Cercle Brugge en Muslic gaan strijd vol aan: “Knokken!”

door
Cercle Brugge en Muslic gaan strijd vol aan: “Knokken!”

Cercle Brugge neemt het in de voorronde van de Europa League op tegen Kilmarnock. De terugwedstrijd tegen de Schotten staat op het programma. In de heenwedstrijd werd het 1-1.

Nu ontvangt Cercle Brugge Kilmarnock in het Jan Breydelstadion. De eerste wedstrijd was al een veldslag en ook nu verwacht coach Miron Muslic weer een stevige partij.

LEES OOK: Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Knokken geblazen

Muslic ziet dat beide clubs aan elkaar gewaagd zijn. “Dit is een fiftyfifty-game. Ik heb mijn ploeg erop gewezen dat we scherp moeten zijn. Strijden, knokken, het wordt een ‘battlefield’. Aan de bal moeten we onze offensieve kwaliteiten benutten. Kijk, Kilmarnock profiteerde vorige week van hun thuisvoordeel. Wij gaan dat nu ook doen. Op een groter en beter veld. Er zal meer ruimte liggen. Als wij uit hun druk ontsnappen en kunnen combineren, dan gaan we ze pijn doen. Dát wordt de sleutel tot succes.”

Cercle kende nochtans geen goede generale repetitie met een 3-0 nederlaag tegen Westerlo in de JPL. “Na onze verplaatsing naar Kilmarnock waren we pas vrijdagochtend om 5 uur thuis. Toen ik de ploeg zondag uit de bus zag stappen in Westerlo, had ik het gevoel dat we net met de bus uit Kilmarnock waren gearriveerd. Voetballers zijn mensen, geen robots. Maar we zijn er nu klaar voor. Ik weet waar mijn team toe in staat is. Wij reageren altijd na een nederlaag of moeilijke momenten", citeert Het Laatste Nieuws.

Revelatie

Afgelopen seizoen was Cercle Brugge dé revelatie van de Jupiler Pro League. Groen-Zwart plaatste zich tegen alle verwachtingen in voor Europees voetbal. Muslic en zijn manschappen hopen dan ook de groepsfase van de Europa League te bereiken. De ambities van Cercle Brugge zijn duidelijk.

Denk jij dat Cercle de groepsfase van de EL haalt?

Meest recent

'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

103
103
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

131
131
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

124
124
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

99
99
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

50
50
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

55
55
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

100
100
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

200
200
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

56
56
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

72
72
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

560
560
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

178
178
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

245
245
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

318
318
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

43
43
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

144
144
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

557
557
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

164
164
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

284
284
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

390
390
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

281
281
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

201
201
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

105
105

Meer sportnieuws