'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

door
'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

Standard blijft op financieel vlak in zwaar water zitten en dus rest er de club slechts één oplossing: massaal spelers verkopen. De voorbije weken werden al Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, William Balikwisha en Gilles Dewaele te gelde gemaakt en daar zal het niet bij blijven.

Hayao Kawabe is wellicht de volgende sterkhouder die Sclessin zal verlaten, want de voorbije dagen werd al bericht dat hij voor ongeveer 3,5 miljoen euro zou terugkeren naar Japan. De middenvelder zal echter zeker niet de laatste uitgaande transfer worden.

Ook Isaac Price en Lucas Noubi werden al gelinkt aan een mogelijk vertrek en het blijft ook de bedoeling dat Arnaud Bodart een transfer zal maken. De 26-jarige doelman heeft nog maar een jaar contract en dus is het voor Standard de laatste kans om nog een transfersom te vangen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Bodart greep naast AS Roma

De Rode Duivel werd halfweg de play-offs vorig seizoen al aan de kant geschoven om Matthieu Epolo klaar te stomen als zijn vervanger. De 19-jarige stond ook zondag in Genk onder de lat, ondanks dat Bodart nog steeds niet vertrokken is.

Eerder deze zomer leek hij nochtans op weg te zijn naar AS Roma, maar die transfer viel uiteindelijk nog in duigen. De Italianen zagen in hem de ideale doublure voor Mile Svilar, maar bleken niet bereid om een bevredigend bod neer te leggen bij Standard. Uiteindelijk haalden ze de transfervrije Mathew Ryan binnen.

Bodart stuurde Belgische club wandelen

Sindsdien bleef het stil rond Bodart, maar er blijkt wel degelijk nog interesse te zijn. Zo vernam La Famille des Rouches in een onderhoud met CEO Pierre Locht dat ook een Belgische club zich gemeld had. Bodart stuurde hen echter wandelen.

Het was eerder al bekend dat Union SG een bod van 1 miljoen euro plus Anthony Moris of Loïc Lapoussin deed. Standard zag dat niet zitten en Bodart ook niet.

Zou Standard Bodart nog gewoon moeten opstellen?

Meest recent

Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

3
3
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

76
76
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

136
136
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

29
29
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

55
55
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

24
24
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

198
198
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

284
284
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

220
220
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

211
211
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

377
377
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

65
65
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

217
217
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

189
189
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

152
152
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

387
387
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

814
814
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

105
105
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

34
34
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

88
88
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

58
58
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

52
52
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

63
63
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

193
193

Meer sportnieuws