Riemer geeft update over transferplannen van Anderlecht

594 stemmen
Riemer geeft update over transferplannen van Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zit er nog veel ervaring in de ploeg. De Brusselaars hebben, indien de EK-gangers helemaal klaar zijn, nog altijd een stevig basiselftal. Brian Riemer sprak over enkele van die pionnen én over de mercato.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Scherpe Kasper Dolberg

Kasper Dolberg was vorig jaar een toptransfer en hij leverde ook met 15 goals. De Deense spits is klaar voor een nog beter seizoen. Dat liet Riemer weten op zijn persbabbel.

"Toen Kasper bij Anderlecht arriveerde, zat zijn carrière al een aantal jaren in een dip. Dan moet je een speler ook wat tijd geven, maar hij scoorde al snel acht keer op rij. Vorig seizoen was een goed eerste seizoen van Dolberg, die graag 20 keer wilde scoren en op 15 uitkwam. Ik denk dat hij dit jaar de volgende stap kan zetten. Hij is heel hongerig."

In- en uitgaande transfers bij Anderlecht

Met Colin Coosemans staat er voorlopig ook een (onverwachte) ervaren doelman onder de lat. "Je zal niet veel keepers vinden die voetballend zo goed zijn als Colin. Daarin doet hij het heel goed en Colin was op dat vlak heel sterk in de voorbereiding. Hij zal dat ook onder druk moeten laten zien in de competitie. Of hij de nummer 1 wordt? Colin kan onze nummer een worden, maar of dat zo gaat blijven is een open vraag. Tot 6 september zijn er transfers mogelijk en we sluiten geen deuren."

De coach sprak ook over het restant van de mercato. Er gaat uiteraard nog wat bewegen. "Wij spelen wellicht zo’n 55 matchen dit seizoen. We hebben dus een bredere kern nodig om op drie fronten mee te strijden. We willen de kern versterken en uiteraard ga ik niet in op namen. Ik kan jullie wel garanderen dat er nog spelers zullen komen en vertrekken."

Zal RSCA een sterker team hebben dan vorig jaar op 6 september?

Meest recent

Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

1
1
'Grote kuis Sibierski: abrupte exit bij Anderlecht'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

111
111
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

71
71
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

214
214
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

195
195
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

35
35
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

57
57
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

95
95
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

364
364
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

371
371
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

130
130
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

555
555
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

118
118
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

127
127
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

159
159
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

151
151
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

71
71
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

171
171

Meer sportnieuws