'Anderlecht meldt zich in Premier League voor aanvaller'

door
'Anderlecht meldt zich in Premier League voor aanvaller'

Binnen een dikke maand sluit de zomerse mercato zijn deuren, maar heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League zijn nog niet klaar met hun huiswerk. Zeker bij RSC Anderlecht worden nog verschillende aanwinsten verwacht. De Brusselaars zouden onder meer naar de Premier League lonken.

De sportieve leiding bij Anderlecht wachtte opvallend lang om versterking te strikken. Bijgevolg moest coach Brian Riemer zich vooral behelpen tijdens de voorbereiding en logischerwijs nam het ongeduld bij de achterban toe. Maar inmiddels is zijn de Brusselaars dan toch in actie geschoten.

LEES OOK: Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Zestal aanwinsten op komst

Vorige week werd de komst van centrale verdediger Jan-Carlo Simic afgerond. Daarnaast zou RSCA volgens verschillende bronnen op punt staan om backs Thomas Foket en Ludwig Augustinsson op permanente basis over te nemen. Hierdoor wordt de spoeling in de defensie toch aanzienlijk verhoogd.

Maar daarmee is het huiswerk nog lang niet af. Nog een centrale verdediger is geen overbodige luxe, ook wordt een nieuwe doelman gezocht. Maar ook hoger op het veld wordt naar extra kwaliteit gespeurd. Een creatieve middenvelder staat hoog op de lijst, net zoals een flankaanvaller met diepgang en snelheid.

Huurdeal met Crystal Palace

Voor die laatste vacature zou Anderlecht nu zijn vizier op Engeland hebben gericht. Bij Sky Sports meldt men namelijk dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op Jesurun Rak-Sakyi. De 21-jarige Engelsman is een jeugdproduct van Chelsea en Crystal Palace. Bij die laatste club heeft hij nog een contract tot 2027.

Maar Rak-Sakyi speelt voorlopig geen hoofdrol in de sportieve plannen van Palace. De club wil hem dan ook uitlenen om zijn ontwikkeling te vrijwaren. En Anderlecht is volgens bovengenoemde bron één van de kandidaten. Al heerst er wel concurrentie van Sheffield United, Burnley FC, Leeds United, Southampton en Olympique Lyon.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

0
0
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

70
70
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

48
48
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

73
73
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

80
80
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

118
118
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

37
37
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

92
92
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

290
290
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

123
123
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

202
202
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

198
198
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

94
94
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

136
136
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

92
92
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

357
357
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

239
239
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

312
312
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

450
450
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

216
216
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66

Meer sportnieuws