Cercle Brugge en Muslic gaan strijd vol aan: “Knokken!”

door
Cercle Brugge en Muslic gaan strijd vol aan: “Knokken!”

Cercle Brugge neemt het in de voorronde van de Europa League op tegen Kilmarnock. De terugwedstrijd tegen de Schotten staat op het programma. In de heenwedstrijd werd het 1-1.

Nu ontvangt Cercle Brugge Kilmarnock in het Jan Breydelstadion. De eerste wedstrijd was al een veldslag en ook nu verwacht coach Miron Muslic weer een stevige partij.

LEES OOK: 'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Knokken geblazen

Muslic ziet dat beide clubs aan elkaar gewaagd zijn. “Dit is een fiftyfifty-game. Ik heb mijn ploeg erop gewezen dat we scherp moeten zijn. Strijden, knokken, het wordt een ‘battlefield’. Aan de bal moeten we onze offensieve kwaliteiten benutten. Kijk, Kilmarnock profiteerde vorige week van hun thuisvoordeel. Wij gaan dat nu ook doen. Op een groter en beter veld. Er zal meer ruimte liggen. Als wij uit hun druk ontsnappen en kunnen combineren, dan gaan we ze pijn doen. Dát wordt de sleutel tot succes.”

Cercle kende nochtans geen goede generale repetitie met een 3-0 nederlaag tegen Westerlo in de JPL. “Na onze verplaatsing naar Kilmarnock waren we pas vrijdagochtend om 5 uur thuis. Toen ik de ploeg zondag uit de bus zag stappen in Westerlo, had ik het gevoel dat we net met de bus uit Kilmarnock waren gearriveerd. Voetballers zijn mensen, geen robots. Maar we zijn er nu klaar voor. Ik weet waar mijn team toe in staat is. Wij reageren altijd na een nederlaag of moeilijke momenten", citeert Het Laatste Nieuws.

Revelatie

Afgelopen seizoen was Cercle Brugge dé revelatie van de Jupiler Pro League. Groen-Zwart plaatste zich tegen alle verwachtingen in voor Europees voetbal. Muslic en zijn manschappen hopen dan ook de groepsfase van de Europa League te bereiken. De ambities van Cercle Brugge zijn duidelijk.

Denk jij dat Cercle de groepsfase van de EL haalt?

Meest recent

STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

6
6
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

9
9
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

41
41
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

141
141
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

30
30
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

108
108
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

121
121
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

169
169
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

197
197
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

36
36
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

280
280
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

22
22
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

158
158
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

496
496
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

223
223
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

378
378
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

306
306
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

652
652
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

648
648
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

90
90
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

244
244
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

100
100
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

179
179

Meer sportnieuws