Origi op een zijspoor, transfer naar Jupiler Pro League?

door
Origi op een zijspoor, transfer naar Jupiler Pro League?

Divock Origi is op een zijspoor bij AC Milan beland. De 29-jarige aanvaller heeft geen toekomst meer in de Italiaanse modestad. Voorlopig blijft het op de zomermercato windstil rond de Rode Duivel.

Origi brak als wit konijn van Marc Wilmots op het WK in Brazilië door. Sindsdien blonk hij vooral uit in de grote wedstrijden, maar was hij nooit ergens een vaste sterkhouder. 

LEES OOK: Serie A 'droomt' van nieuwe historische landstitel

Zomertransfer

Origi zoekt dan ook alweer naar een transfer. Zlatan Ibrahimovic sprak duidelijke taal. “Hij maakt geen deel meer uit van het eerste team.” En Origi speelt ook niet bij de reserves of beloften. Volgens Het Nieuwsblad zag hij dat zelf niet zitten. Momenteel is Origi individueel aan het trainen.

Enkel het Turkse Trabzonspor is een concrete optie, maar van een akkoord is nog lang geen sprake. Origi wacht af hopend op interessantere aanbiedingen. De aanvaller kijkt dan naar de Europese topcompetities, maar ook de MLS en Saudi-Arabië zijn een mogelijkheid voor Origi.

België?

AC Milan wil niet veel geld voor Origi. Het haalde de spits zelf transfervrij op en vorig jaar werd hij uitgeleend aan Nottingham Forest, dat volledig zijn loon betaalde. Vijf miljoen zou al een mooi bedrag zijn en het kan zelfs zijn dat Milan genoegen neemt met minder. Voorlopig is een contractontbinding nog geen optie.

HNB meldt dat er ook Belgische club hebben gepolst, maar dat zou iets moeilijker liggen. ‘Ook al speelde hij nog nooit in de Jupiler Pro League – op zijn vijftiende verliet hij Genk al voor Lille –, een terugkeer zit er nog niet aan te komen. Qua salaris bouwde hij intussen immers een bepaalde standaard op’, klinkt het.

Moet Origi naar België terugkeren?

Meest recent

'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

27
27
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

85
85
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

18
18
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

34
34
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

31
31
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

245
245
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

149
149
Gouden Schoen-race terug open? Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

201
201
'Zware klap voor Hayen bij eerste ingreep'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

224
224
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

326
326
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

174
174
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

43
43
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

170
170
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

467
467
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

193
193
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

205
205
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

68
68
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

184
184
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

241
241
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

654
654
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

252
252
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

497
497
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

453
453
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

92
92

Meer sportnieuws