Cercle zorgt voor 'unieke' stunt in duel met Kilmarnock

door
Cercle zorgt voor 'unieke' stunt in duel met Kilmarnock

Cercle Brugge ontvangt vanavond het Schotse Kilmarnock in de tweede kwalificatieronde van de Europaleague. In de heenwedstrijd speelden de West-Vlamingen 1-1 gelijk. Ze hopen in eigen huis door te stoten naar de volgende ronde en kunnen rekenen op héél wat publiek. 

Want Cercle Brugge heeft laten weten dat er vanavond minstens 9000 fans worden verwacht in het Jan Breydel-stadion. Daarbij horen wel 2500 meegereisde Schotten die hun ploeg naar de overwinning zullen schreeuwen.

LEES OOK: Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Uniek

“De match, en de Europese campagne. Er is veel animo. Al die fans zullen ons een boost geven”, aldus Hannes Van Der Bruggen aan Het Laatste Nieuws. “Dit is uniek voor Cercle, hé. De fans hebben hier veertien jaar op gewacht.”

Een speciale wedstrijd dus voor de spelers van de Vereniging, maar ook voor de coach en de staff wordt het een unieke partij. "Europees voetbal is een groot podium", pikte oefenmeester Miron Muslic in. “Dit is een kans om ons op de kaart te zetten.”

Cercle kan ondertussen ook weer rekenen op Alan Minda. "Hij heeft er nu drie volledige sessies met de groep opzitten", vertelde de Brugse coach. "Voor een basisplaats is het nog te vroeg, maar Alan kan van waarde zijn tijdens een invalbeurt."

Als Cercle erin slaagt door te stoten tegen Kilmarnock, treft het in de volgende ronde waarschijnlijk het Noorse Molde. De Scandinaviërs haalde het in de heenronde met 3-1 van Silkeborg. 

Stoot Cercle Brugge door?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

341
341
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

23
23
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

559
559
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

49
49
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

123
123
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

63
63
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

160
160
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

57
57
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

196
196
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

262
262
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

290
290
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

132
132
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

498
498
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

547
547
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

311
311
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

304
304
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

160
160
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

272
272
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

267
267
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

448
448
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

429
429
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

244
244

Meer sportnieuws