Origi op een zijspoor, transfer naar Jupiler Pro League?

429 stemmen
Origi op een zijspoor, transfer naar Jupiler Pro League?

Divock Origi is op een zijspoor bij AC Milan beland. De 29-jarige aanvaller heeft geen toekomst meer in de Italiaanse modestad. Voorlopig blijft het op de zomermercato windstil rond de Rode Duivel.

Origi brak als wit konijn van Marc Wilmots op het WK in Brazilië door. Sindsdien blonk hij vooral uit in de grote wedstrijden, maar was hij nooit ergens een vaste sterkhouder. 

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Zomertransfer

Origi zoekt dan ook alweer naar een transfer. Zlatan Ibrahimovic sprak duidelijke taal. “Hij maakt geen deel meer uit van het eerste team.” En Origi speelt ook niet bij de reserves of beloften. Volgens Het Nieuwsblad zag hij dat zelf niet zitten. Momenteel is Origi individueel aan het trainen.

Enkel het Turkse Trabzonspor is een concrete optie, maar van een akkoord is nog lang geen sprake. Origi wacht af hopend op interessantere aanbiedingen. De aanvaller kijkt dan naar de Europese topcompetities, maar ook de MLS en Saudi-Arabië zijn een mogelijkheid voor Origi.

België?

AC Milan wil niet veel geld voor Origi. Het haalde de spits zelf transfervrij op en vorig jaar werd hij uitgeleend aan Nottingham Forest, dat volledig zijn loon betaalde. Vijf miljoen zou al een mooi bedrag zijn en het kan zelfs zijn dat Milan genoegen neemt met minder. Voorlopig is een contractontbinding nog geen optie.

HNB meldt dat er ook Belgische club hebben gepolst, maar dat zou iets moeilijker liggen. ‘Ook al speelde hij nog nooit in de Jupiler Pro League – op zijn vijftiende verliet hij Genk al voor Lille –, een terugkeer zit er nog niet aan te komen. Qua salaris bouwde hij intussen immers een bepaalde standaard op’, klinkt het.

Moet Origi naar België terugkeren?

Meest recent

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

1
1
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

2
2
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

120
120
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

4
4
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

64
64
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

50
50
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

39
39
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

222
222
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

297
297
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

372
372
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

46
46
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

68
68
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

104
104
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

85
85
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

361
361
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

262
262
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

62
62
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

486
486
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

216
216
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

570
570
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

72
72
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

130
130
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

58
58
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

447
447
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

751
751

Meer sportnieuws