'Verrassende wending in dubbeldeal tussen Standard en RWDM'

door
'Verrassende wending in dubbeldeal tussen Standard en RWDM'

Het worden nog drukke weken op de zomermercato voor Standard. De uittocht lijkt nog niet voorbij te zijn met het nakende vertrek van Hayao Kawabe, die voor enkele miljoenen zou terugkeren naar Japan. Daarnaast blijven de Rouches ook verder speuren naar versterking.

Het lijkt erop dat de Griekse middenvelder Sotiris Alexandropoulos en de Montenegrijnse winger Viktor Djukanovic de volgende aanwinsten zullen worden, maar daarnaast wordt Standard nog aan heel wat andere namen gelinkt. Zo zouden ze bijvoorbeeld ook bij RWDM willen gaan shoppen.

LEES OOK: CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

Standard mag nog hopen op Camara...

De voorbije dagen werd er gewag gemaakt van Luikse interesse voor Ilay Camara en Makhtar Gueye. Voor die eerste leek Standard wel te laat te gaan komen, nadat ook de Engelse tweedeklasser Preston North End op het toneel verschenen zou zijn. Zij zouden wel bereid zijn om de vereiste transfersom op tafel te leggen.

Maar nu stelt Sacha Tavolieri dat er momenteel helemaal geen sprake is van concrete interesse van Preston. Camara heeft nog niet met de Engelsen gesproken en zou nog altijd zijn zinnen zetten op een transfer naar Standard. Dat mag dus blijven hopen, maar zal wel een akkoord moeten vinden met RWDM.

...maar komt te laat voor Gueye

Een transfer van Gueye zouden ze op Sclessin dan weer wel uit het hoofd mogen zetten. De Senegalees zet in tegenstelling tot Camara wél zijn carrière verder in de Engelse Championship. Hij zou op het punt staan om te verkassen naar Blackburn Rovers.

Die club zou al een akkoord bereikt hebben met RWDM en Gueye zou maandagnamiddag zelfs al zijn medische testen afleggen. Als die geen problemen opleveren, dan kan hij meteen ook zijn handtekening zetten. Daarmee verlaat de spits, die vorig seizoen nog elf keer scoorde in de JPL, na één jaar alweer Molenbeek.

Moet Standard nog doordrukken voor Camara?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

114
114
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

42
42
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

23
23
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

96
96
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

269
269
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

155
155
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

325
325
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

158
158
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

205
205
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

621
621
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

741
741
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

127
127
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

304
304
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

377
377
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

460
460
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

402
402
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

381
381
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

598
598
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

462
462
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

237
237
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws