'Verrassende wending in dubbeldeal tussen Standard en RWDM'

207 stemmen
'Verrassende wending in dubbeldeal tussen Standard en RWDM'

Het worden nog drukke weken op de zomermercato voor Standard. De uittocht lijkt nog niet voorbij te zijn met het nakende vertrek van Hayao Kawabe, die voor enkele miljoenen zou terugkeren naar Japan. Daarnaast blijven de Rouches ook verder speuren naar versterking.

Het lijkt erop dat de Griekse middenvelder Sotiris Alexandropoulos en de Montenegrijnse winger Viktor Djukanovic de volgende aanwinsten zullen worden, maar daarnaast wordt Standard nog aan heel wat andere namen gelinkt. Zo zouden ze bijvoorbeeld ook bij RWDM willen gaan shoppen.

LEES OOK: Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Standard mag nog hopen op Camara...

De voorbije dagen werd er gewag gemaakt van Luikse interesse voor Ilay Camara en Makhtar Gueye. Voor die eerste leek Standard wel te laat te gaan komen, nadat ook de Engelse tweedeklasser Preston North End op het toneel verschenen zou zijn. Zij zouden wel bereid zijn om de vereiste transfersom op tafel te leggen.

Maar nu stelt Sacha Tavolieri dat er momenteel helemaal geen sprake is van concrete interesse van Preston. Camara heeft nog niet met de Engelsen gesproken en zou nog altijd zijn zinnen zetten op een transfer naar Standard. Dat mag dus blijven hopen, maar zal wel een akkoord moeten vinden met RWDM.

...maar komt te laat voor Gueye

Een transfer van Gueye zouden ze op Sclessin dan weer wel uit het hoofd mogen zetten. De Senegalees zet in tegenstelling tot Camara wél zijn carrière verder in de Engelse Championship. Hij zou op het punt staan om te verkassen naar Blackburn Rovers.

Die club zou al een akkoord bereikt hebben met RWDM en Gueye zou maandagnamiddag zelfs al zijn medische testen afleggen. Als die geen problemen opleveren, dan kan hij meteen ook zijn handtekening zetten. Daarmee verlaat de spits, die vorig seizoen nog elf keer scoorde in de JPL, na één jaar alweer Molenbeek.

🚀

Moet Standard nog doordrukken voor Camara?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

9
9
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

6
6
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

40
40
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

46
46
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

40
40
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

78
78
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

33
33
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

118
118
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

90
90
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

18
18
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

141
141
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

331
331
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

214
214
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

66
66
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

684
684
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

466
466
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

465
465
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

351
351
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

646
646
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

324
324
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

480
480
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

132
132
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2092
2092
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

179
179
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

268
268

Meer sportnieuws