'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

663
'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

Standard blijft op financieel vlak in zwaar water zitten en dus rest er de club slechts één oplossing: massaal spelers verkopen. De voorbije weken werden al Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, William Balikwisha en Gilles Dewaele te gelde gemaakt en daar zal het niet bij blijven.

Hayao Kawabe is wellicht de volgende sterkhouder die Sclessin zal verlaten, want de voorbije dagen werd al bericht dat hij voor ongeveer 3,5 miljoen euro zou terugkeren naar Japan. De middenvelder zal echter zeker niet de laatste uitgaande transfer worden.

Ook Isaac Price en Lucas Noubi werden al gelinkt aan een mogelijk vertrek en het blijft ook de bedoeling dat Arnaud Bodart een transfer zal maken. De 26-jarige doelman heeft nog maar een jaar contract en dus is het voor Standard de laatste kans om nog een transfersom te vangen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Bodart greep naast AS Roma

De Rode Duivel werd halfweg de play-offs vorig seizoen al aan de kant geschoven om Matthieu Epolo klaar te stomen als zijn vervanger. De 19-jarige stond ook zondag in Genk onder de lat, ondanks dat Bodart nog steeds niet vertrokken is.

Eerder deze zomer leek hij nochtans op weg te zijn naar AS Roma, maar die transfer viel uiteindelijk nog in duigen. De Italianen zagen in hem de ideale doublure voor Mile Svilar, maar bleken niet bereid om een bevredigend bod neer te leggen bij Standard. Uiteindelijk haalden ze de transfervrije Mathew Ryan binnen.

Bodart stuurde Belgische club wandelen

Sindsdien bleef het stil rond Bodart, maar er blijkt wel degelijk nog interesse te zijn. Zo vernam La Famille des Rouches in een onderhoud met CEO Pierre Locht dat ook een Belgische club zich gemeld had. Bodart stuurde hen echter wandelen.

Het was eerder al bekend dat Union SG een bod van 1 miljoen euro plus Anthony Moris of Loïc Lapoussin deed. Standard zag dat niet zitten en Bodart ook niet.

Zou Standard Bodart nog gewoon moeten opstellen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

12
12
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

26
26
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

28
28
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

20
20
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

91
91
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

72
72
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

39
39
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

206
206
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

116
116
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

105
105
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

322
322
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

67
67
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

299
299
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

235
235
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

191
191
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

118
118
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws