Cercle Brugge en Muslic gaan strijd vol aan: “Knokken!”

59 stemmen
Cercle Brugge en Muslic gaan strijd vol aan: “Knokken!”

Cercle Brugge neemt het in de voorronde van de Europa League op tegen Kilmarnock. De terugwedstrijd tegen de Schotten staat op het programma. In de heenwedstrijd werd het 1-1.

Nu ontvangt Cercle Brugge Kilmarnock in het Jan Breydelstadion. De eerste wedstrijd was al een veldslag en ook nu verwacht coach Miron Muslic weer een stevige partij.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Knokken geblazen

Muslic ziet dat beide clubs aan elkaar gewaagd zijn. “Dit is een fiftyfifty-game. Ik heb mijn ploeg erop gewezen dat we scherp moeten zijn. Strijden, knokken, het wordt een ‘battlefield’. Aan de bal moeten we onze offensieve kwaliteiten benutten. Kijk, Kilmarnock profiteerde vorige week van hun thuisvoordeel. Wij gaan dat nu ook doen. Op een groter en beter veld. Er zal meer ruimte liggen. Als wij uit hun druk ontsnappen en kunnen combineren, dan gaan we ze pijn doen. Dát wordt de sleutel tot succes.”

Cercle kende nochtans geen goede generale repetitie met een 3-0 nederlaag tegen Westerlo in de JPL. “Na onze verplaatsing naar Kilmarnock waren we pas vrijdagochtend om 5 uur thuis. Toen ik de ploeg zondag uit de bus zag stappen in Westerlo, had ik het gevoel dat we net met de bus uit Kilmarnock waren gearriveerd. Voetballers zijn mensen, geen robots. Maar we zijn er nu klaar voor. Ik weet waar mijn team toe in staat is. Wij reageren altijd na een nederlaag of moeilijke momenten", citeert Het Laatste Nieuws.

Revelatie

Afgelopen seizoen was Cercle Brugge dé revelatie van de Jupiler Pro League. Groen-Zwart plaatste zich tegen alle verwachtingen in voor Europees voetbal. Muslic en zijn manschappen hopen dan ook de groepsfase van de Europa League te bereiken. De ambities van Cercle Brugge zijn duidelijk.

Denk jij dat Cercle de groepsfase van de EL haalt?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

24
24
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

45
45
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

183
183
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

65
65
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

73
73
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

140
140
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

172
172
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

179
179
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

61
61
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

144
144
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

288
288
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

368
368
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

79
79
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

537
537
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

75
75
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

445
445
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

641
641
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

247
247
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

304
304
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

918
918
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

494
494
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

153
153
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

459
459
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

612
612

Meer sportnieuws