Cercle Brugge vol spanning: "Dan kwalificeren wij ons"

door
Cercle Brugge vol spanning:

Cercle Brugge hoopt vanavond Kilmarnock over de knie te leggen. In Schotland werd het 1-1. Aanvoerder Hannes Van der Bruggen heeft wel vertrouwen in een goede afloop. Hij sprak over de kansen van de Bruggelingen.

LEES OOK: Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Cercle Brugge gaat voor kwalificatie 

Kilmarnock is zeker geen hoogvlieger en als Cercle Brugge zijn beste niveau haalt, dan mogen de Schotten in principe geen grote problemen opleveren. Cercle Brugge start dus toch wel als favoriet aan de terugwedstrijd.

"Of wij de favoriet zijn? Dat durf ik niet te zeggen. We zijn thuis sterk door de vele supporters, maar dat betekent niet dat dit een makkelijke wedstrijd wordt. Het leeft enorm bij de fans. Ze hebben hier 14 jaar op moeten wachten. Het is een leuke uitdaging voor ons, maar zeker ook voor de supporters. We proberen hen dan ook wat extra Europese matchen te geven", aldus Van der Bruggen aan Sporza. 

Beter doen dan tegen KVC Westerlo

Cercle Brugge moet dan wel een beter niveau halen dan afgelopen weekend, toen het kansloos met 3-0 onderuit ging tegen KVC Westerlo. Daar bakten ze er niets van. Onbewust zat die Europese match misschien wel in hun achterhoofd.

"Als we het niveau halen van eind vorig seizoen, kunnen we zeker doorstoten. Na het verlies tegen Westerlo heerst er geen paniek binnen de ploeg, al was het wel een zure nederlaag. We kunnen tegen Kilmarnock zaken rechtzetten", zei de ervaren middenvelder.

Gaat Cercle Kilmarnock uitschakelen?

Meest recent

Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

7
7
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

12
12
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

49
49
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

23
23
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

39
39
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

41
41
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

295
295
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

20
20
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

47
47
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

161
161
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

168
168
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

54
54
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

64
64
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

219
219
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

189
189
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

66
66
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

281
281
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

466
466
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

202
202
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

170
170
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

562
562
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

117
117
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

406
406
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

122
122
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48

Meer sportnieuws