'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

1103 stemmen
'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

Naar jaarlijkse gewoonte ondergaat de spelerskern van Antwerp weer een flinke metamorfose. Op inkomend vlak leek het huiswerk op de Bosuil behoudens vertrekkers voorlopig af, al blijkt de Great Old nu toch nog eens toe te slaan.

Afgelopen seizoen merkte toenmalig AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck nog op dat Marc Overmars en co er geregeld in slagen om goudhaantjes in Afrika te ontdekken. In dat opzicht mag Jonas De Roeck straks weer zulk een ruwe diamant verwelkomen.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Antwerp strikt Adekami

Eerder geraakte al bekend dat het stamnummer één een oogje had laten vallen op Farouck Adekami, een jonge Ghanees die overkomt uit zijn thuisland. Naar verluidt reisde hij zelfs reeds af naar Deurne-Noord om er een driejarig contract te ondertekenen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Yanko Beeckman. "Er is blijkbaar een jongen onderweg uit Ghana, Farouck Adekami. Dat zou wel in orde komen bij Antwerp, waar ze echt wel veel van hem verwachten",  onthult de journalist van Het Nieuwsblad in Sjotcast.

Concurrent van Chery?

"Hij zou echt wel een groot talent zijn. Het is een aanvallende middenvelder die als nummer 10 speelt. Hij zou iemand zijn met veel kwaliteiten in wie ze in Antwerpen echt wel fel geloven. Dus als dat effectief rondkomt ben ik daar ook wel zeer benieuwd naar."

In dat geval zou Adekami na Denis Odoi, Ayrton Costa, Rosen Bozinhov en Tjaronn Chery de vijfde zomeraanwinst worden. Mogelijk moet hij dan dienst doen als back-up voor die laatste, al volgt wellicht eerst nog een aanpassingsperiode bij de Young Reds.

Goede strategie van Antwerp?

Meest recent

"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

20
20
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

141
141
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

260
260
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

107
107
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

67
67
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

192
192
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

159
159
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

166
166
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

233
233
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

535
535
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

460
460
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

485
485
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

193
193
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

739
739
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

650
650
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

231
231
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

150
150
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

520
520
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

193
193
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

127
127
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

476
476
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

310
310
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

326
326

Meer sportnieuws