'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

door
'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

Vorig seizoen vond Romelu Lukaku onderdak bij AS Roma nadat onderhandelingen over een verlengd verblijf bij Inter afsprongen. Dat avontuur bleek echter al vrij snel beperkt te zullen blijven tot één seizoen.

Met 21 goals in 47 wedstrijden liet Lukaku in Rome zeker geen slechte cijfers optekenen, maar het werd snel duidelijk dat het voor Roma gewoon niet haalbaar zou zijn om hem langer te houden. Chelsea wil deze zomer niet meewerken aan een nieuwe uitleenbeurt en een definitieve transfer is voor de club financieel niet haalbaar.

LEES OOK: Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

AS Roma heeft vervanger Lukaku beet

Ondertussen wacht Lukaku nog altijd op duidelijkheid over zijn toekomst. Chelsea zou een akkoord hebben met Aston Villa, maar de Rode Duivel zou zelf enkel naar Napoli willen. Bij Roma weten ze wel al waar ze aan toe zijn na zijn vertrek.

De club staat immers op het punt om de vervanger van Lukaku vast te leggen. Donderdagvoormiddag is Artem Dovbyk immers neergestreken in de Italiaanse hoofdstad om zijn medische keuring te doorstaan. Daarna kan zijn komst ook helemaal afgerond worden.

Dovbyk was topschutter in La Liga

Roma zou 30,5 miljoen euro neertellen voor de komst van de Oekraïense international. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 36 miljoen. Een stevige som, maar Dovbyk strijkt dan ook neer met de nodige adelbrieven.

De 27-jarige scoorde vorig seizoen immers 24 keer voor Girona en kroonde zich daarmee tot topschutter van La Liga. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden aan tal van clubs gelinkt werd, maar het is uiteindelijk dus Roma dat het pleit wint. Dat had heel wat voeten in de aarde, want enkele dagen geleden leek de deal nog te gaan afspringen. Het was echter de wil van Dovbyk die de doorslag gaf, want de spits wou enkel naar Roma verhuizen. Hij stuurde daarom zelfs Atletico Madrid wandelen.

Is hij een waardige opvolger voor Lukaku?

Meest recent

Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

16
16
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

12
12
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

13
13
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

166
166
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

17
17
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

42
42
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

32
32
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

171
171
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

36
36
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

54
54
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

168
168
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

237
237
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

201
201
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

182
182
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

151
151
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

292
292
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

272
272
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

115
115
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

354
354
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

149
149
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

208
208
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494

Meer sportnieuws