Schotse pers maakt Kilmarnock af na nederlaag tegen Cercle

door
Schotse pers maakt Kilmarnock af na nederlaag tegen Cercle

Cercle Brugge haalde het donderdagavond met het kleinste verschil van het Schotse Kilmarnock in de tweede kwalificatieronde van de Europa League. De West-Vlamingen stoten zo door naar de volgende ronde, iets wat volgens de Schotse media niet had mogen gebeuren. 

Volgens BBC Schotland had Kilmarnock het enige tegendoelpunt helemaal aan zichzelf te danken. "Het openingsdoelpunt was echter de schuld van Kilmarnock zelf. Een simpele voorzet van rechts werd niet verwerkt door Mayo en Donnelly, en de bal viel perfect voor de voeten van Cercle-aanvoerder Somers die kon binnenschieten."

Een gemiste penalty van Denkey gaf de Schotten nog even hoop. "Dat gaf Kilmarnock wat momentum en ze zetten het doel van Cercle Brugge 10 minuten lang onder druk, maar de gelijkmaker konden ze niet forceren, ondanks kansen voor Stuart Findlay en Watkins."

LEES OOK: Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Teleurstelling

"Wat een cadeau voor hen", was er dan weer te horen bij coach Derek McInnes in Daily Record. "Het is teleurstellend. Je kunt dat doelpunt op elk niveau verliezen en gestraft worden. Maar in dit geval is het anders. Het enige waar je zeker van kunt zijn bij Cercle Brugge is dat ze de bal in het strafschopgebied zullen leggen. Dan moet je er klaar voor zijn om daarmee om te gaan."

"Hun aanvoerder Somers staat altijd in een doelpuntenmakerpositie, hij scoort altijd veel doelpunten voor ze. Het is allemaal te vermijden en daarom zijn we echt geïrriteerd", besloot de trainer. 

Cercle Brugge neemt het in de volgende ronde op tegen Molde FK. De Noren wonnen zonder al te veel problemen van Silkeborg IF. De heenwedstrijd wordt afgewerkt op donderdag acht augustus in Noorwegen. 

Kan Cercle Brugge ook winnen tegen Molde?

Meest recent

'Club lacht groen op mercato: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

25
25
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

348
348
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

106
106
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

195
195
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

39
39
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

78
78
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

77
77
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

231
231
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

48
48
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

178
178
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

142
142
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

287
287
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

70
70
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

193
193
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

185
185
De Mil zwaar onder druk: blessurezorgen KAA Gent

KAA Gent kan zondag een plek voor Play-Off 1 over de streep trekken. Het enige wat de ...

140
140
Cercle stelt nieuwe T1 voor: lot De Wulf ook bekend

Cercle Brugge heeft een nieuwe hoofdtrainer gevonden na het ontslag van Onur Cinel. Groen-Zwart ...

103
103
Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

89
89
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

92
92
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

195
195
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

257
257
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

97
97
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

227
227
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232

Meer sportnieuws