Verheyen voorspelt vuurwerk van 2 verrassende namen in JPL

869
Verheyen voorspelt vuurwerk van 2 verrassende namen in JPL

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League werd vorig weekend op gang getrapt met een teleurstellende eerste speeldag. Er vielen amper acht doelpunten in acht wedstrijden en ook heel wat topclubs konden niet overtuigen. Het lijkt echter nog te vroeg om conclusies te trekken, want de transfermarkt is nog een maand open.

Desondanks betekent de start van het seizoen traditioneel ook dat iedereen zich waagt aan de nodige pronostieken en voorspellingen. Bij DAZN laat ook Gert Verheyen zijn licht schijnen op het komende seizoen en de analist verwacht vooral veel van twee opmerkelijke namen.

LEES OOK: Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

Verheyen heeft grote verwachtingen van Nilsson

Zo heeft hij zeer hoge verwachtingen van Gustaf Nilsson bij Club Brugge. De landskampioen plukte de Zweedse spits voor een slordige 6,5 miljoen euro weg bij concurrent Union en Verheyen vermoedt dat zij een perfecte match zullen blijken. Hij schuift Nilsson naar voor als topschutter voor dit seizoen én als beste transfer.

Daarnaast voorspelt Verheyen ook dat één van zijn ex-ploegmaats de Belgische voetbalwereld zal verbazen. Wanneer hem gevraagd wordt wie op het einde van de rit 'Trainer van het Jaar' zal worden, schuift hij immers Timmy Simons naar voor.

Simons en Westerlo zullen ook verbazen

Simons wist vorig seizoen tot ieders verrassing FCV Dender naar de promotie te loodsen en verkaste deze zomer naar Westerlo. Daar kan hij beschikken over een jonge kern met veel talent en volgens Verheyen worden de Kemphanen ook de 'dark horse' dit seizoen. Ze begonnen alvast uitstekend, want na een 3-0-zege tegen Cercle Brugge is Westerlo na de eerste speeldag leider.

Voor de volledigheid geven we u ook nog de andere voorspellingen van Verheyen mee. Zo denkt hij dat Jan Vertonghen binnen enkele maanden de Gouden Schoen zal winnen, terwijl zijn ploegmaat Anders Dreyer assistkoning zal worden. Antwerp-aanwinst Tjaronn Chery moet dan weer de grootste verrassing worden, terwijl Konstantinos Karetsas (Genk) het Talent van het Jaar zal worden.

Denk je dat Nilsson een topaanwinst zal blijken voor Club Brugge?

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

20
20
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

35
35
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

89
89
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

151
151
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

94
94
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

33
33
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

112
112
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

274
274
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

84
84
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

266
266
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

394
394
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

104
104
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

111
111
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

82
82
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

282
282
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

367
367
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

57
57
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

518
518
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

395
395
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

121
121
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77

Meer sportnieuws