Origi op een zijspoor, transfer naar Jupiler Pro League?

door
Origi op een zijspoor, transfer naar Jupiler Pro League?

Divock Origi is op een zijspoor bij AC Milan beland. De 29-jarige aanvaller heeft geen toekomst meer in de Italiaanse modestad. Voorlopig blijft het op de zomermercato windstil rond de Rode Duivel.

Origi brak als wit konijn van Marc Wilmots op het WK in Brazilië door. Sindsdien blonk hij vooral uit in de grote wedstrijden, maar was hij nooit ergens een vaste sterkhouder. 

LEES OOK: Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

Zomertransfer

Origi zoekt dan ook alweer naar een transfer. Zlatan Ibrahimovic sprak duidelijke taal. “Hij maakt geen deel meer uit van het eerste team.” En Origi speelt ook niet bij de reserves of beloften. Volgens Het Nieuwsblad zag hij dat zelf niet zitten. Momenteel is Origi individueel aan het trainen.

Enkel het Turkse Trabzonspor is een concrete optie, maar van een akkoord is nog lang geen sprake. Origi wacht af hopend op interessantere aanbiedingen. De aanvaller kijkt dan naar de Europese topcompetities, maar ook de MLS en Saudi-Arabië zijn een mogelijkheid voor Origi.

België?

AC Milan wil niet veel geld voor Origi. Het haalde de spits zelf transfervrij op en vorig jaar werd hij uitgeleend aan Nottingham Forest, dat volledig zijn loon betaalde. Vijf miljoen zou al een mooi bedrag zijn en het kan zelfs zijn dat Milan genoegen neemt met minder. Voorlopig is een contractontbinding nog geen optie.

HNB meldt dat er ook Belgische club hebben gepolst, maar dat zou iets moeilijker liggen. ‘Ook al speelde hij nog nooit in de Jupiler Pro League – op zijn vijftiende verliet hij Genk al voor Lille –, een terugkeer zit er nog niet aan te komen. Qua salaris bouwde hij intussen immers een bepaalde standaard op’, klinkt het.

Moet Origi naar België terugkeren?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

94
94
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

95
95
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

137
137
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

228
228
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

210
210
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

69
69
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

482
482
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

58
58
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

139
139
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

455
455
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

144
144
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

236
236
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

163
163
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

166
166
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

370
370
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

526
526
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

126
126
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

695
695
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

221
221
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

343
343
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

287
287
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1087
1087
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

488
488
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

339
339

Meer sportnieuws