Riemer dropt opmerkelijke hint over komst Eriksen

1229
Riemer dropt opmerkelijke hint over komst Eriksen

Anderlecht begon zijn seizoen met een overwinning tegen STVV, al kwam die er zeker niet na een grootse prestatie. Een bijzonder matig Paars-Wit werd pas in blessuretijd verlost door een doelpunt van Stroeykens. Als het één conclusie mag trekken na de wedstrijd, is het dat een injectie aan kwaliteit en creativiteit zeker nog nodig is.

Daarvoor wil Anderlecht nog een nieuwe spelmaker halen en het lijkt van plan om daarbij hoog te mikken. De naam van Dennis Praet zoemt al enkele weken rond op Neerpede, al lijkt de transfervrije ex-Gouden Schoen een terugkeer naar Italië te verkiezen boven een rentree bij Anderlecht.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Anderlecht plots gelinkt aan Eriksen

Zaterdag dook echter een nog veel straffere naam op: die van Christian Eriksen. Als de ervaren Deen ervoor zou kiezen om deze zomer Manchester United te verlaten, dan zou Anderlecht zijn kans willen wagen. Het krijgt daarbij wel concurrentie van Ajax, waar Eriksen in het verleden al aan de slag was.

Desondanks zou Anderlecht een streepje voor hebben op de Amsterdammers omwille van de aanwezigheid van Brian Riemer. De coach kent Eriksen immers zeer goed uit zijn periode bij Brentford, waar hij aan de slag was als assistent toen Eriksen er zijn carrière opnieuw lanceerde na zijn hartstilstand op het EK in 2021.

Riemer ontkent interesse niet

En na de wedstrijd tegen STVV deed Riemer ook geen enkele moeite om de interesse in Eriksen te ontkennen. "Christian is een superspeler. Ik heb hem leren kennen toen ik bij Brentford zat. Ik houd al drie jaar contact met hem", dropt hij bij La Dernière Heure toch een hint.

Het enige wat Riemer wel ontkende, was dat een transfer nabij zou zijn. "Ik weet dat Christian op dit moment in Los Angeles zit om het nieuwe seizoen met Manchester United voor te bereiden. Hij is niet in Brussel", besloot hij met een kwinkslag.

Denk je dat Anderlecht echt erin zal slagen Eriksen te halen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

8
8
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

11
11
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

22
22
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

13
13
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

74
74
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

65
65
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

44
44
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

20
20
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

188
188
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

59
59
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

112
112
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

86
86
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

99
99
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

88
88
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

62
62
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

335
335
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

186
186
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws