Riemer dropt opmerkelijke hint over komst Eriksen

1229
Riemer dropt opmerkelijke hint over komst Eriksen

Anderlecht begon zijn seizoen met een overwinning tegen STVV, al kwam die er zeker niet na een grootse prestatie. Een bijzonder matig Paars-Wit werd pas in blessuretijd verlost door een doelpunt van Stroeykens. Als het één conclusie mag trekken na de wedstrijd, is het dat een injectie aan kwaliteit en creativiteit zeker nog nodig is.

Daarvoor wil Anderlecht nog een nieuwe spelmaker halen en het lijkt van plan om daarbij hoog te mikken. De naam van Dennis Praet zoemt al enkele weken rond op Neerpede, al lijkt de transfervrije ex-Gouden Schoen een terugkeer naar Italië te verkiezen boven een rentree bij Anderlecht.

LEES OOK: Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

Anderlecht plots gelinkt aan Eriksen

Zaterdag dook echter een nog veel straffere naam op: die van Christian Eriksen. Als de ervaren Deen ervoor zou kiezen om deze zomer Manchester United te verlaten, dan zou Anderlecht zijn kans willen wagen. Het krijgt daarbij wel concurrentie van Ajax, waar Eriksen in het verleden al aan de slag was.

Desondanks zou Anderlecht een streepje voor hebben op de Amsterdammers omwille van de aanwezigheid van Brian Riemer. De coach kent Eriksen immers zeer goed uit zijn periode bij Brentford, waar hij aan de slag was als assistent toen Eriksen er zijn carrière opnieuw lanceerde na zijn hartstilstand op het EK in 2021.

Riemer ontkent interesse niet

En na de wedstrijd tegen STVV deed Riemer ook geen enkele moeite om de interesse in Eriksen te ontkennen. "Christian is een superspeler. Ik heb hem leren kennen toen ik bij Brentford zat. Ik houd al drie jaar contact met hem", dropt hij bij La Dernière Heure toch een hint.

Het enige wat Riemer wel ontkende, was dat een transfer nabij zou zijn. "Ik weet dat Christian op dit moment in Los Angeles zit om het nieuwe seizoen met Manchester United voor te bereiden. Hij is niet in Brussel", besloot hij met een kwinkslag.

Denk je dat Anderlecht echt erin zal slagen Eriksen te halen?

Meest recent

Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

3
3
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

75
75
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

14
14
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

361
361
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

36
36
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

17
17
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

410
410
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

182
182
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

930
930
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

144
144
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

23
23
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

197
197
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

13
13
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

88
88
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

293
293
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

225
225
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

285
285
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

122
122
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

62
62
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

136
136
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

447
447
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

134
134
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

51
51
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

276
276

Meer sportnieuws