Schotse pers maakt Kilmarnock af na nederlaag tegen Cercle

418 stemmen
Schotse pers maakt Kilmarnock af na nederlaag tegen Cercle

Cercle Brugge haalde het donderdagavond met het kleinste verschil van het Schotse Kilmarnock in de tweede kwalificatieronde van de Europa League. De West-Vlamingen stoten zo door naar de volgende ronde, iets wat volgens de Schotse media niet had mogen gebeuren. 

Volgens BBC Schotland had Kilmarnock het enige tegendoelpunt helemaal aan zichzelf te danken. "Het openingsdoelpunt was echter de schuld van Kilmarnock zelf. Een simpele voorzet van rechts werd niet verwerkt door Mayo en Donnelly, en de bal viel perfect voor de voeten van Cercle-aanvoerder Somers die kon binnenschieten."

Een gemiste penalty van Denkey gaf de Schotten nog even hoop. "Dat gaf Kilmarnock wat momentum en ze zetten het doel van Cercle Brugge 10 minuten lang onder druk, maar de gelijkmaker konden ze niet forceren, ondanks kansen voor Stuart Findlay en Watkins."

LEES OOK: 'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Teleurstelling

"Wat een cadeau voor hen", was er dan weer te horen bij coach Derek McInnes in Daily Record. "Het is teleurstellend. Je kunt dat doelpunt op elk niveau verliezen en gestraft worden. Maar in dit geval is het anders. Het enige waar je zeker van kunt zijn bij Cercle Brugge is dat ze de bal in het strafschopgebied zullen leggen. Dan moet je er klaar voor zijn om daarmee om te gaan."

"Hun aanvoerder Somers staat altijd in een doelpuntenmakerpositie, hij scoort altijd veel doelpunten voor ze. Het is allemaal te vermijden en daarom zijn we echt geïrriteerd", besloot de trainer. 

Cercle Brugge neemt het in de volgende ronde op tegen Molde FK. De Noren wonnen zonder al te veel problemen van Silkeborg IF. De heenwedstrijd wordt afgewerkt op donderdag acht augustus in Noorwegen. 

Kan Cercle Brugge ook winnen tegen Molde?

Meest recent

Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

1
1
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

8
8
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

8
8
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

50
50
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

72
72
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

18
18
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

72
72
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

243
243
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

225
225
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

152
152
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

54
54
Rik Verheye verrast iedereen met opmerkelijke liefdesbom

Na een woelige periode, waarin zijn naam maandenlang onderwerp van gesprek bleef, lijkt het leven ...

52
52
The Last Dance: na WK afscheid van vier Rode Duivels?

Thibaut Courtois windt er geen doekjes om. De doelman liet deze week verstaan dat hij na het WK 2026 ...

119
119
Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

245
245
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

177
177
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

77
77
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

62
62
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

75
75
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

615
615
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

669
669
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

145
145
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

446
446
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

193
193
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

301
301
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

258
258

Meer sportnieuws