'Verrassende wending in dubbeldeal tussen Standard en RWDM'

door
'Verrassende wending in dubbeldeal tussen Standard en RWDM'

Het worden nog drukke weken op de zomermercato voor Standard. De uittocht lijkt nog niet voorbij te zijn met het nakende vertrek van Hayao Kawabe, die voor enkele miljoenen zou terugkeren naar Japan. Daarnaast blijven de Rouches ook verder speuren naar versterking.

Het lijkt erop dat de Griekse middenvelder Sotiris Alexandropoulos en de Montenegrijnse winger Viktor Djukanovic de volgende aanwinsten zullen worden, maar daarnaast wordt Standard nog aan heel wat andere namen gelinkt. Zo zouden ze bijvoorbeeld ook bij RWDM willen gaan shoppen.

LEES OOK: Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Standard mag nog hopen op Camara...

De voorbije dagen werd er gewag gemaakt van Luikse interesse voor Ilay Camara en Makhtar Gueye. Voor die eerste leek Standard wel te laat te gaan komen, nadat ook de Engelse tweedeklasser Preston North End op het toneel verschenen zou zijn. Zij zouden wel bereid zijn om de vereiste transfersom op tafel te leggen.

Maar nu stelt Sacha Tavolieri dat er momenteel helemaal geen sprake is van concrete interesse van Preston. Camara heeft nog niet met de Engelsen gesproken en zou nog altijd zijn zinnen zetten op een transfer naar Standard. Dat mag dus blijven hopen, maar zal wel een akkoord moeten vinden met RWDM.

...maar komt te laat voor Gueye

Een transfer van Gueye zouden ze op Sclessin dan weer wel uit het hoofd mogen zetten. De Senegalees zet in tegenstelling tot Camara wél zijn carrière verder in de Engelse Championship. Hij zou op het punt staan om te verkassen naar Blackburn Rovers.

Die club zou al een akkoord bereikt hebben met RWDM en Gueye zou maandagnamiddag zelfs al zijn medische testen afleggen. Als die geen problemen opleveren, dan kan hij meteen ook zijn handtekening zetten. Daarmee verlaat de spits, die vorig seizoen nog elf keer scoorde in de JPL, na één jaar alweer Molenbeek.

🚀

Moet Standard nog doordrukken voor Camara?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

5
5
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

27
27
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

43
43
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

73
73
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

37
37
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

264
264
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

215
215
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

177
177
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

201
201
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

158
158
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

58
58
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

42
42
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

154
154
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

103
103
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

206
206
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

254
254
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

140
140
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

452
452
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

368
368
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

257
257
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws