'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

door
'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

Naar jaarlijkse gewoonte ondergaat de spelerskern van Antwerp weer een flinke metamorfose. Op inkomend vlak leek het huiswerk op de Bosuil behoudens vertrekkers voorlopig af, al blijkt de Great Old nu toch nog eens toe te slaan.

Afgelopen seizoen merkte toenmalig AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck nog op dat Marc Overmars en co er geregeld in slagen om goudhaantjes in Afrika te ontdekken. In dat opzicht mag Jonas De Roeck straks weer zulk een ruwe diamant verwelkomen.

LEES OOK: 'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

Antwerp strikt Adekami

Eerder geraakte al bekend dat het stamnummer één een oogje had laten vallen op Farouck Adekami, een jonge Ghanees die overkomt uit zijn thuisland. Naar verluidt reisde hij zelfs reeds af naar Deurne-Noord om er een driejarig contract te ondertekenen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Yanko Beeckman. "Er is blijkbaar een jongen onderweg uit Ghana, Farouck Adekami. Dat zou wel in orde komen bij Antwerp, waar ze echt wel veel van hem verwachten",  onthult de journalist van Het Nieuwsblad in Sjotcast.

Concurrent van Chery?

"Hij zou echt wel een groot talent zijn. Het is een aanvallende middenvelder die als nummer 10 speelt. Hij zou iemand zijn met veel kwaliteiten in wie ze in Antwerpen echt wel fel geloven. Dus als dat effectief rondkomt ben ik daar ook wel zeer benieuwd naar."

In dat geval zou Adekami na Denis Odoi, Ayrton Costa, Rosen Bozinhov en Tjaronn Chery de vijfde zomeraanwinst worden. Mogelijk moet hij dan dienst doen als back-up voor die laatste, al volgt wellicht eerst nog een aanpassingsperiode bij de Young Reds.

Goede strategie van Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

12
12
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

125
125
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

44
44
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

169
169
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

203
203
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

165
165
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

173
173
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

36
36
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

71
71
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

168
168
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

128
128
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

45
45
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

104
104
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

168
168
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

122
122
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

169
169
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

233
233
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

233
233
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

778
778
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

178
178
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

98
98
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

149
149
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

61
61
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

367
367
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49

Meer sportnieuws