Riemer dropt opmerkelijke hint over komst Eriksen

door
Riemer dropt opmerkelijke hint over komst Eriksen

Anderlecht begon zijn seizoen met een overwinning tegen STVV, al kwam die er zeker niet na een grootse prestatie. Een bijzonder matig Paars-Wit werd pas in blessuretijd verlost door een doelpunt van Stroeykens. Als het één conclusie mag trekken na de wedstrijd, is het dat een injectie aan kwaliteit en creativiteit zeker nog nodig is.

Daarvoor wil Anderlecht nog een nieuwe spelmaker halen en het lijkt van plan om daarbij hoog te mikken. De naam van Dennis Praet zoemt al enkele weken rond op Neerpede, al lijkt de transfervrije ex-Gouden Schoen een terugkeer naar Italië te verkiezen boven een rentree bij Anderlecht.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Anderlecht plots gelinkt aan Eriksen

Zaterdag dook echter een nog veel straffere naam op: die van Christian Eriksen. Als de ervaren Deen ervoor zou kiezen om deze zomer Manchester United te verlaten, dan zou Anderlecht zijn kans willen wagen. Het krijgt daarbij wel concurrentie van Ajax, waar Eriksen in het verleden al aan de slag was.

Desondanks zou Anderlecht een streepje voor hebben op de Amsterdammers omwille van de aanwezigheid van Brian Riemer. De coach kent Eriksen immers zeer goed uit zijn periode bij Brentford, waar hij aan de slag was als assistent toen Eriksen er zijn carrière opnieuw lanceerde na zijn hartstilstand op het EK in 2021.

Riemer ontkent interesse niet

En na de wedstrijd tegen STVV deed Riemer ook geen enkele moeite om de interesse in Eriksen te ontkennen. "Christian is een superspeler. Ik heb hem leren kennen toen ik bij Brentford zat. Ik houd al drie jaar contact met hem", dropt hij bij La Dernière Heure toch een hint.

Het enige wat Riemer wel ontkende, was dat een transfer nabij zou zijn. "Ik weet dat Christian op dit moment in Los Angeles zit om het nieuwe seizoen met Manchester United voor te bereiden. Hij is niet in Brussel", besloot hij met een kwinkslag.

Denk je dat Anderlecht echt erin zal slagen Eriksen te halen?

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

1
1
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

55
55
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

26
26
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

166
166
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

13
13
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

310
310
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

132
132
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

42
42
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

410
410
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

90
90
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

95
95
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

187
187
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

111
111
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

91
91
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

163
163
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

274
274

Meer sportnieuws