'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

door
'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

Vorig seizoen vond Romelu Lukaku onderdak bij AS Roma nadat onderhandelingen over een verlengd verblijf bij Inter afsprongen. Dat avontuur bleek echter al vrij snel beperkt te zullen blijven tot één seizoen.

Met 21 goals in 47 wedstrijden liet Lukaku in Rome zeker geen slechte cijfers optekenen, maar het werd snel duidelijk dat het voor Roma gewoon niet haalbaar zou zijn om hem langer te houden. Chelsea wil deze zomer niet meewerken aan een nieuwe uitleenbeurt en een definitieve transfer is voor de club financieel niet haalbaar.

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

AS Roma heeft vervanger Lukaku beet

Ondertussen wacht Lukaku nog altijd op duidelijkheid over zijn toekomst. Chelsea zou een akkoord hebben met Aston Villa, maar de Rode Duivel zou zelf enkel naar Napoli willen. Bij Roma weten ze wel al waar ze aan toe zijn na zijn vertrek.

De club staat immers op het punt om de vervanger van Lukaku vast te leggen. Donderdagvoormiddag is Artem Dovbyk immers neergestreken in de Italiaanse hoofdstad om zijn medische keuring te doorstaan. Daarna kan zijn komst ook helemaal afgerond worden.

Dovbyk was topschutter in La Liga

Roma zou 30,5 miljoen euro neertellen voor de komst van de Oekraïense international. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 36 miljoen. Een stevige som, maar Dovbyk strijkt dan ook neer met de nodige adelbrieven.

De 27-jarige scoorde vorig seizoen immers 24 keer voor Girona en kroonde zich daarmee tot topschutter van La Liga. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden aan tal van clubs gelinkt werd, maar het is uiteindelijk dus Roma dat het pleit wint. Dat had heel wat voeten in de aarde, want enkele dagen geleden leek de deal nog te gaan afspringen. Het was echter de wil van Dovbyk die de doorslag gaf, want de spits wou enkel naar Roma verhuizen. Hij stuurde daarom zelfs Atletico Madrid wandelen.

Is hij een waardige opvolger voor Lukaku?

Meest recent

Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

7
7
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

44
44
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

75
75
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

46
46
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

550
550
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

116
116
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

293
293
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

95
95
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

128
128
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

332
332
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

430
430
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

848
848
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

270
270
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

121
121
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

98
98
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

185
185
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

273
273
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

137
137
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

110
110
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

422
422
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

385
385
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

70
70

Meer sportnieuws