'Anderlecht meldt zich in Premier League voor aanvaller'

door
'Anderlecht meldt zich in Premier League voor aanvaller'

Binnen een dikke maand sluit de zomerse mercato zijn deuren, maar heel wat ploegen uit de Jupiler Pro League zijn nog niet klaar met hun huiswerk. Zeker bij RSC Anderlecht worden nog verschillende aanwinsten verwacht. De Brusselaars zouden onder meer naar de Premier League lonken.

De sportieve leiding bij Anderlecht wachtte opvallend lang om versterking te strikken. Bijgevolg moest coach Brian Riemer zich vooral behelpen tijdens de voorbereiding en logischerwijs nam het ongeduld bij de achterban toe. Maar inmiddels is zijn de Brusselaars dan toch in actie geschoten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

Zestal aanwinsten op komst

Vorige week werd de komst van centrale verdediger Jan-Carlo Simic afgerond. Daarnaast zou RSCA volgens verschillende bronnen op punt staan om backs Thomas Foket en Ludwig Augustinsson op permanente basis over te nemen. Hierdoor wordt de spoeling in de defensie toch aanzienlijk verhoogd.

Maar daarmee is het huiswerk nog lang niet af. Nog een centrale verdediger is geen overbodige luxe, ook wordt een nieuwe doelman gezocht. Maar ook hoger op het veld wordt naar extra kwaliteit gespeurd. Een creatieve middenvelder staat hoog op de lijst, net zoals een flankaanvaller met diepgang en snelheid.

Huurdeal met Crystal Palace

Voor die laatste vacature zou Anderlecht nu zijn vizier op Engeland hebben gericht. Bij Sky Sports meldt men namelijk dat Paars-Wit zijn zinnen heeft gezet op Jesurun Rak-Sakyi. De 21-jarige Engelsman is een jeugdproduct van Chelsea en Crystal Palace. Bij die laatste club heeft hij nog een contract tot 2027.

Maar Rak-Sakyi speelt voorlopig geen hoofdrol in de sportieve plannen van Palace. De club wil hem dan ook uitlenen om zijn ontwikkeling te vrijwaren. En Anderlecht is volgens bovengenoemde bron één van de kandidaten. Al heerst er wel concurrentie van Sheffield United, Burnley FC, Leeds United, Southampton en Olympique Lyon.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

35
35
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

7
7
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

51
51
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

12
12
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

119
119
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

63
63
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

54
54
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

65
65
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

16
16
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

159
159
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

186
186
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

253
253
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

94
94
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

77
77
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

461
461
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

271
271
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

336
336
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

577
577
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

309
309
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

56
56
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

102
102
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

102
102
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

207
207
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

68
68
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

271
271

Meer sportnieuws