'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

door
'AS Roma heeft opvolger voor Lukaku helemaal beet'

Vorig seizoen vond Romelu Lukaku onderdak bij AS Roma nadat onderhandelingen over een verlengd verblijf bij Inter afsprongen. Dat avontuur bleek echter al vrij snel beperkt te zullen blijven tot één seizoen.

Met 21 goals in 47 wedstrijden liet Lukaku in Rome zeker geen slechte cijfers optekenen, maar het werd snel duidelijk dat het voor Roma gewoon niet haalbaar zou zijn om hem langer te houden. Chelsea wil deze zomer niet meewerken aan een nieuwe uitleenbeurt en een definitieve transfer is voor de club financieel niet haalbaar.

LEES OOK: ‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

AS Roma heeft vervanger Lukaku beet

Ondertussen wacht Lukaku nog altijd op duidelijkheid over zijn toekomst. Chelsea zou een akkoord hebben met Aston Villa, maar de Rode Duivel zou zelf enkel naar Napoli willen. Bij Roma weten ze wel al waar ze aan toe zijn na zijn vertrek.

De club staat immers op het punt om de vervanger van Lukaku vast te leggen. Donderdagvoormiddag is Artem Dovbyk immers neergestreken in de Italiaanse hoofdstad om zijn medische keuring te doorstaan. Daarna kan zijn komst ook helemaal afgerond worden.

Dovbyk was topschutter in La Liga

Roma zou 30,5 miljoen euro neertellen voor de komst van de Oekraïense international. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 36 miljoen. Een stevige som, maar Dovbyk strijkt dan ook neer met de nodige adelbrieven.

De 27-jarige scoorde vorig seizoen immers 24 keer voor Girona en kroonde zich daarmee tot topschutter van La Liga. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden aan tal van clubs gelinkt werd, maar het is uiteindelijk dus Roma dat het pleit wint. Dat had heel wat voeten in de aarde, want enkele dagen geleden leek de deal nog te gaan afspringen. Het was echter de wil van Dovbyk die de doorslag gaf, want de spits wou enkel naar Roma verhuizen. Hij stuurde daarom zelfs Atletico Madrid wandelen.

Is hij een waardige opvolger voor Lukaku?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

70
70
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

55
55
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

293
293
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

58
58
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

64
64
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

23
23
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

13
13
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

32
32
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

44
44
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

120
120
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

77
77
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

126
126
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

202
202
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

32
32
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

220
220
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

55
55
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

202
202
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

198
198
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

311
311
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

91
91
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

358
358
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

200
200
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

451
451
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

308
308
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

404
404

Meer sportnieuws