Club Brugge is matig aan het seizoen begonnen. In eigen huis verloor het de supercup van Union SG en speelde het in de competitie 1-1 tegen KV Mechelen. Hans Vanaken sprak na het puntenverlies tegen de Maneblussers.
LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'
Matig Club BruggeClub Brugge speelde simpelweg niet goed genoeg. Vanaken gaf zijn mening over de partij. "Tot aan de eerste goal was het behoorlijk goed. Daarna zijn we te fel ingezakt wat leidde tot de gelijkmaker. Daarna hebben we het terug in handen genomen maar een bal op de lat of een bal die niet goed viel zorgde ervoor dat we geen tweede keer scoorden. Natuurlijk waren we liever met een overwinning begonnen maar we gaan de komende weken alleen maar beter worden. We missen nog wat automatismen."
Over die automatismen gesproken... Club Brugge speelde met Seys, Romero, Tzolis en Nilsson met vier nieuwe spelers in de ploeg. Met zeven spelers van vorig jaar in de rangen, mag het daar niet helemaal aan liggen. KV Mechelen kon bovendien ook nog eens niet rekenen op een aantal nieuwkomers.
Zelfkritische Vanaken
Vanaken sprak ook over de gelijkmaker van KV Mechelen. Daar zag hij er niet goed uit. "Die neem ik op mij. Ik had hem gewoon niet mogen laten passeren. Toen hij zijn actie inzette, stond ik stil en kon ik niet meer reageren. Dat had nooit mogen gebeuren", verklaarde de middenvelder.
Club Brugge zal de komende weken beter voor de dag moeten komen met matchen tegen Standard, KRC Genk en Royal Antwerp FC.
Claudio Reulens