Delorge geniet van Gent-ploegmaat: "Vind hem echt heel goed"

door
Delorge geniet van Gent-ploegmaat:

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na de Europese zege tegen Vikingur, wonnen de Buffalo's ook hun eerste competitiematch op het veld van KV Kortrijk. Daarbij lieten enkele nieuwkomers een goede indruk achter.

De Oost-Vlamingen zijn momenteel nog druk in de weer op de transfermarkt. Zeker aan uitgaande zijde beweegt er nog heel wat in de Planet Group Arena. Tarik Tissoudali tekende inmiddels al bij PAOK, Julien De Sart is op weg naar Qatar. Ook Hyunseok Hong en Jordan Torunarigha zouden deze zomer nog andere oorden kunnen opzoeken.

De sportieve leiding zal daar wel op moeten anticiperen. Vermits Gent weer op drie fronten wil gaan strijden, moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. De eerste zomeraanwinsten zijn echter al binnen. Vorige week nog werd Mathias Delorge overgenomen van STVV.

LEES OOK: Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

Vuurdoop aan sneltempo

Sindsdien ging het snel voor de jonge middenvelder. Daags na zijn transfer maakte Delorge al zijn officiële debuut als in invaller tegen Vikingur. En door het nakende vertrek van De Sart, stond hij zondag zelfs in de basis. Maar de 19-jarige hield zich meteen goed staande op het Gentse middenveld.

Veel tijd om weer op adem heeft Delorge echter niet, aanstaande donderdag wacht al de terugmatch tegen Vikingur. "Maar ik bekijk dat positief: ik ben naar hier gekomen om te spelen en op dit moment loopt alles heel vlot. Nu is het even genieten en op naar donderdag", reageert hij op de clubwebstek.

Sterke Gudjohnsen

Overigens is Delorge niet de enige nieuwkomer die zich liet gelden. Tegen Kortrijk pakte Andri Gudjohnsen immers uit met een lekker doelpunt. Delorge is dan ook onder de indruk van zijn IJslandse ploegmakker. "Ik vind het echt een heel goede spits. Hij heeft ook persoonlijkheid – die straalt hij ook uit. Ik kijk er naar uit om hem beter en beter te leren kennen", klinkt het lovend.

Delorge wordt een vaste sterkhouder bij Gent ...

Meest recent

'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

45
45
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

70
70
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

41
41
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

34
34
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

144
144
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

146
146
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

31
31
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

335
335
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

198
198
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

450
450
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

88
88
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

35
35
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

415
415
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

46
46
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

438
438
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

138
138
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

345
345
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

246
246
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

317
317
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

489
489
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

517
517
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

656
656
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

317
317
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

216
216

Meer sportnieuws