Delorge geniet van Gent-ploegmaat: "Vind hem echt heel goed"

393 stemmen
Delorge geniet van Gent-ploegmaat:

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na de Europese zege tegen Vikingur, wonnen de Buffalo's ook hun eerste competitiematch op het veld van KV Kortrijk. Daarbij lieten enkele nieuwkomers een goede indruk achter.

De Oost-Vlamingen zijn momenteel nog druk in de weer op de transfermarkt. Zeker aan uitgaande zijde beweegt er nog heel wat in de Planet Group Arena. Tarik Tissoudali tekende inmiddels al bij PAOK, Julien De Sart is op weg naar Qatar. Ook Hyunseok Hong en Jordan Torunarigha zouden deze zomer nog andere oorden kunnen opzoeken.

De sportieve leiding zal daar wel op moeten anticiperen. Vermits Gent weer op drie fronten wil gaan strijden, moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. De eerste zomeraanwinsten zijn echter al binnen. Vorige week nog werd Mathias Delorge overgenomen van STVV.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Vuurdoop aan sneltempo

Sindsdien ging het snel voor de jonge middenvelder. Daags na zijn transfer maakte Delorge al zijn officiële debuut als in invaller tegen Vikingur. En door het nakende vertrek van De Sart, stond hij zondag zelfs in de basis. Maar de 19-jarige hield zich meteen goed staande op het Gentse middenveld.

Veel tijd om weer op adem heeft Delorge echter niet, aanstaande donderdag wacht al de terugmatch tegen Vikingur. "Maar ik bekijk dat positief: ik ben naar hier gekomen om te spelen en op dit moment loopt alles heel vlot. Nu is het even genieten en op naar donderdag", reageert hij op de clubwebstek.

Sterke Gudjohnsen

Overigens is Delorge niet de enige nieuwkomer die zich liet gelden. Tegen Kortrijk pakte Andri Gudjohnsen immers uit met een lekker doelpunt. Delorge is dan ook onder de indruk van zijn IJslandse ploegmakker. "Ik vind het echt een heel goede spits. Hij heeft ook persoonlijkheid – die straalt hij ook uit. Ik kijk er naar uit om hem beter en beter te leren kennen", klinkt het lovend.

Delorge wordt een vaste sterkhouder bij Gent ...

Meest recent

'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

2
2
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

97
97
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

157
157
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

88
88
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

38
38
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

473
473
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

86
86
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

108
108
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

139
139
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

134
134
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

60
60
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

408
408
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

130
130
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

158
158
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

161
161
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

190
190
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

564
564
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

160
160
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

159
159
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

405
405
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

355
355
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

98
98
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

798
798

Meer sportnieuws