Riemer dropt opmerkelijke hint over komst Eriksen

door
Riemer dropt opmerkelijke hint over komst Eriksen

Anderlecht begon zijn seizoen met een overwinning tegen STVV, al kwam die er zeker niet na een grootse prestatie. Een bijzonder matig Paars-Wit werd pas in blessuretijd verlost door een doelpunt van Stroeykens. Als het één conclusie mag trekken na de wedstrijd, is het dat een injectie aan kwaliteit en creativiteit zeker nog nodig is.

Daarvoor wil Anderlecht nog een nieuwe spelmaker halen en het lijkt van plan om daarbij hoog te mikken. De naam van Dennis Praet zoemt al enkele weken rond op Neerpede, al lijkt de transfervrije ex-Gouden Schoen een terugkeer naar Italië te verkiezen boven een rentree bij Anderlecht.

LEES OOK: Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Anderlecht plots gelinkt aan Eriksen

Zaterdag dook echter een nog veel straffere naam op: die van Christian Eriksen. Als de ervaren Deen ervoor zou kiezen om deze zomer Manchester United te verlaten, dan zou Anderlecht zijn kans willen wagen. Het krijgt daarbij wel concurrentie van Ajax, waar Eriksen in het verleden al aan de slag was.

Desondanks zou Anderlecht een streepje voor hebben op de Amsterdammers omwille van de aanwezigheid van Brian Riemer. De coach kent Eriksen immers zeer goed uit zijn periode bij Brentford, waar hij aan de slag was als assistent toen Eriksen er zijn carrière opnieuw lanceerde na zijn hartstilstand op het EK in 2021.

Riemer ontkent interesse niet

En na de wedstrijd tegen STVV deed Riemer ook geen enkele moeite om de interesse in Eriksen te ontkennen. "Christian is een superspeler. Ik heb hem leren kennen toen ik bij Brentford zat. Ik houd al drie jaar contact met hem", dropt hij bij La Dernière Heure toch een hint.

Het enige wat Riemer wel ontkende, was dat een transfer nabij zou zijn. "Ik weet dat Christian op dit moment in Los Angeles zit om het nieuwe seizoen met Manchester United voor te bereiden. Hij is niet in Brussel", besloot hij met een kwinkslag.

Denk je dat Anderlecht echt erin zal slagen Eriksen te halen?

Meest recent

'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

2
2
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

93
93
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

194
194
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

216
216
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

360
360
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

117
117
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

365
365
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

746
746
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

658
658
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

222
222
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

384
384
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

247
247
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

536
536
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

866
866
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

304
304
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

768
768
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

578
578
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

330
330
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

33
33
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

95
95
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

433
433
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

110
110
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

39
39
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

2249
2249
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

455
455

Meer sportnieuws