'Riemer neemt risico: tikkende tijdbom bij Anderlecht?'

door
'Riemer neemt risico: tikkende tijdbom bij Anderlecht?'

In de openingsmatch tegen STVV werd nogmaals geïllustreerd dat Anderlecht nog werk aan de winkel heeft op de transfermarkt. Gelukkig voor Paars-Wit was er in het absolute slot nog invaller Mario Stroeykens om de ban te breken. Nochtans mocht hij tot zijn eigen ergernis slechts een kwartiertje meedoen.

Ondanks de onuitgegeven positie van Théo Leoni centraal achterin moest de latere matchwinnaar vrede nemen met een plek op de bank. Op het middenveld verkoos Brian Riemer het trio Mats Rits, Majeed Ashimeru en Yari Verschaeren, terwijl op de linkerflank Nilson Angulo dan weer de voorkeur kreeg van de coach.

LEES OOK: 'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

Stroeykens als supersub?

Een beslissing die hier en daar toch de wenkbrauwen deed fronsen en waar Riemer zich achteraf ook voor moest komen verantwoorden. De vraag lijkt nu vooral hoe Stroeykens zélf de teleurstelling zal verwerken. Het Nieuwsblad weet alvast dat er louter sprake was van zogenaamde "professionele ontgoocheling".

Hoewel hij duidelijk gefrustreerd was is er van een eventueel probleem dan ook geen sprake. Voorlopig althans, want mocht deze situatie zich nog veel vaker voordoen dreigt het 19-jarig product van eigen kweek zich niet gedeisd te houden. Stroeykens neemt geen genoegen met een rol als zogenaamde supersub.

Risico voor Riemer

Nadat hij mede dankzij Riemer vorig seizoen helemaal doorbrak wil de polyvalente middenvelder nu nog meer zijn stempel drukken, om dan door de grote poort het Lotto Park te verlaten. Een plan waar Anderlecht uiteraard aan wil meewerken, zeker mocht hij zijn verbintenis tot medio 2026 niet verder openbreken.

Daarom is het belangrijk dat Stroeykens, wiens marktwaarde momenteel op 10 miljoen wordt geschat, genoeg aan bod blijft komen. Naar verluidt zou hij anders zelfs deze zomer alsnog zijn weg naar de uitgang kunnen forceren. Afwachten of Riemer hem zondag tegen Antwerp opnieuw op de bank durft te posteren.

Hoeveel is Stroeykens volgens u waard?

Meest recent

Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

18
18
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

205
205
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

172
172
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

247
247
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

137
137
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

344
344
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

268
268
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

476
476
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

626
626
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

789
789
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

58
58
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

1004
1004
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

689
689
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

388
388
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

444
444
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

689
689
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

396
396
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

374
374
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

572
572
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

443
443
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

939
939
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

442
442
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

447
447
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

468
468
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1325
1325

Meer sportnieuws