'Anderlecht meldt zich in Premier League voor aanvaller'

door
'Anderlecht meldt zich in Premier League voor aanvaller'

Binnen een dikke maand sluit de zomerse mercato zijn deuren, maar heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League zijn nog niet klaar met hun huiswerk. Zeker bij RSC Anderlecht worden nog verschillende aanwinsten verwacht. De Brusselaars zouden onder meer naar de Premier League lonken.

De sportieve leiding bij Anderlecht wachtte opvallend lang om versterking te strikken. Bijgevolg moest coach Brian Riemer zich vooral behelpen tijdens de voorbereiding en logischerwijs nam het ongeduld bij de achterban toe. Maar inmiddels is zijn de Brusselaars dan toch in actie geschoten.

LEES OOK: Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

Zestal aanwinsten op komst

Vorige week werd de komst van centrale verdediger Jan-Carlo Simic afgerond. Daarnaast zou RSCA volgens verschillende bronnen op punt staan om backs Thomas Foket en Ludwig Augustinsson op permanente basis over te nemen. Hierdoor wordt de spoeling in de defensie toch aanzienlijk verhoogd.

Maar daarmee is het huiswerk nog lang niet af. Nog een centrale verdediger is geen overbodige luxe, ook wordt een nieuwe doelman gezocht. Maar ook hoger op het veld wordt naar extra kwaliteit gespeurd. Een creatieve middenvelder staat hoog op de lijst, net zoals een flankaanvaller met diepgang en snelheid.

Huurdeal met Crystal Palace

Voor die laatste vacature zou Anderlecht nu zijn vizier op Engeland hebben gericht. Bij Sky Sports meldt men namelijk dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op Jesurun Rak-Sakyi. De 21-jarige Engelsman is een jeugdproduct van Chelsea en Crystal Palace. Bij die laatste club heeft hij nog een contract tot 2027.

Maar Rak-Sakyi speelt voorlopig geen hoofdrol in de sportieve plannen van Palace. De club wil hem dan ook uitlenen om zijn ontwikkeling te vrijwaren. En Anderlecht is volgens bovengenoemde bron één van de kandidaten. Al heerst er wel concurrentie van Sheffield United, Burnley FC, Leeds United, Southampton en Olympique Lyon.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

15
15
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

92
92
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

19
19
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

18
18
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

44
44
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

27
27
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

139
139
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

77
77
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

114
114
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

60
60
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

202
202
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

207
207
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

159
159
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

196
196
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

229
229
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

280
280
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

129
129
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

121
121
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

80
80
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

362
362
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

264
264
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

301
301
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

488
488

Meer sportnieuws