'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

door
'Bodart stuurt Belgische club wandelen'

Standard blijft op financieel vlak in zwaar water zitten en dus rest er de club slechts één oplossing: massaal spelers verkopen. De voorbije weken werden al Cihan Canak, Denis Dragus, Noah Ohio, William Balikwisha en Gilles Dewaele te gelde gemaakt en daar zal het niet bij blijven.

Hayao Kawabe is wellicht de volgende sterkhouder die Sclessin zal verlaten, want de voorbije dagen werd al bericht dat hij voor ongeveer 3,5 miljoen euro zou terugkeren naar Japan. De middenvelder zal echter zeker niet de laatste uitgaande transfer worden.

Ook Isaac Price en Lucas Noubi werden al gelinkt aan een mogelijk vertrek en het blijft ook de bedoeling dat Arnaud Bodart een transfer zal maken. De 26-jarige doelman heeft nog maar een jaar contract en dus is het voor Standard de laatste kans om nog een transfersom te vangen.

LEES OOK: Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Bodart greep naast AS Roma

De Rode Duivel werd halfweg de play-offs vorig seizoen al aan de kant geschoven om Matthieu Epolo klaar te stomen als zijn vervanger. De 19-jarige stond ook zondag in Genk onder de lat, ondanks dat Bodart nog steeds niet vertrokken is.

Eerder deze zomer leek hij nochtans op weg te zijn naar AS Roma, maar die transfer viel uiteindelijk nog in duigen. De Italianen zagen in hem de ideale doublure voor Mile Svilar, maar bleken niet bereid om een bevredigend bod neer te leggen bij Standard. Uiteindelijk haalden ze de transfervrije Mathew Ryan binnen.

Bodart stuurde Belgische club wandelen

Sindsdien bleef het stil rond Bodart, maar er blijkt wel degelijk nog interesse te zijn. Zo vernam La Famille des Rouches in een onderhoud met CEO Pierre Locht dat ook een Belgische club zich gemeld had. Bodart stuurde hen echter wandelen.

Het was eerder al bekend dat Union SG een bod van 1 miljoen euro plus Anthony Moris of Loïc Lapoussin deed. Standard zag dat niet zitten en Bodart ook niet.

Zou Standard Bodart nog gewoon moeten opstellen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

0
0
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

17
17
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

12
12
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

15
15
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

90
90
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

49
49
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

186
186
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

50
50
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

51
51
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

16
16
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

79
79
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

63
63
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

95
95
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

411
411
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

31
31
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

75
75
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

225
225
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

34
34
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

63
63
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

277
277
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

55
55
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

252
252
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

156
156
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

402
402

Meer sportnieuws