Hoe het bod van Chelsea niet onverwacht kwam voor KRC Genk

door
Hoe het bod van Chelsea niet onverwacht kwam voor KRC Genk

Je kon zondag al exclusief bij VoetbalNieuws lezen dat Mike Penders interesse geniet van de Europese top, waaronder Chelsea. Andere media bevestigden dat nieuws gisteren. Bij KRC Genk leeft al maanden de vrees dat ze Penders deze zomer kwijt kunnen spelen.

LEES OOK: Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

Penders al maanden op de radar van Europese top

Racing Genk begon de voorbereiding met Mike Penders als de grote uitdager voor Hendrik Van Crombrugge. Die laatste liet altijd al een zeer goede indruk achter op training. Ze zijn zeer te spreken over de ex-doelman van RSC Anderlecht.

Maar achter de schermen bereikte ons ruim een maand geleden het bericht dat Racing Genk vreesde dat Penders deze zomer al onhoudbaar zou zijn. De doelman is een absoluut toptalent en heel wat Europese topclubs polsten al naar hem. Genk voélde dat die interesse serieus begon te worden.

20 miljoen euro voor Genk?

Afgelopen week bereikte ons dan het betrouwbare bericht dat Chelsea zich nadrukkelijk manifesteerde. De berichten dat de club hem wil kopen en nog een jaar uitlenen, zijn correct. Onze informatie is dat Racing Genk 20 miljoen euro wil vangen. Allicht met de nodige bonussen. Ook dat kon je gisteren exclusief als eerste bij VoetbalNieuws lezen. Dat is een voorstel dat Genk wellicht niet kan weigeren.

Kunnen Belgische clubs veel meer vangen dan 20 miljoen euro voor een doelman? We twijfelen daar toch aan in de huidige markt. Enkele miljoenen kan, maar meer ook niet. Genk zou geen enkel risico nemen. Alleen dient de vraag of Genk Penders wel moet huren als ze een akkoord zouden vinden met Chelsea. Met Van Crombrugge hebben ze een steengoede keeper en kunnen ze voor dat geld niet beter een talentvolle jonge doelman kopen die klaargestoomd kan worden? Penders zou je toch vooral verder opleiden voor Chelsea. Wordt nog vervolgd.

Moet Genk dat voorstel van 20 miljoen aanvaarden?

Meest recent

'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

30
30
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

34
34
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

117
117
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

65
65
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

284
284
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

69
69
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

67
67
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

272
272
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

106
106
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

201
201
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

143
143
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

37
37
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

87
87
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

90
90
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

57
57
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

305
305
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

195
195
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

289
289
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

75
75
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

258
258
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

604
604
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

45
45
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

398
398
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

487
487

Meer sportnieuws