Verheyen voorspelt vuurwerk van 2 verrassende namen in JPL

door
Verheyen voorspelt vuurwerk van 2 verrassende namen in JPL

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League werd vorig weekend op gang getrapt met een teleurstellende eerste speeldag. Er vielen amper acht doelpunten in acht wedstrijden en ook heel wat topclubs konden niet overtuigen. Het lijkt echter nog te vroeg om conclusies te trekken, want de transfermarkt is nog een maand open.

Desondanks betekent de start van het seizoen traditioneel ook dat iedereen zich waagt aan de nodige pronostieken en voorspellingen. Bij DAZN laat ook Gert Verheyen zijn licht schijnen op het komende seizoen en de analist verwacht vooral veel van twee opmerkelijke namen.

LEES OOK: Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

Verheyen heeft grote verwachtingen van Nilsson

Zo heeft hij zeer hoge verwachtingen van Gustaf Nilsson bij Club Brugge. De landskampioen plukte de Zweedse spits voor een slordige 6,5 miljoen euro weg bij concurrent Union en Verheyen vermoedt dat zij een perfecte match zullen blijken. Hij schuift Nilsson naar voor als topschutter voor dit seizoen én als beste transfer.

Daarnaast voorspelt Verheyen ook dat één van zijn ex-ploegmaats de Belgische voetbalwereld zal verbazen. Wanneer hem gevraagd wordt wie op het einde van de rit 'Trainer van het Jaar' zal worden, schuift hij immers Timmy Simons naar voor.

Simons en Westerlo zullen ook verbazen

Simons wist vorig seizoen tot ieders verrassing FCV Dender naar de promotie te loodsen en verkaste deze zomer naar Westerlo. Daar kan hij beschikken over een jonge kern met veel talent en volgens Verheyen worden de Kemphanen ook de 'dark horse' dit seizoen. Ze begonnen alvast uitstekend, want na een 3-0-zege tegen Cercle Brugge is Westerlo na de eerste speeldag leider.

Voor de volledigheid geven we u ook nog de andere voorspellingen van Verheyen mee. Zo denkt hij dat Jan Vertonghen binnen enkele maanden de Gouden Schoen zal winnen, terwijl zijn ploegmaat Anders Dreyer assistkoning zal worden. Antwerp-aanwinst Tjaronn Chery moet dan weer de grootste verrassing worden, terwijl Konstantinos Karetsas (Genk) het Talent van het Jaar zal worden.

Denk je dat Nilsson een topaanwinst zal blijken voor Club Brugge?

Meest recent

Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

5
5
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

8
8
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

8
8
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

96
96
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

176
176
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

70
70
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

43
43
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

131
131
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

95
95
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

41
41
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

124
124
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

388
388
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

144
144
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

45
45
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

46
46
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

111
111
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

250
250
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

342
342
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

617
617
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

271
271
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

256
256
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

219
219
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

165
165
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

528
528

Meer sportnieuws