Anderlecht haalt slag binnen: contract tot medio 2028

door
Anderlecht haalt slag binnen: contract tot medio 2028

RSC Anderlecht maakt zich op voor een interessante test. Aanstaande zondag gaat de recordkampioen immers op bezoek bij Antwerp FC. In aanloop naar het tweede competitieduel kondigden de Brusselaars alvast goed nieuws aan: zo blijft Killian Sardella nog een tijdje op post.

Hoewel de competitie inmiddels al begonnen is, heeft RSCA nog een pak huiswerk op te knappen op de transfermarkt. Op verschillende posities moet sportieve baas Jesper Fredberg nog versterking voorzien. Daarnaast moet een oplossing gevonden zien te worden voor enkele 'overbodige' spelers.

Maar er lijkt inmiddels schot in de zaak te komen. Zo melden verschillende bronnen dat een doorbraak op komst is in de inkomende dossiers rond Thomas Foket en Ludwig Augustinsson. Daarnaast kondigde RSCA donderdagavond aan dat Sardella zijn overeenkomst met enkele seizoenen heeft verlengd.

LEES OOK: Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

Van kneus tot sterkhouder

De rechtsback leek lange tijd tekort te komen voor het beoogde niveau van Paars-Wit en werd meermaals uitgespuwd door de eigen achterban. Maar in het voorbije seizoen volgde een totale ommekeer. Zo groeide het paars-witte jeugdproduct zelfs uit tot één van de steunpilaren.

Die knappe prestaties bleven ook in het buitenland niet onopgemerkt. Naar verluidt toonde onder meer het Duitse Werder Bremen interesse. Bovendien was Sardella bij RSCA zijn laatste contractjaar ingegaan, wat van hem een nog interessanter doelwit maakte.

Bijgetekend voor vier jaar

Op korte termijn zal het evenwel niet tot een vertrek komen. De 22-jarige heeft immers een overeenkomst gevonden omtrent een nieuwe verbintenis. Zo zette hij zijn kribbel onder een contract tot medio 2028. "Ik voel dat ik nog meer terug te geven heb aan de club, dus ik ben heel erg blij en trots om hier te kunnen verlengen", reageert Sardella zelf op de clubwebstek.

Sardella heeft het potentieel voor de Rode Duivels ...

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

25
25
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

20
20
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

37
37
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

197
197
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

83
83
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

119
119
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

196
196
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

123
123
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

83
83
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

279
279
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

918
918
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

99
99
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

80
80
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

92
92
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

353
353
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

495
495
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

400
400
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

736
736
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

214
214
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

272
272
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

545
545
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

376
376
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

291
291

Meer sportnieuws