'Club Brugge stelt voorwaarde voor toptransfer Nusa'

door
'Club Brugge stelt voorwaarde voor toptransfer Nusa'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt. Blauw-Zwart strikte inmiddels een vijftal directe aanwinsten en is daarmee grotendeels klaar aan inkomende zijde. Aan de uitgang is er wel nog beweging op komst, ook een vertrek van Antonio Nusa is niet uitgesloten.

De Noorse international is intrinsiek één van de meest getalenteerde spelers in de Brugse selectie. En ook in het buitenland is zijn talent al een tijdje bekend. Een jaartje geleden bijvoorbeeld, was Chelsea FC naar verluidt bereid om een slordige 30 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst. Die deal kwam toen op een veto van Bart Verhaeghe te staan, de preses geloofde dat Nusa op termijn nog meer waard zou zijn.

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Brentford-fiasco

Enkele maanden later leek Verhaeghe ook gelijk te krijgen. Dit keer was het Brentford FC dat zich aan het front had gemeld voor de technischvaardige aanvaller. De Bees hadden volgens verschillende bronnen zelfs zo'n 36 miljoen euro veil voor de komst van Nusa. Zijn transfer leek eind januari dan ook quasi rond, tot plots een onverwachte wending volgde.

Tijdens de medische keuring bij Brentford werd een stukje rondzwevend kraakbeen ontdekt. In samenwerking met de medische staff van de Noorse voetbalbond, konden Nusa en Club al snel bewijzen dat dit niet ernstigs was en makkelijk te verhelpen. Maar het kwade was toen al geschied. De transfer ketste definitief af en die anti-climax blijft hem achtervolgen.

Juventus op de loer

Sindsdien heeft Nusa het immers lastig om op constante basis zijn gewenste niveau te halen. Desondanks kan hij nog steeds rekenen op de nodige interesse. In de voorbije weken werd vooral Crystal Palace naar voren geschoven als kandidaat. De Engelse middenmoter zou in hem een geschikte opvolger zien voor Michael Olise, die naar Bayern München trok.

Aan het lijstje met gegadigden werd inmiddels echter nog een grote naam toegevoegd. Vanuit Italië weerklinkt namelijk dat ook Juventus aan zijn mouw trekt. Bij Tuttosport staat Nusa zelfs op de voorpagina te pronken. "Een Golden Boy voor Juventus", stelt men onomwonden in de kop. Ook wordt naar Nusa gerefereerd als de 'Noorse Neymar'.

Géén concreet bod

De Italianen beweren dat Club dat de potentiële transfersom zo'n 20 miljoen euro zou bedragen. Het valt echter te betwijfelen of dat voldoende zal zijn. In ieder geval is van een eventueel akkoord momenteel geen sprake. Volgens Het Nieuwsblad ontving Blauw-Zwart nog geen enkel concreet bod. Overigens zou Club enkel willen meewerken op voorwaarde dat zowel het financiële als het sportieve plaatje volledig klopt.

Nusa is klaar voor de stap naar een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

13
13
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

108
108
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

67
67
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

26
26
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

146
146
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

243
243
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

192
192
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

151
151
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

190
190
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

322
322
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

603
603
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

349
349
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

537
537
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

293
293
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

408
408
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

98
98
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

229
229
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

45
45
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

130
130
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

257
257
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

214
214
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

104
104
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

180
180
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

60
60

Meer sportnieuws