Verheyen voorspelt vuurwerk van 2 verrassende namen in JPL

869
Verheyen voorspelt vuurwerk van 2 verrassende namen in JPL

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League werd vorig weekend op gang getrapt met een teleurstellende eerste speeldag. Er vielen amper acht doelpunten in acht wedstrijden en ook heel wat topclubs konden niet overtuigen. Het lijkt echter nog te vroeg om conclusies te trekken, want de transfermarkt is nog een maand open.

Desondanks betekent de start van het seizoen traditioneel ook dat iedereen zich waagt aan de nodige pronostieken en voorspellingen. Bij DAZN laat ook Gert Verheyen zijn licht schijnen op het komende seizoen en de analist verwacht vooral veel van twee opmerkelijke namen.

LEES OOK: Bruno voert vijf wissels door bij Anderlecht

Verheyen heeft grote verwachtingen van Nilsson

Zo heeft hij zeer hoge verwachtingen van Gustaf Nilsson bij Club Brugge. De landskampioen plukte de Zweedse spits voor een slordige 6,5 miljoen euro weg bij concurrent Union en Verheyen vermoedt dat zij een perfecte match zullen blijken. Hij schuift Nilsson naar voor als topschutter voor dit seizoen én als beste transfer.

Daarnaast voorspelt Verheyen ook dat één van zijn ex-ploegmaats de Belgische voetbalwereld zal verbazen. Wanneer hem gevraagd wordt wie op het einde van de rit 'Trainer van het Jaar' zal worden, schuift hij immers Timmy Simons naar voor.

Simons en Westerlo zullen ook verbazen

Simons wist vorig seizoen tot ieders verrassing FCV Dender naar de promotie te loodsen en verkaste deze zomer naar Westerlo. Daar kan hij beschikken over een jonge kern met veel talent en volgens Verheyen worden de Kemphanen ook de 'dark horse' dit seizoen. Ze begonnen alvast uitstekend, want na een 3-0-zege tegen Cercle Brugge is Westerlo na de eerste speeldag leider.

Voor de volledigheid geven we u ook nog de andere voorspellingen van Verheyen mee. Zo denkt hij dat Jan Vertonghen binnen enkele maanden de Gouden Schoen zal winnen, terwijl zijn ploegmaat Anders Dreyer assistkoning zal worden. Antwerp-aanwinst Tjaronn Chery moet dan weer de grootste verrassing worden, terwijl Konstantinos Karetsas (Genk) het Talent van het Jaar zal worden.

Denk je dat Nilsson een topaanwinst zal blijken voor Club Brugge?

Meest recent

Standard wint wéér niet: Kortrijk pakt eindelijk weer punt

Na vier opeenvolgende nederlagen kreeg Standard een uitgelezen kans om weer aan te knopen met de ...

0
0
Bruno voert vijf wissels door bij Anderlecht

RSC Anderlecht ontvangt KVC Westerlo. De Brusselaars moeten flink aan de bak, want bij een nieuwe ...

102
102
Heynen en Thorup benoemen pijnpunt na nederlaag

KRC Genk is weer bij af. De Limburgers verloren met 1-0 van KV Mechelen en dat is alweer duur ...

65
65
JPL-trainersontslag op til? "Ik ben ook niet dom"

De druk op Cercle Brugge-coach Lars Friis neemt stilaan ondraaglijke proporties aan. Met amper 3 op ...

55
55
Standard krijgt speler terug na lange lijdensweg

Dimitri Lavalée heeft eindelijk opnieuw minuten kunnen maken bij Standard. Na een lange ...

6
6
Charleroi wil revanche: "Er zijn geen excuses"

De 3-0-nederlaag bij Antwerp is hard aangekomen bij Sporting Charleroi. Na een veelbelovende start ...

3
3
‘Anderlecht dumpt miljoenenflop: titelheld op komst’

Miljoenen betaald, geen enkele goal en zondag negentig minuten op de bank: Oliver Antman zit in een ...

112
112
De Cuyper bepalend in stunt tegen Manchester City

In de Premier League begonnen er om 16u vijf duels. Het was vooral uitkijken naar Manchester City ...

49
49
KV Mechelen stuurt KRC Genk met kater terug naar Limburg

KRC Genk hoopte na drie zeges op rij tegen KV Mechelen de vierde opeenvolgende overwinning te ...

49
49
Nusa en El Khannouss schitteren in de Bundesliga

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vijf duels op het programma. Zo kwamen onder meer Bayer ...

18
18
Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

225
225
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

102
102
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

49
49
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

78
78
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

68
68
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

169
169
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

44
44
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

52
52
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

845
845
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

182
182
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

73
73
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

40
40
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

41
41
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

71
71
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

66
66

Meer sportnieuws