'Barcelona incasseert ijskoude douche op transfermarkt'

1236
'Barcelona incasseert ijskoude douche op transfermarkt'

FC Barcelona wil komend seizoen opnieuw de degens kruisen met Real Madrid in de Spaanse titelstrijd. Daarvoor werd Hansi Flick aangesteld als nieuwe hoofdcoach. De verwachting is wel dat er nog flink aan diens selectie gesleuteld zal worden.

De Catalanen hebben een bijzonder woelige tweede seizoenshelft achter de rug wat betreft de trainerspositie. Eind januari kondigde Xavi Hernandez immers aan dat hij na het seizoen zou beschikken. Maar vervolgens werd de voormalige middenvelder toch overtuigd om nog minstens een jaartje door te gaan.

LEES OOK: 'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

Versterking gezocht

Vlak voor de laatste competitiematchen werd de samenwerking echter alsnog werd stopgezet. Lang duurde de zoektocht naar een opvolger evenwel niet. Flick zat immers zonder club en had destijds al indruk gemaakt op voorzitter Joan Laporta als coach van Bayern München. Hij tekende een contract tot medio 2026.

Flick krijgt nu de lastige taak om in Spanje de strijd met Real Madrid aan te gaan en om ook in de vernieuwde Champions League te scoren. Daarvoor is versterking welgekomen. Barça hoopt onder meer om Joao Cancelo definitief over te nemen van Manchester City, terwijl Nico Williams (Athletic Bilbao) een absoluut toptarget is.

Leipzig ligt dwars

En er staat nog een andere EK-uitblinker op de verlanglijst. Zo willen de Catalanen ook Dani Olmo binnen halen. De spelmaker genoot destijds al een deel van zijn jeugdopleiding bij de Spaanse vice-kampioen en ziet een terugkeer wel zitten. Naar verluidt is er zelfs sprake van een akkoord over de persoonlijke voorwaarden.

Maar op clubniveau willen de onderhandelingen niet vlotten. Nadat een eerste bod net niet werd weggelachen door RB Leipzig, deed Barcelona inmiddels een nieuwe poging aan verbeterde voorwaarden. Bij SPORT weet men echter dat ook het tweede bod al van tafel is geveegd. Een nieuwe poging is niet uitgesloten, maar de Catalanen zullen dus een forse inspanning moeten doen.

Barcelona hoort momenteel bij de tien beste clubs van Europa ...

Meest recent

Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

0
0
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

58
58
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

35
35
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

66
66
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

49
49
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

72
72
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

59
59
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

274
274
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

50
50
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

280
280
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

259
259
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

211
211
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

167
167
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

108
108
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

193
193
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

199
199
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

255
255
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

122
122
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

142
142
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

219
219
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

243
243

Meer sportnieuws