'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

77 stemmen
'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

Vorig seizoen vond Romelu Lukaku onderdak bij AS Roma nadat onderhandelingen over een verlengd verblijf bij Inter afsprongen. Dat avontuur bleek echter al vrij snel beperkt te zullen blijven tot één seizoen.

Met 21 goals in 47 wedstrijden liet Lukaku in Rome zeker geen slechte cijfers optekenen, maar het werd snel duidelijk dat het voor Roma gewoon niet haalbaar zou zijn om hem langer te houden. Chelsea wil deze zomer niet meewerken aan een nieuwe uitleenbeurt en een definitieve transfer is voor de club financieel niet haalbaar.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

AS Roma heeft vervanger Lukaku beet

Ondertussen wacht Lukaku nog altijd op duidelijkheid over zijn toekomst. Chelsea zou een akkoord hebben met Aston Villa, maar de Rode Duivel zou zelf enkel naar Napoli willen. Bij Roma weten ze wel al waar ze aan toe zijn na zijn vertrek.

De club staat immers op het punt om de vervanger van Lukaku vast te leggen. Donderdagvoormiddag is Artem Dovbyk immers neergestreken in de Italiaanse hoofdstad om zijn medische keuring te doorstaan. Daarna kan zijn komst ook helemaal afgerond worden.

Dovbyk was topschutter in La Liga

Roma zou 30,5 miljoen euro neertellen voor de komst van de Oekraïense international. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 36 miljoen. Een stevige som, maar Dovbyk strijkt dan ook neer met de nodige adelbrieven.

De 27-jarige scoorde vorig seizoen immers 24 keer voor Girona en kroonde zich daarmee tot topschutter van La Liga. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden aan tal van clubs gelinkt werd, maar het is uiteindelijk dus Roma dat het pleit wint. Dat had heel wat voeten in de aarde, want enkele dagen geleden leek de deal nog te gaan afspringen. Het was echter de wil van Dovbyk die de doorslag gaf, want de spits wou enkel naar Roma verhuizen. Hij stuurde daarom zelfs Atletico Madrid wandelen.

Is hij een waardige opvolger voor Lukaku?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

23
23
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

44
44
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

16
16
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

50
50
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

82
82
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

80
80
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

54
54
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

317
317
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

60
60
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

295
295
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

285
285
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

96
96
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

152
152
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

114
114
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

141
141
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

291
291
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

254
254
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

166
166
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

373
373
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

595
595
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

385
385
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

184
184
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws