Delorge geniet van Gent-ploegmaat: "Vind hem echt heel goed"

393 stemmen
Delorge geniet van Gent-ploegmaat:

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na de Europese zege tegen Vikingur, wonnen de Buffalo's ook hun eerste competitiematch op het veld van KV Kortrijk. Daarbij lieten enkele nieuwkomers een goede indruk achter.

De Oost-Vlamingen zijn momenteel nog druk in de weer op de transfermarkt. Zeker aan uitgaande zijde beweegt er nog heel wat in de Planet Group Arena. Tarik Tissoudali tekende inmiddels al bij PAOK, Julien De Sart is op weg naar Qatar. Ook Hyunseok Hong en Jordan Torunarigha zouden deze zomer nog andere oorden kunnen opzoeken.

De sportieve leiding zal daar wel op moeten anticiperen. Vermits Gent weer op drie fronten wil gaan strijden, moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. De eerste zomeraanwinsten zijn echter al binnen. Vorige week nog werd Mathias Delorge overgenomen van STVV.

LEES OOK: 'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

Vuurdoop aan sneltempo

Sindsdien ging het snel voor de jonge middenvelder. Daags na zijn transfer maakte Delorge al zijn officiële debuut als in invaller tegen Vikingur. En door het nakende vertrek van De Sart, stond hij zondag zelfs in de basis. Maar de 19-jarige hield zich meteen goed staande op het Gentse middenveld.

Veel tijd om weer op adem heeft Delorge echter niet, aanstaande donderdag wacht al de terugmatch tegen Vikingur. "Maar ik bekijk dat positief: ik ben naar hier gekomen om te spelen en op dit moment loopt alles heel vlot. Nu is het even genieten en op naar donderdag", reageert hij op de clubwebstek.

Sterke Gudjohnsen

Overigens is Delorge niet de enige nieuwkomer die zich liet gelden. Tegen Kortrijk pakte Andri Gudjohnsen immers uit met een lekker doelpunt. Delorge is dan ook onder de indruk van zijn IJslandse ploegmakker. "Ik vind het echt een heel goede spits. Hij heeft ook persoonlijkheid – die straalt hij ook uit. Ik kijk er naar uit om hem beter en beter te leren kennen", klinkt het lovend.

Delorge wordt een vaste sterkhouder bij Gent ...

Meest recent

Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

7
7
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

126
126
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

225
225
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

79
79
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

62
62
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

328
328
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

283
283
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

333
333
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

112
112
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

145
145
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

581
581
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

74
74
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

135
135
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

260
260
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

299
299
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

287
287
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

88
88
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

62
62
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

292
292
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

114
114
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

294
294
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

460
460
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

81
81
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

66
66
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

655
655

Meer sportnieuws