Verheyen voorspelt vuurwerk van 2 verrassende namen in JPL

869 stemmen
Verheyen voorspelt vuurwerk van 2 verrassende namen in JPL

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League werd vorig weekend op gang getrapt met een teleurstellende eerste speeldag. Er vielen amper acht doelpunten in acht wedstrijden en ook heel wat topclubs konden niet overtuigen. Het lijkt echter nog te vroeg om conclusies te trekken, want de transfermarkt is nog een maand open.

Desondanks betekent de start van het seizoen traditioneel ook dat iedereen zich waagt aan de nodige pronostieken en voorspellingen. Bij DAZN laat ook Gert Verheyen zijn licht schijnen op het komende seizoen en de analist verwacht vooral veel van twee opmerkelijke namen.

LEES OOK: Westerlo neemt afscheid van verdediger

Verheyen heeft grote verwachtingen van Nilsson

Zo heeft hij zeer hoge verwachtingen van Gustaf Nilsson bij Club Brugge. De landskampioen plukte de Zweedse spits voor een slordige 6,5 miljoen euro weg bij concurrent Union en Verheyen vermoedt dat zij een perfecte match zullen blijken. Hij schuift Nilsson naar voor als topschutter voor dit seizoen én als beste transfer.

Daarnaast voorspelt Verheyen ook dat één van zijn ex-ploegmaats de Belgische voetbalwereld zal verbazen. Wanneer hem gevraagd wordt wie op het einde van de rit 'Trainer van het Jaar' zal worden, schuift hij immers Timmy Simons naar voor.

Simons en Westerlo zullen ook verbazen

Simons wist vorig seizoen tot ieders verrassing FCV Dender naar de promotie te loodsen en verkaste deze zomer naar Westerlo. Daar kan hij beschikken over een jonge kern met veel talent en volgens Verheyen worden de Kemphanen ook de 'dark horse' dit seizoen. Ze begonnen alvast uitstekend, want na een 3-0-zege tegen Cercle Brugge is Westerlo na de eerste speeldag leider.

Voor de volledigheid geven we u ook nog de andere voorspellingen van Verheyen mee. Zo denkt hij dat Jan Vertonghen binnen enkele maanden de Gouden Schoen zal winnen, terwijl zijn ploegmaat Anders Dreyer assistkoning zal worden. Antwerp-aanwinst Tjaronn Chery moet dan weer de grootste verrassing worden, terwijl Konstantinos Karetsas (Genk) het Talent van het Jaar zal worden.

Denk je dat Nilsson een topaanwinst zal blijken voor Club Brugge?

Meest recent

Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

22
22
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

30
30
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

397
397
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

21
21
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

167
167
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

145
145
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

343
343
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

349
349
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

305
305
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

68
68
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

95
95
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

156
156
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

85
85
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

189
189
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

155
155
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

130
130
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

250
250
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

501
501
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

315
315
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

147
147
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

40
40

Meer sportnieuws