Transfersoap niet voorbij: Gent-target stuurt zijn kat

673 stemmen
Transfersoap niet voorbij: Gent-target stuurt zijn kat

AA Gent begon zondag aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een nipte zege op het veld van KV Kortrijk. Daarmee deed het wat het moest doen in allesbehalve ideale omstandigheden, want er heersen momenteel heel wat transferperikelen bij de Buffalo's.

Die verliezen ook deze zomer weer de nodige sterkhouders. Tarik Tissoudali rondde zondag al zijn transfer naar PAOK af en de verwachting is dat ook het vertrek van Julien De Sart snel geofficialiseerd zal worden. De middenvelder speelde zondag in afwachting van een lucratieve transfer naar Al-Rayyan al niet meer mee.

LEES OOK: AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

NAC trok stekker uit transfer Omgba

Gent anticipeerde al deels op een vertrek van De Sart door vorige week Mathias Delorge bij STVV weg te kapen, maar wil zijn middenveld nog verder versterken. Op dat vlak moest het zondag echter een domper slikken, want NAC Breda communiceerde dat de beoogde transfer van Aimé Omgba naar Gent van de baan zou zijn.

Daarmee leek een einde te komen aan een transfersaga die al weken aansleepte. De onderhandelingen tussen NAC en Gent liepen immers zeer moeizaam. Toen beide clubs dan toch een akkoord vonden, dook er echter een probleempje op bij de medische keuring. Gent wou de deal daarom opnieuw onderhandelen, maar dat weigerde NAC.

Omgba stuurt zijn kat naar training

Maar nu blijkt de kous toch niet af te zijn. VI komt nu immers met het nieuws dat Omgba maandagmiddag zijn kat gestuurd heeft naar de training bij NAC. Officieel heeft de 21-jarige middenvelder zich ziek gemeld, maar niemand twijfelt eraan dat de speler met zijn afwezigheid alsnog een transfer naar Gent wil forceren.

De demarche van NAC zou immers niet in goede aarde gevallen zijn bij Omgba, die nog altijd absoluut de overstap wil maken naar de Planet Group Arena. Gent lijkt dus alsnog kans te maken op zijn komst, al is het afwachten of NAC alsnog plooit en weer aan de onderhandelingstafel plaatsneemt.

Zal AA Gent hem alsnog kunnen binnenhalen?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

206
206
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

205
205
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

67
67
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

58
58
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

504
504
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

261
261
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

116
116
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

118
118
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

121
121
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

98
98
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

282
282
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

114
114
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

408
408
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

207
207
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

71
71
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

361
361
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

270
270
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

198
198
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

534
534

Meer sportnieuws