'Anderlecht krijgt fikse opsteker in jacht op Eriksen'

641 stemmen
'Anderlecht krijgt fikse opsteker in jacht op Eriksen'

Het wordt stilaan een traditie: Anderlecht dat tijdens de zomermercato stunt met een klinkende naam. Dit keer hebben de Brusselaars een oogje laten vallen op niemand minder dan Christian Eriksen. Een unieke opportuniteit, te meer omdat Paars-Wit niet bij voorbaat kansloos zou zijn.

Eriksen overtuigen om naar het Lotto Park te verhuizen wordt weliswaar niet evident, maar volgens Het Nieuwsblad is het alvast "geen complete mission impossible". Anderlecht beschikt dan ook over meerdere troeven die het in de schaal kan werpen in de jacht op de 32-jarige Deen, voor wie er meerdere kapers op de kust liggen.

LEES OOK: Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Prijskaartje Eriksen: 5 miljoen

Behalve zijn voormalige werkgever Ajax zouden ook een aantal Engelse ploegen hem willen overnemen van Manchester United, waar hij zijn laatste contractjaar ingaat. Vermits de spelmaker niet meer in Erik ten Hag zijn plannen past zou men in Old Trafford bereid zijn om Eriksen voor amper een vijftal miljoen te laten vertrekken.

Muziek in de oren van Jesper Fredberg, die uiteraard hoopt dat de Deense connectie hem een handje helpt. Zo was de 134-voudig international op het EK zopas ploegmaats met Kasper Dolberg en Anders Dreyer, die net zoals de inmiddels vertrokken Thomas Delaney en Kasper Schmeichel wellicht een goed woordje kunnen doen.

Band met Riemer & Vertonghen

Bovenal heeft Eriksen sinds hun periode bij Brentford echter een sterke band met Brian Riemer, wiens aanwezigheid wel eens een doorslaggevende rol kan spelen. Daarnaast is hij nog volgens Het Nieuwsblad ook nog steeds close met Jan Vertonghen, met wie hij zowel bij Tottenham als bij Ajax eerder reeds de kleedkamer deelde.

Het zijn stuk voor stuk argumenten waarom Anderlecht alleszins een streepje voor heeft op de Amsterdammers, al twijfelt Eriksen nog of hij Manchester United en bij uitbreiding de Premier League wil verlaten. Daarom wordt pas richting de deadline een eventuele doorbraak verwacht, wat wel invloed kan hebben op andere targets.

RSCA moet wachten op Eriksen

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

88
88
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

25
25
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

79
79
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

74
74
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

110
110
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

142
142
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

241
241
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

771
771
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

519
519
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

379
379
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

692
692
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

521
521
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2187
2187
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws