'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

1103
'Antwerp heeft zomeraanwinst nummer vijf te pakken'

Naar jaarlijkse gewoonte ondergaat de spelerskern van Antwerp weer een flinke metamorfose. Op inkomend vlak leek het huiswerk op de Bosuil behoudens vertrekkers voorlopig af, al blijkt de Great Old nu toch nog eens toe te slaan.

Afgelopen seizoen merkte toenmalig AA Gent-coach Hein Vanhaezebrouck nog op dat Marc Overmars en co er geregeld in slagen om goudhaantjes in Afrika te ontdekken. In dat opzicht mag Jonas De Roeck straks weer zulk een ruwe diamant verwelkomen.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Antwerp strikt Adekami

Eerder geraakte al bekend dat het stamnummer één een oogje had laten vallen op Farouck Adekami, een jonge Ghanees die overkomt uit zijn thuisland. Naar verluidt reisde hij zelfs reeds af naar Deurne-Noord om er een driejarig contract te ondertekenen.

Dat wordt nu ook bevestigd door Yanko Beeckman. "Er is blijkbaar een jongen onderweg uit Ghana, Farouck Adekami. Dat zou wel in orde komen bij Antwerp, waar ze echt wel veel van hem verwachten",  onthult de journalist van Het Nieuwsblad in Sjotcast.

Concurrent van Chery?

"Hij zou echt wel een groot talent zijn. Het is een aanvallende middenvelder die als nummer 10 speelt. Hij zou iemand zijn met veel kwaliteiten in wie ze in Antwerpen echt wel fel geloven. Dus als dat effectief rondkomt ben ik daar ook wel zeer benieuwd naar."

In dat geval zou Adekami na Denis Odoi, Ayrton Costa, Rosen Bozinhov en Tjaronn Chery de vijfde zomeraanwinst worden. Mogelijk moet hij dan dienst doen als back-up voor die laatste, al volgt wellicht eerst nog een aanpassingsperiode bij de Young Reds.

Goede strategie van Antwerp?

Meest recent

STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

3
3
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

8
8
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

93
93
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

24
24
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

78
78
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

73
73
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

301
301
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

142
142
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

145
145
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

88
88
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

308
308
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

148
148
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

293
293
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

210
210
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

181
181
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

123
123
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

298
298
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

98
98
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

133
133
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

114
114
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28

Meer sportnieuws