'Contract van drie jaar: Antwerp dicht bij vijfde aanwinst'

door
'Contract van drie jaar: Antwerp dicht bij vijfde aanwinst'

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League staat voor de deur, maar verschillende eersteklassers zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Ook bij Antwerp FC staat nog één en ander te gebeuren. Zo lijkt alvast een nieuwe middenvelder op komst.

Antwerp heeft een vrij tegenvallend seizoen achter de rug in de JPL. Zo eindigde RAFC uiteindelijk laatste in de Champions' Play-Offs waardoor het komend seizoen geen Europees voetbal speelt. Al hoeft dat niet persé een nadeel te zijn. De Great Old staat immers voor een soort van overgangsjaar.

LEES OOK: Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Sterkhouders naar uitgang

Zo werd inmiddels afscheid genomen van coach Mark van Bommel, die werd vervangen door Jonas De Roeck. Daarnaast wordt naar alle waarschijnlijkheid nog flink aan de selectie gesleuteld. De algemene verwachting is dat Antwerp in de zomermercato verschillende sterkhouders zal verkopen.

De namen die daarvoor het meest in aanmerking komen zijn die van Mandela Keita en George Ilenikhena te zijn. Al zouden ook jongens als Jean Butez en Michel-Ange Balikwisha. Rond die laatste lijkt nu ook één en ander te bewegen. Met name Celtic FC zou behoorlijk concreet zijn voor de flankaanvaller.

Talentvolle middenvelder

Maar uiteraard is er ook versterking nodig. Na het aantrekken van Denis Odoi, Tjaronn Chery, Ayrton Costa en Rosen Bozinhov, zou men nu werken aan de komst van een nieuwe middenvelder. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat RAFC dicht bij de komst van Farouck Adekami.

Deze beloftevolle middenvelder komt normaal gezien over van het Ghanese Right to Dream Academy. Hij zou inmiddels naar België zijn afgereisd om zijn transfer af te ronden. Op de Bosuil ligt voor Adekami, die ook kon rekenen op interesse vanuit Duitsland, Scandinavië en Frankrijk, een contract van drie jaar klaar.

Antwerp gaat volgend seizoen weer volop meespelen voor de prijzen ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

8
8
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

17
17
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

78
78
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

19
19
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

7
7
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

243
243
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

319
319
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

62
62
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

156
156
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

34
34
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

269
269
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

340
340
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

223
223
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

270
270
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

390
390
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

143
143
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

274
274

Meer sportnieuws