Hoe het bod van Chelsea niet onverwacht kwam voor KRC Genk

585
Hoe het bod van Chelsea niet onverwacht kwam voor KRC Genk

Je kon zondag al exclusief bij VoetbalNieuws lezen dat Mike Penders interesse geniet van de Europese top, waaronder Chelsea. Andere media bevestigden dat nieuws gisteren. Bij KRC Genk leeft al maanden de vrees dat ze Penders deze zomer kwijt kunnen spelen.

LEES OOK: Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Penders al maanden op de radar van Europese top

Racing Genk begon de voorbereiding met Mike Penders als de grote uitdager voor Hendrik Van Crombrugge. Die laatste liet altijd al een zeer goede indruk achter op training. Ze zijn zeer te spreken over de ex-doelman van RSC Anderlecht.

Maar achter de schermen bereikte ons ruim een maand geleden het bericht dat Racing Genk vreesde dat Penders deze zomer al onhoudbaar zou zijn. De doelman is een absoluut toptalent en heel wat Europese topclubs polsten al naar hem. Genk voélde dat die interesse serieus begon te worden.

20 miljoen euro voor Genk?

Afgelopen week bereikte ons dan het betrouwbare bericht dat Chelsea zich nadrukkelijk manifesteerde. De berichten dat de club hem wil kopen en nog een jaar uitlenen, zijn correct. Onze informatie is dat Racing Genk 20 miljoen euro wil vangen. Allicht met de nodige bonussen. Ook dat kon je gisteren exclusief als eerste bij VoetbalNieuws lezen. Dat is een voorstel dat Genk wellicht niet kan weigeren.

Kunnen Belgische clubs veel meer vangen dan 20 miljoen euro voor een doelman? We twijfelen daar toch aan in de huidige markt. Enkele miljoenen kan, maar meer ook niet. Genk zou geen enkel risico nemen. Alleen dient de vraag of Genk Penders wel moet huren als ze een akkoord zouden vinden met Chelsea. Met Van Crombrugge hebben ze een steengoede keeper en kunnen ze voor dat geld niet beter een talentvolle jonge doelman kopen die klaargestoomd kan worden? Penders zou je toch vooral verder opleiden voor Chelsea. Wordt nog vervolgd.

Moet Genk dat voorstel van 20 miljoen aanvaarden?

Meest recent

Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

4
4
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

18
18
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

85
85
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

17
17
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

25
25
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

45
45
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

69
69
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

10
10
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

47
47
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

307
307
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

152
152
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

172
172
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

73
73
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

124
124
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

85
85
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

66
66
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

134
134
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

292
292
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

209
209
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

130
130
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

480
480
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

165
165

Meer sportnieuws