Cercle Brugge vol spanning: "Dan kwalificeren wij ons"

80 stemmen
Cercle Brugge vol spanning:

Cercle Brugge hoopt vanavond Kilmarnock over de knie te leggen. In Schotland werd het 1-1. Aanvoerder Hannes Van der Bruggen heeft wel vertrouwen in een goede afloop. Hij sprak over de kansen van de Bruggelingen.

LEES OOK: Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Cercle Brugge gaat voor kwalificatie 

Kilmarnock is zeker geen hoogvlieger en als Cercle Brugge zijn beste niveau haalt, dan mogen de Schotten in principe geen grote problemen opleveren. Cercle Brugge start dus toch wel als favoriet aan de terugwedstrijd.

"Of wij de favoriet zijn? Dat durf ik niet te zeggen. We zijn thuis sterk door de vele supporters, maar dat betekent niet dat dit een makkelijke wedstrijd wordt. Het leeft enorm bij de fans. Ze hebben hier 14 jaar op moeten wachten. Het is een leuke uitdaging voor ons, maar zeker ook voor de supporters. We proberen hen dan ook wat extra Europese matchen te geven", aldus Van der Bruggen aan Sporza. 

Beter doen dan tegen KVC Westerlo

Cercle Brugge moet dan wel een beter niveau halen dan afgelopen weekend, toen het kansloos met 3-0 onderuit ging tegen KVC Westerlo. Daar bakten ze er niets van. Onbewust zat die Europese match misschien wel in hun achterhoofd.

"Als we het niveau halen van eind vorig seizoen, kunnen we zeker doorstoten. Na het verlies tegen Westerlo heerst er geen paniek binnen de ploeg, al was het wel een zure nederlaag. We kunnen tegen Kilmarnock zaken rechtzetten", zei de ervaren middenvelder.

Gaat Cercle Kilmarnock uitschakelen?

Meest recent

Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

14
14
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

69
69
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

39
39
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

28
28
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

198
198
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

40
40
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

177
177
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

76
76
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

354
354
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

106
106
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

660
660
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

212
212
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

326
326
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

540
540
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

150
150
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

96
96
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

577
577
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

247
247
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

588
588
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

419
419
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

184
184
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

762
762
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

236
236
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

638
638
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

173
173

Meer sportnieuws