Delorge geniet van Gent-ploegmaat: "Vind hem echt heel goed"

door
Delorge geniet van Gent-ploegmaat:

AA Gent heeft een goede start van het seizoen genomen. Na de Europese zege tegen Vikingur, wonnen de Buffalo's ook hun eerste competitiematch op het veld van KV Kortrijk. Daarbij lieten enkele nieuwkomers een goede indruk achter.

De Oost-Vlamingen zijn momenteel nog druk in de weer op de transfermarkt. Zeker aan uitgaande zijde beweegt er nog heel wat in de Planet Group Arena. Tarik Tissoudali tekende inmiddels al bij PAOK, Julien De Sart is op weg naar Qatar. Ook Hyunseok Hong en Jordan Torunarigha zouden deze zomer nog andere oorden kunnen opzoeken.

De sportieve leiding zal daar wel op moeten anticiperen. Vermits Gent weer op drie fronten wil gaan strijden, moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Extra versterking blijft dan ook welgekomen. De eerste zomeraanwinsten zijn echter al binnen. Vorige week nog werd Mathias Delorge overgenomen van STVV.

LEES OOK: 'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

Vuurdoop aan sneltempo

Sindsdien ging het snel voor de jonge middenvelder. Daags na zijn transfer maakte Delorge al zijn officiële debuut als in invaller tegen Vikingur. En door het nakende vertrek van De Sart, stond hij zondag zelfs in de basis. Maar de 19-jarige hield zich meteen goed staande op het Gentse middenveld.

Veel tijd om weer op adem heeft Delorge echter niet, aanstaande donderdag wacht al de terugmatch tegen Vikingur. "Maar ik bekijk dat positief: ik ben naar hier gekomen om te spelen en op dit moment loopt alles heel vlot. Nu is het even genieten en op naar donderdag", reageert hij op de clubwebstek.

Sterke Gudjohnsen

Overigens is Delorge niet de enige nieuwkomer die zich liet gelden. Tegen Kortrijk pakte Andri Gudjohnsen immers uit met een lekker doelpunt. Delorge is dan ook onder de indruk van zijn IJslandse ploegmakker. "Ik vind het echt een heel goede spits. Hij heeft ook persoonlijkheid – die straalt hij ook uit. Ik kijk er naar uit om hem beter en beter te leren kennen", klinkt het lovend.

Delorge wordt een vaste sterkhouder bij Gent ...

Meest recent

Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

1
1
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

3
3
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

98
98
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

174
174
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

475
475
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

495
495
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

91
91
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

25
25
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

933
933
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

229
229
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

266
266
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

117
117
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

156
156
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

498
498
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

539
539
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

308
308
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

489
489
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

160
160
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

671
671
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

700
700
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

470
470
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

419
419
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

189
189
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

367
367
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

77
77

Meer sportnieuws