'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

door
'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

Standard blijft op financieel vlak in zwaar water zitten en dus rest er de club slechts één oplossing: massaal spelers verkopen. De voorbije weken werden al Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, William Balikwisha en Gilles Dewaele te gelde gemaakt en daar zal het niet bij blijven.

Hayao Kawabe is wellicht de volgende sterkhouder die Sclessin zal verlaten, want de voorbije dagen werd al bericht dat hij voor ongeveer 3,5 miljoen euro zou terugkeren naar Japan. De middenvelder zal echter zeker niet de laatste uitgaande transfer worden.

Ook Isaac Price en Lucas Noubi werden al gelinkt aan een mogelijk vertrek en het blijft ook de bedoeling dat Arnaud Bodart een transfer zal maken. De 26-jarige doelman heeft nog maar een jaar contract en dus is het voor Standard de laatste kans om nog een transfersom te vangen.

LEES OOK: Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

Bodart greep naast AS Roma

De Rode Duivel werd halfweg de play-offs vorig seizoen al aan de kant geschoven om Matthieu Epolo klaar te stomen als zijn vervanger. De 19-jarige stond ook zondag in Genk onder de lat, ondanks dat Bodart nog steeds niet vertrokken is.

Eerder deze zomer leek hij nochtans op weg te zijn naar AS Roma, maar die transfer viel uiteindelijk nog in duigen. De Italianen zagen in hem de ideale doublure voor Mile Svilar, maar bleken niet bereid om een bevredigend bod neer te leggen bij Standard. Uiteindelijk haalden ze de transfervrije Mathew Ryan binnen.

Bodart stuurde Belgische club wandelen

Sindsdien bleef het stil rond Bodart, maar er blijkt wel degelijk nog interesse te zijn. Zo vernam La Famille des Rouches in een onderhoud met CEO Pierre Locht dat ook een Belgische club zich gemeld had. Bodart stuurde hen echter wandelen.

Het was eerder al bekend dat Union SG een bod van 1 miljoen euro plus Anthony Moris of Loïc Lapoussin deed. Standard zag dat niet zitten en Bodart ook niet.

🚀

Zou Standard Bodart nog gewoon moeten opstellen?

Meest recent

Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

212
212
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

45
45
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

273
273
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

91
91
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

80
80
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

176
176
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

245
245
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

72
72
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

29
29
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

26
26
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

64
64
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

631
631
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

45
45
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

63
63
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

158
158
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

88
88
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

77
77
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

169
169
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

39
39
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

46
46
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

32
32
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

128
128
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

24
24
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

156
156
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

224
224

Meer sportnieuws