'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

door
'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

Naar jaarlijkse gewoonte ondergaat de spelerskern van Antwerp weer een flinke metamorfose. Op inkomend vlak leek het huiswerk op de Bosuil behoudens vertrekkers voorlopig af, al blijkt de Great Old nu toch nog eens toe te slaan.

Afgelopen seizoen merkte toenmalig AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck nog op dat Marc Overmars en co er geregeld in slagen om goudhaantjes in Afrika te ontdekken. In dat opzicht mag Jonas De Roeck straks weer zulk een ruwe diamant verwelkomen.

LEES OOK: Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Antwerp strikt Adekami

Eerder geraakte al bekend dat het stamnummer één een oogje had laten vallen op Farouck Adekami, een jonge Ghanees die overkomt uit zijn thuisland. Naar verluidt reisde hij zelfs reeds af naar Deurne-Noord om er een driejarig contract te ondertekenen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Yanko Beeckman. "Er is blijkbaar een jongen onderweg uit Ghana, Farouck Adekami. Dat zou wel in orde komen bij Antwerp, waar ze echt wel veel van hem verwachten",  onthult de journalist van Het Nieuwsblad in Sjotcast.

Concurrent van Chery?

"Hij zou echt wel een groot talent zijn. Het is een aanvallende middenvelder die als nummer 10 speelt. Hij zou iemand zijn met veel kwaliteiten in wie ze in Antwerpen echt wel fel geloven. Dus als dat effectief rondkomt ben ik daar ook wel zeer benieuwd naar."

In dat geval zou Adekami na Denis Odoi, Ayrton Costa, Rosen Bozinhov en Tjaronn Chery de vijfde zomeraanwinst worden. Mogelijk moet hij dan dienst doen als back-up voor die laatste, al volgt wellicht eerst nog een aanpassingsperiode bij de Young Reds.

Goede strategie van Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

53
53
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

77
77
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

7
7
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

95
95
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

27
27
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

140
140
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

157
157
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

191
191
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

69
69
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

266
266
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

156
156
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

296
296
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

255
255
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

221
221
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

334
334
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

276
276
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

78
78
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

362
362
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

303
303
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

212
212
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

270
270
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

152
152
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

543
543
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

164
164

Meer sportnieuws