'Fredberg op de loer: Anderlecht wil AA Gent-target kapen'

door
'Fredberg op de loer: Anderlecht wil AA Gent-target kapen'

In hun zoektocht naar versterking belanden de Belgische clubs geregeld in mekaars vaarwater. Zo overweegt Anderlecht naar verluidt om AA Gent af te troeven in een bijzonder complex dossier.

Het is ondertussen een publiek geheim dat de Brusselaars op zoek zijn naar een creatieve middenvelder. Daarbij doen klinkende namen zoals Dennis Praet en Christian Eriksen de ronde, al richt Jesper Fredberg zijn pijlen straks misschien wel op een ander target.

Jacht op Omgba

Het Nieuwsblad weet namelijk dat Anderlecht de situatie van Aimé Omgba nog steeds nauwlettend opvolgt. Paars-Wit had in januari reeds een oogje laten vallen op de 21-jarige Nederlander, die bij NAC goed was voor 10 goals en evenveel assists in 55 optredens.

Die prestaties leken hem na moeizame onderhandelingen een overstap naar AA Gent op te leveren, maar een probleem bij zijn medische testen gooide uiteindelijk alsnog roet in het eten. Toch weigeren zowel de Buffalo's als Omgba zelf om de handdoek te werpen.

AA Gent of RSCA?

Ook volgens Het Laatste Nieuws lijkt de soap nog niet ten einde. "Zowel Gent als Omgba willen nog altijd met elkaar in zee gaan", klinkt het in de krant. Het Nieuwsblad stelt dan weer vooral dat het voormalig jeugdproduct van Feyenoord absoluut weg wil uit Breda.

Wie weet wordt dus niet de Planet Group Arena maar wel het Lotto Park dus echter zijn volgende bestemming. Een tijdje geleden werd ook Antwerp trouwens gelinkt aan Omgba. Van concrete belangstelling lijkt er op de Bosuil momenteel evenwel geen sprake meer.

POLL: Wie zal volgens u aan het langste eind trekken?

Meest recent

Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

66
66
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

38
38
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

61
61
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

151
151
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

88
88
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

247
247
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

166
166
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

129
129
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

206
206
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

198
198
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

151
151
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

86
86
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

121
121
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

118
118
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

166
166
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

215
215
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

232
232
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

87
87
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

261
261

Meer sportnieuws