Delorge geniet van Gent-ploegmaat: "Vind hem echt heel goed"

door
Delorge geniet van Gent-ploegmaat:

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na de Europese zege tegen Vikingur, wonnen de Buffalo's ook hun eerste competitiematch op het veld van KV Kortrijk. Daarbij lieten enkele nieuwkomers een goede indruk achter.

De Oost-Vlamingen zijn momenteel nog druk in de weer op de transfermarkt. Zeker aan uitgaande zijde beweegt er nog heel wat in de Planet Group Arena. Tarik Tissoudali tekende inmiddels al bij PAOK, Julien De Sart is op weg naar Qatar. Ook Hyunseok Hong en Jordan Torunarigha zouden deze zomer nog andere oorden kunnen opzoeken.

De sportieve leiding zal daar wel op moeten anticiperen. Vermits Gent weer op drie fronten wil gaan strijden, moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. De eerste zomeraanwinsten zijn echter al binnen. Vorige week nog werd Mathias Delorge overgenomen van STVV.

LEES OOK: De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

Vuurdoop aan sneltempo

Sindsdien ging het snel voor de jonge middenvelder. Daags na zijn transfer maakte Delorge al zijn officiële debuut als in invaller tegen Vikingur. En door het nakende vertrek van De Sart, stond hij zondag zelfs in de basis. Maar de 19-jarige hield zich meteen goed staande op het Gentse middenveld.

Veel tijd om weer op adem heeft Delorge echter niet, aanstaande donderdag wacht al de terugmatch tegen Vikingur. "Maar ik bekijk dat positief: ik ben naar hier gekomen om te spelen en op dit moment loopt alles heel vlot. Nu is het even genieten en op naar donderdag", reageert hij op de clubwebstek.

Sterke Gudjohnsen

Overigens is Delorge niet de enige nieuwkomer die zich liet gelden. Tegen Kortrijk pakte Andri Gudjohnsen immers uit met een lekker doelpunt. Delorge is dan ook onder de indruk van zijn IJslandse ploegmakker. "Ik vind het echt een heel goede spits. Hij heeft ook persoonlijkheid – die straalt hij ook uit. Ik kijk er naar uit om hem beter en beter te leren kennen", klinkt het lovend.

Delorge wordt een vaste sterkhouder bij Gent ...

Meest recent

Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

50
50
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

77
77
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

112
112
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

41
41
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

60
60
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

39
39
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

332
332
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

86
86
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

211
211
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

466
466
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

366
366
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

89
89
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

233
233
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

154
154
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

270
270
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

323
323
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

308
308
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

336
336
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

199
199
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

140
140
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

213
213
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

749
749
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

323
323
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

132
132
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

116
116

Meer sportnieuws