'Anderlecht meldt zich in Premier League voor aanvaller'

door
'Anderlecht meldt zich in Premier League voor aanvaller'

Binnen een dikke maand sluit de zomerse mercato zijn deuren, maar heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League zijn nog niet klaar met hun huiswerk. Zeker bij RSC Anderlecht worden nog verschillende aanwinsten verwacht. De Brusselaars zouden onder meer naar de Premier League lonken.

De sportieve leiding bij Anderlecht wachtte opvallend lang om versterking te strikken. Bijgevolg moest coach Brian Riemer zich vooral behelpen tijdens de voorbereiding en logischerwijs nam het ongeduld bij de achterban toe. Maar inmiddels is zijn de Brusselaars dan toch in actie geschoten.

LEES OOK: Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Zestal aanwinsten op komst

Vorige week werd de komst van centrale verdediger Jan-Carlo Simic afgerond. Daarnaast zou RSCA volgens verschillende bronnen op punt staan om backs Thomas Foket en Ludwig Augustinsson op permanente basis over te nemen. Hierdoor wordt de spoeling in de defensie toch aanzienlijk verhoogd.

Maar daarmee is het huiswerk nog lang niet af. Nog een centrale verdediger is geen overbodige luxe, ook wordt een nieuwe doelman gezocht. Maar ook hoger op het veld wordt naar extra kwaliteit gespeurd. Een creatieve middenvelder staat hoog op de lijst, net zoals een flankaanvaller met diepgang en snelheid.

Huurdeal met Crystal Palace

Voor die laatste vacature zou Anderlecht nu zijn vizier op Engeland hebben gericht. Bij Sky Sports meldt men namelijk dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op Jesurun Rak-Sakyi. De 21-jarige Engelsman is een jeugdproduct van Chelsea en Crystal Palace. Bij die laatste club heeft hij nog een contract tot 2027.

Maar Rak-Sakyi speelt voorlopig geen hoofdrol in de sportieve plannen van Palace. De club wil hem dan ook uitlenen om zijn ontwikkeling te vrijwaren. En Anderlecht is volgens bovengenoemde bron één van de kandidaten. Al heerst er wel concurrentie van Sheffield United, Burnley FC, Leeds United, Southampton en Olympique Lyon.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

17
17
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

47
47
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

69
69
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

61
61
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

27
27
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

40
40
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

50
50
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

21
21
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

426
426
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

113
113
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

112
112
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

371
371
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

57
57
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

497
497
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

566
566
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

114
114
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

310
310
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

284
284
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

313
313
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

202
202
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

71
71
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

184
184
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

258
258
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

206
206

Meer sportnieuws