'Standard zet zinnen op tweede speler van RWDM'

door
'Standard zet zinnen op tweede speler van RWDM'

Standard begint zondag om 13u30 aan zijn seizoen met een lastige trip naar Genk. Het zal niet evident worden voor Ivan Leko om zijn ploeg daar naar puntenwinst te leiden, want in vergelijking met het al moeilijke vorige seizoen lijken de Rouches alleen nog maar verzwakt te zijn.

Heel wat spelers zijn deze zomer uit Luik vertrokken en zij werden vooral vervangen door jonge spelers die doorgeschoven werden vanuit SL16, dat vorig seizoen nog degradeerde uit de Challenger Pro League. Al wist Standard wel ook al vijf nieuwe spelers binnen te halen.

LEES OOK: Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard zet zijn zinnen op Gueye

Tot dusver streken Grejohn Kyei (Clermont), Bosko Sutalo, Marko Bulat (beiden Dinamo Zagreb), Boli Bolingoli en David Bates (beiden KV Mechelen) al neer op Sclessin. Er zal echter nog meer versterking nodig zijn om een nieuwe degradatiestrijd te ontlopen.

Daarvoor lonkt Standard onder meer naar RWDM. Het Laatste Nieuws weet dat ze hun zinnen gezet hebben op Makhtar Gueye om de voorhoede te versterken. De Senegalees, die ook al voor KV Oostende speelde, scoorde vorig seizoen ondanks de degradatie toch elf keer in Molenbeek.

Camara komt wellicht niet

Zijn dossier lijkt echter een zware dobber te gaan worden. Standard wil Gueye liefst huren met aankoopoptie, maar RWDM wil enkel weten van een definitieve transfer en vraagt maar liefst 2 miljoen euro. Gezien de nog altijd penibele financiële situatie van de club zal het moeilijk worden om aan die prijs te voldoen.

Gueye is al de tweede speler van RWDM op wie Standard deze zomer zijn oog laat vallen. De voorbije weken trokken ze ook al aan de mouw van Ilay Camara, maar zijn komst lijken de Rouches stilaan te mogen vergeten. De rechtsachter zou verkassen naar de Engelse tweedeklasser Preston North End, dat in tegenstelling tot Standard wel met de nodige centen over de brug wil komen.

Zou Gueye een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

45
45
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

37
37
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

16
16
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

39
39
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

323
323
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

44
44
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

468
468
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

318
318
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

20
20
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

65
65
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

135
135
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

364
364
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

187
187
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

619
619
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

497
497
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

240
240
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

64
64
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

301
301
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

54
54
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

870
870
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

194
194
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

145
145
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

318
318
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

393
393

Meer sportnieuws