Belgische jeugdinternational wil stap maken: "Beslissend"

154 stemmen
Belgische jeugdinternational wil stap maken:

Cercle Brugge speelt komend seizoen Europees voetbal. Groen-Zwart speelde 1-1 gelijk tegen het Schotse Kilmarnock in de heenwedstrijd van de voorronde van de Europa League.

Kazeem Olaigbe scoorde namens Cercle Brugge. De Belgische jeugdinternational was afgelopen seizoen vooral invaller bij Cercle Brugge, maar wil nu volledig doorbreken. Olaigbe sprak met Het Nieuwsblad.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Beslissend zijn

Olaigbe heeft een duidelijk plan komend seizoen. De ambities van de aanvaller zijn duidelijk. Meer doelpunten, meer assists, en meer beslissend zijn voor Cercle Brugge. “Ik wil dit seizoen sowieso meer minuten maken.”

Zondag wacht Westerlo in de Jupiler Pro League. “We willen de start niet missen, want we weten dat de competitie minstens even belangrijk is voor ons. Het is belangrijk dat we nu goed rusten, eten en slapen en dan uitgerust op Westerlo op het veld komen.”

Europees avontuur

Na het 1-1 gelijkspel tegen Kilmarnock ziet Olaigbe Cercle als duidelijke favoriet. “Dat zijn wij uiteraard, daar hoeft geen moment aan getwijfeld te worden. We hebben veel meer kwaliteit in huis. Zij zetten wel druk, maar wij hadden de bal en deden er ook goede dingen mee. Volgende week bij ons thuis moeten we gewoon de kansen afmaken en dan is de volgende ronde een zekerheid.”

Olaigbe kon in het verleden ook naar Standard Luik, maar de aanvaller koos voor een vierjarig contract bij Cercle Brugge. Bij de Belgische U23 is hij een belangrijke kracht en Olaigbe droomt dan ook van de Rode Duivels. Kan hij dit seizoen bevestigen in de Jupiler Pro League?

Zie jij Olaigbe als toekomstige Rode Duivel?

Meest recent

'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

3
3
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

15
15
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

12
12
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

192
192
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

32
32
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

157
157
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

35
35
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

196
196
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

128
128
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

93
93
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

620
620
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

60
60
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

138
138
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

152
152
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

976
976
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

64
64
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

612
612
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

419
419
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

808
808
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

786
786
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

127
127
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

468
468
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

778
778
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

374
374
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

211
211

Meer sportnieuws