'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

door
'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

Standard blijft op financieel vlak in zwaar water zitten en dus rest er de club slechts één oplossing: massaal spelers verkopen. De voorbije weken werden al Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, William Balikwisha en Gilles Dewaele te gelde gemaakt en daar zal het niet bij blijven.

Hayao Kawabe is wellicht de volgende sterkhouder die Sclessin zal verlaten, want de voorbije dagen werd al bericht dat hij voor ongeveer 3,5 miljoen euro zou terugkeren naar Japan. De middenvelder zal echter zeker niet de laatste uitgaande transfer worden.

Ook Isaac Price en Lucas Noubi werden al gelinkt aan een mogelijk vertrek en het blijft ook de bedoeling dat Arnaud Bodart een transfer zal maken. De 26-jarige doelman heeft nog maar een jaar contract en dus is het voor Standard de laatste kans om nog een transfersom te vangen.

LEES OOK: Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Bodart greep naast AS Roma

De Rode Duivel werd halfweg de play-offs vorig seizoen al aan de kant geschoven om Matthieu Epolo klaar te stomen als zijn vervanger. De 19-jarige stond ook zondag in Genk onder de lat, ondanks dat Bodart nog steeds niet vertrokken is.

Eerder deze zomer leek hij nochtans op weg te zijn naar AS Roma, maar die transfer viel uiteindelijk nog in duigen. De Italianen zagen in hem de ideale doublure voor Mile Svilar, maar bleken niet bereid om een bevredigend bod neer te leggen bij Standard. Uiteindelijk haalden ze de transfervrije Mathew Ryan binnen.

Bodart stuurde Belgische club wandelen

Sindsdien bleef het stil rond Bodart, maar er blijkt wel degelijk nog interesse te zijn. Zo vernam La Famille des Rouches in een onderhoud met CEO Pierre Locht dat ook een Belgische club zich gemeld had. Bodart stuurde hen echter wandelen.

Het was eerder al bekend dat Union SG een bod van 1 miljoen euro plus Anthony Moris of Loïc Lapoussin deed. Standard zag dat niet zitten en Bodart ook niet.

Zou Standard Bodart nog gewoon moeten opstellen?

Meest recent

'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

2
2
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

76
76
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

56
56
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

113
113
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

364
364
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

33
33
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

331
331
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

163
163
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

210
210
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

343
343
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

404
404
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

241
241
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

136
136
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

65
65
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

59
59
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

119
119
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

401
401
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

315
315
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

298
298
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

380
380
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

85
85
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

675
675
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

43
43
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

229
229

Meer sportnieuws