Anderlecht haalt slag binnen: contract tot medio 2028

door
Anderlecht haalt slag binnen: contract tot medio 2028

RSC Anderlecht maakt zich op voor een interessante test. Aanstaande zondag gaat de recordkampioen immers op bezoek bij Antwerp FC. In aanloop naar het tweede competitieduel kondigden de Brusselaars alvast goed nieuws aan: zo blijft Killian Sardella nog een tijdje op post.

Hoewel de competitie inmiddels al begonnen is, heeft RSCA nog een pak huiswerk op te knappen op de transfermarkt. Op verschillende posities moet sportieve baas Jesper Fredberg nog versterking voorzien. Daarnaast moet een oplossing gevonden zien te worden voor enkele 'overbodige' spelers.

Maar er lijkt inmiddels schot in de zaak te komen. Zo melden verschillende bronnen dat een doorbraak op komst is in de inkomende dossiers rond Thomas Foket en Ludwig Augustinsson. Daarnaast kondigde RSCA donderdagavond aan dat Sardella zijn overeenkomst met enkele seizoenen heeft verlengd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

Van kneus tot sterkhouder

De rechtsback leek lange tijd tekort te komen voor het beoogde niveau van Paars-Wit en werd meermaals uitgespuwd door de eigen achterban. Maar in het voorbije seizoen volgde een totale ommekeer. Zo groeide het paars-witte jeugdproduct zelfs uit tot één van de steunpilaren.

Die knappe prestaties bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Naar verluidt toonde onder meer het Duitse Werder Bremen interesse. Bovendien was Sardella bij RSCA zijn laatste contractjaar ingegaan, wat van hem een nog interessanter doelwit maakte.

Bijgetekend voor vier jaar

Op korte termijn zal het evenwel niet tot een vertrek komen. De 22-jarige heeft immers een overeenkomst gevonden omtrent een nieuwe verbintenis. Zo zette hij zijn kribbel onder een contract tot medio 2028. "Ik voel dat ik nog meer terug te geven heb aan de club, dus ik ben heel erg blij en trots om hier te kunnen verlengen", reageert Sardella zelf op de clubwebstek.

Sardella heeft het potentieel voor de Rode Duivels ...

Meest recent

'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

12
12
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

43
43
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

99
99
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

48
48
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

43
43
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

68
68
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

28
28
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

71
71
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

270
270
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

363
363
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

117
117
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

178
178
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

296
296
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

379
379
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

136
136
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

539
539
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

147
147
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

104
104
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

281
281
'Vertrek na 16 seizoenen: Verschaeren nadert nieuwe club'

De clubleiding bij RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een nieuwe ...

996
996
Benfica-Real: Spaanse pers dropt straffe woorden over Courtois

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd compleet overschaduwd door de rel ...

297
297

Meer sportnieuws