Cercle Brugge en Muslic gaan strijd vol aan: “Knokken!”

door
Cercle Brugge en Muslic gaan strijd vol aan: “Knokken!”

Cercle Brugge neemt het in de voorronde van de Europa League op tegen Kilmarnock. De terugwedstrijd tegen de Schotten staat op het programma. In de heenwedstrijd werd het 1-1.

Nu ontvangt Cercle Brugge Kilmarnock in het Jan Breydelstadion. De eerste wedstrijd was al een veldslag en ook nu verwacht coach Miron Muslic weer een stevige partij.

LEES OOK: UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

Knokken geblazen

Muslic ziet dat beide clubs aan elkaar gewaagd zijn. “Dit is een fiftyfifty-game. Ik heb mijn ploeg erop gewezen dat we scherp moeten zijn. Strijden, knokken, het wordt een ‘battlefield’. Aan de bal moeten we onze offensieve kwaliteiten benutten. Kijk, Kilmarnock profiteerde vorige week van hun thuisvoordeel. Wij gaan dat nu ook doen. Op een groter en beter veld. Er zal meer ruimte liggen. Als wij uit hun druk ontsnappen en kunnen combineren, dan gaan we ze pijn doen. Dát wordt de sleutel tot succes.”

Cercle kende nochtans geen goede generale repetitie met een 3-0 nederlaag tegen Westerlo in de JPL. “Na onze verplaatsing naar Kilmarnock waren we pas vrijdagochtend om 5 uur thuis. Toen ik de ploeg zondag uit de bus zag stappen in Westerlo, had ik het gevoel dat we net met de bus uit Kilmarnock waren gearriveerd. Voetballers zijn mensen, geen robots. Maar we zijn er nu klaar voor. Ik weet waar mijn team toe in staat is. Wij reageren altijd na een nederlaag of moeilijke momenten", citeert Het Laatste Nieuws.

Revelatie

Afgelopen seizoen was Cercle Brugge dé revelatie van de Jupiler Pro League. Groen-Zwart plaatste zich tegen alle verwachtingen in voor Europees voetbal. Muslic en zijn manschappen hopen dan ook de groepsfase van de Europa League te bereiken. De ambities van Cercle Brugge zijn duidelijk.

Denk jij dat Cercle de groepsfase van de EL haalt?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

68
68
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

23
23
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

449
449
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

48
48
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

52
52
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

274
274
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

64
64
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

324
324
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

361
361
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

143
143
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

36
36
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

269
269
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

123
123
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

312
312
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

307
307
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

722
722
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

289
289
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

161
161

Meer sportnieuws