Belgische jeugdinternational wil stap maken: "Beslissend"

door
Belgische jeugdinternational wil stap maken:

Cercle Brugge speelt komend seizoen Europees voetbal. Groen-Zwart speelde 1-1 gelijk tegen het Schotse Kilmarnock in de heenwedstrijd van de voorronde van de Europa League.

Kazeem Olaigbe scoorde namens Cercle Brugge. De Belgische jeugdinternational was afgelopen seizoen vooral invaller bij Cercle Brugge, maar wil nu volledig doorbreken. Olaigbe sprak met Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Beslissend zijn

Olaigbe heeft een duidelijk plan komend seizoen. De ambities van de aanvaller zijn duidelijk. Meer doelpunten, meer assists, en meer beslissend zijn voor Cercle Brugge. “Ik wil dit seizoen sowieso meer minuten maken.”

Zondag wacht Westerlo in de Jupiler Pro League. “We willen de start niet missen, want we weten dat de competitie minstens even belangrijk is voor ons. Het is belangrijk dat we nu goed rusten, eten en slapen en dan uitgerust op Westerlo op het veld komen.”

Europees avontuur

Na het 1-1 gelijkspel tegen Kilmarnock ziet Olaigbe Cercle als duidelijke favoriet. “Dat zijn wij uiteraard, daar hoeft geen moment aan getwijfeld te worden. We hebben veel meer kwaliteit in huis. Zij zetten wel druk, maar wij hadden de bal en deden er ook goede dingen mee. Volgende week bij ons thuis moeten we gewoon de kansen afmaken en dan is de volgende ronde een zekerheid.”

Olaigbe kon in het verleden ook naar Standard Luik, maar de aanvaller koos voor een vierjarig contract bij Cercle Brugge. Bij de Belgische U23 is hij een belangrijke kracht en Olaigbe droomt dan ook van de Rode Duivels. Kan hij dit seizoen bevestigen in de Jupiler Pro League?

Zie jij Olaigbe als toekomstige Rode Duivel?

Meest recent

CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

8
8
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

149
149
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

229
229
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

313
313
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

64
64
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

19
19
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

310
310
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

258
258
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

47
47
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

549
549
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

540
540
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

158
158
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

297
297
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

418
418
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

95
95
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

76
76
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

86
86
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

292
292
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

282
282
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

124
124
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

385
385
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

664
664
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

74
74
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

289
289
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

156
156

Meer sportnieuws