AA Gent baalt: De Sart rondt lucratieve transfer af

223 stemmen
AA Gent baalt: De Sart rondt lucratieve transfer af

Er lijkt de laatste tijd geen ontsnappen aan voor AA Gent: hun sterkhouders zoeken massaal andere oorden op. In januari deed het vertrek van Malick Fofana, Gift Orban en Hugo Cuypers hen al veel pijn en ook deze zomer zien ze weer een aantal zeer belangrijke pionnen vertrekken.

Vorig weekend trok Tarik Tissoudali nog de deur van de Planet Group Arena achter zich dicht om bij PAOK te tekenen. Enkele dagen later is het ook de beurt aan Julien De Sart om AA Gent te verlaten.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De Sart zet handtekening bij Al-Rayyan

De middenvelder speelde zondag al niet meer mee tegen KV Kortrijk omdat zijn transfer in de pijplijn zat. De Sart had immers een zeer lucratief voorstel op zak van het Qatarese Al-Rayyan, dat ook bereid was om een forse transfersom neer te tellen. AA Gent zou naar verluidt 6 à 7 miljoen euro incasseren.

De Sart zelf zou dan weer in Qatar een contract voor drie jaar getekend hebben, wat hem een riant salaris zal opleveren. De 29-jarige middenvelder vertrekt zo na drie jaar bij AA Gent, dat hem in 2021 transfervrij overgenomen had van KV Kortrijk.

Na drie jaar weg bij AA Gent

Bij de Buffalo's was De Sart vrijwel die hele periode een absolute sterkhouder. Hij kwam 143 keer in actie, waarbij hij achttien keer scoorde en acht assists gaf. Vorige donderdag scoorde hij nog vanop de stip in zijn laatste match voor Gent, in de Conference League tegen Vikingur. De Sart was met Gent ook bekerwinnaar in 2022.

Nu kiest hij dus voor een lucratief avontuur in het Midden-Oosten. Voor zijn periodes bij Gent en Kortrijk kwam De Sart ook nog uit voor Standard, Middlesbrough, Derby County en Zulte Waregem.

🚀

Zal AA Gent zijn vertrek kunnen opvangen?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

38
38
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

52
52
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

112
112
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

364
364
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

510
510
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

471
471
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

79
79
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

399
399
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

539
539
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

68
68
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

726
726
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

221
221
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

395
395
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

751
751
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

629
629
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

740
740
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws