AA Gent baalt: De Sart rondt lucratieve transfer af

223 stemmen
AA Gent baalt: De Sart rondt lucratieve transfer af

Er lijkt de laatste tijd geen ontsnappen aan voor AA Gent: hun sterkhouders zoeken massaal andere oorden op. In januari deed het vertrek van Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers hen al veel pijn en ook deze zomer zien ze weer een aantal zeer belangrijke pionnen vertrekken.

Vorig weekend trok Tarik Tissoudali nog de deur van de Planet Group Arena achter zich dicht om bij PAOK te tekenen. Enkele dagen later is het ook de beurt aan Julien De Sart om AA Gent te verlaten.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De Sart zet handtekening bij Al-Rayyan

De middenvelder speelde zondag al niet meer mee tegen KV Kortrijk omdat zijn transfer in de pijplijn zat. De Sart had immers een zeer lucratief voorstel op zak van het Qatarese Al-Rayyan, dat ook bereid was om een forse transfersom neer te tellen. AA Gent zou naar verluidt 6 à 7 miljoen euro incasseren.

De Sart zelf zou dan weer in Qatar een contract voor drie jaar getekend hebben, wat hem een riant salaris zal opleveren. De 29-jarige middenvelder vertrekt zo na drie jaar bij AA Gent, dat hem in 2021 transfervrij overgenomen had van KV Kortrijk.

Na drie jaar weg bij AA Gent

Bij de Buffalo's was De Sart vrijwel die hele periode een absolute sterkhouder. Hij kwam 143 keer in actie, waarbij hij achttien keer scoorde en acht assists gaf. Vorige donderdag scoorde hij nog vanop de stip in zijn laatste match voor Gent, in de Conference League tegen Vikingur. De Sart was met Gent ook bekerwinnaar in 2022.

Nu kiest hij dus voor een lucratief avontuur in het Midden-Oosten. Voor zijn periodes bij Gent en Kortrijk kwam De Sart ook nog uit voor Standard, Middlesbrough, Derby County en Zulte Waregem.

🚀

Zal AA Gent zijn vertrek kunnen opvangen?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

39
39
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

71
71
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

40
40
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

184
184
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

104
104
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

194
194
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

105
105
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

137
137
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

107
107
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

800
800
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1086
1086
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

541
541
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

172
172
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

638
638
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

165
165
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

365
365
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

215
215
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

258
258
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

807
807
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

521
521

Meer sportnieuws