'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

door
'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

Naar jaarlijkse gewoonte ondergaat de spelerskern van Antwerp weer een flinke metamorfose. Op inkomend vlak leek het huiswerk op de Bosuil behoudens vertrekkers voorlopig af, al blijkt de Great Old nu toch nog eens toe te slaan.

Afgelopen seizoen merkte toenmalig AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck nog op dat Marc Overmars en co er geregeld in slagen om goudhaantjes in Afrika te ontdekken. In dat opzicht mag Jonas De Roeck straks weer zulk een ruwe diamant verwelkomen.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Antwerp strikt Adekami

Eerder geraakte al bekend dat het stamnummer één een oogje had laten vallen op Farouck Adekami, een jonge Ghanees die overkomt uit zijn thuisland. Naar verluidt reisde hij zelfs reeds af naar Deurne-Noord om er een driejarig contract te ondertekenen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Yanko Beeckman. "Er is blijkbaar een jongen onderweg uit Ghana, Farouck Adekami. Dat zou wel in orde komen bij Antwerp, waar ze echt wel veel van hem verwachten",  onthult de journalist van Het Nieuwsblad in Sjotcast.

Concurrent van Chery?

"Hij zou echt wel een groot talent zijn. Het is een aanvallende middenvelder die als nummer 10 speelt. Hij zou iemand zijn met veel kwaliteiten in wie ze in Antwerpen echt wel fel geloven. Dus als dat effectief rondkomt ben ik daar ook wel zeer benieuwd naar."

In dat geval zou Adekami na Denis Odoi, Ayrton Costa, Rosen Bozinhov en Tjaronn Chery de vijfde zomeraanwinst worden. Mogelijk moet hij dan dienst doen als back-up voor die laatste, al volgt wellicht eerst nog een aanpassingsperiode bij de Young Reds.

🚀

Goede strategie van Antwerp?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

56
56
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

25
25
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

29
29
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

98
98
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

64
64
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

18
18
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

164
164
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

200
200
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

50
50
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

364
364
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

270
270
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

217
217
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

211
211
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

107
107
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

86
86
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

414
414
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

170
170

Meer sportnieuws