Origi op een zijspoor, transfer naar Jupiler Pro League?

429 stemmen
Origi op een zijspoor, transfer naar Jupiler Pro League?

Divock Origi is op een zijspoor bij AC Milan beland. De 29-jarige aanvaller heeft geen toekomst meer in de Italiaanse modestad. Voorlopig blijft het op de zomermercato windstil rond de Rode Duivel.

Origi brak als wit konijn van Marc Wilmots op het WK in Brazilië door. Sindsdien blonk hij vooral uit in de grote wedstrijden, maar was hij nooit ergens een vaste sterkhouder. 

LEES OOK: Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Zomertransfer

Origi zoekt dan ook alweer naar een transfer. Zlatan Ibrahimovic sprak duidelijke taal. “Hij maakt geen deel meer uit van het eerste team.” En Origi speelt ook niet bij de reserves of beloften. Volgens Het Nieuwsblad zag hij dat zelf niet zitten. Momenteel is Origi individueel aan het trainen.

Enkel het Turkse Trabzonspor is een concrete optie, maar van een akkoord is nog lang geen sprake. Origi wacht af hopend op interessantere aanbiedingen. De aanvaller kijkt dan naar de Europese topcompetities, maar ook de MLS en Saudi-Arabië zijn een mogelijkheid voor Origi.

België?

AC Milan wil niet veel geld voor Origi. Het haalde de spits zelf transfervrij op en vorig jaar werd hij uitgeleend aan Nottingham Forest, dat volledig zijn loon betaalde. Vijf miljoen zou al een mooi bedrag zijn en het kan zelfs zijn dat Milan genoegen neemt met minder. Voorlopig is een contractontbinding nog geen optie.

HNB meldt dat er ook Belgische club hebben gepolst, maar dat zou iets moeilijker liggen. ‘Ook al speelde hij nog nooit in de Jupiler Pro League – op zijn vijftiende verliet hij Genk al voor Lille –, een terugkeer zit er nog niet aan te komen. Qua salaris bouwde hij intussen immers een bepaalde standaard op’, klinkt het.

Moet Origi naar België terugkeren?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

33
33
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

31
31
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

54
54
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

38
38
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

17
17
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

46
46
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

67
67
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

56
56
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

134
134
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

258
258
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

918
918
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

207
207
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

100
100
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

201
201
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

107
107
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

295
295
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

111
111
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

576
576
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

582
582
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

432
432
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1023
1023
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

244
244
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

306
306
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

485
485
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws