomer drie bekende namen willen verkopen om de komst van Harry Kane te ...

101
101
Vader Yamal in opspraak: 'Spuwde haar in het gezicht'

Niet alleen Lamine Yamal haalde het nieuws in Spanje. Ook zijn vader Mounir Nasraoui deed de ...

235
235
Jackpot Club Brugge? 'Forbs in beeld bij Europese topclub'

Carlos Forbs is bezig aan een geweldig seizoen. De Portugese flankaanvaller zal Club Brugge na het ...

496
496
Standard maakt opvallende financiële cijfers bekend

Standard is een club die al jaren financieel niet rendabel is. De Rouches hebben nog steeds veel ...

117
117
Union SG boekt zeer straffe recordwinst in België

Union heeft een historisch financieel jaar achter de rug. De Brusselse bekerwinnaar sloot het ...

63
63
Nieuwe zorgen om Kompany: BILD onthult details

De gezondheidstoestand van Vincent Kompany (40) blijft de gemoederen in Duitsland bezighouden. De ...

329
329
Dieptepunt op Ballon d’Or: Yamal publiek vernederd

Lamine Yamal werd wereldkampioen en landskampioen, en toch moest hij in Londen toekijken hoe Harry ...

383
383
Laatste seizoen bij KRC Genk of carrière zoals Heynen?

KRC Genk heeft heel wat spelers in de rangen die mogen dromen van een topcompetitie. Zo is er Matte ...

189
189
Zoals Mourinho ooit aanhaalde: Anderlecht likt zijn wonden

RSC Anderlecht is de afgelopen tien jaar héél vaak opnieuw begonnen. Te vaak. Dat is ...

167
167
KRC Genk heeft ‘man van 25 miljoen euro’ in de rangen

KRC Genk heeft een paar individuele toppers in de kern rondlopen. De Limburgers hebben op een ...

153
153
Club Brugge flikt het: grote RSCA-droom van Marc Coucke komt uit

Bijna tien jaar geleden nam Marc Coucke RSC Anderlecht over. Dat was tot op heden geen succes. Er ...

1348
1348
Leko doet boekje open over explosief vertrek bij AA Gent

Bij Club Brugge kunnen ze niet morren over hun seizoen tot dusver. Ze pakten al 24 op 27 in de ...

422
422
'Rangers lacht aanbieding voor Raskin weg'

De wintermercato komt stilaan in het zicht, want er resten nog twee maanden tot de transfermarkt ...

80
80
Arsenal blameert zich tegen vierdeklasser in League Cup

In Engeland staat er deze week bekervoetbal op het programma en dat heeft voor een enorme verrassing ...

122
122
Dortmund wendt bekerblamage af, sensatie in Serie A

In België wordt er tijdens deze midweek niet gevoetbald, maar in het buitenland staan er wel ...

52
52
'Schok op Sclessin: straffe terugkeer bij Standard'

Bij Standard gaan ze momenteel door een lastige periode. De Rouches blikken terug op vier ...

294
294
Yamal breekt stilte na Gouden Bal: "Het komt eraan"

Maandagavond werd de Gouden Bal uitgereikt en die kende toch een verrassende laureaat. Het was ...

49
49

Meer sportnieuws