'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

1415 stemmen
'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

De eerste Europese opdracht van het seizoen voor AA Gent werd overschaduwd door transferperikelen. Terwijl de Planet Group Arena afscheid nam van Tarik Tissoudali, die niet helemaal in Wouter Vrancken zijn plannen paste en zwaar woog op de loonmassa, leek ook Julien de Sart er alvast zijn laatste match te hebben gespeeld.

In het geval van Tissoudali is zijn overstap naar PAOK in kannen en kruiken. Hoewel het nog wachten is op een officiële aankondiging valt dat ook af te leiden uit de recente posts op de sociale mediakanalen van de Buffalo's. De spits verhuist voor ruim twee miljoen naar Griekenland, waar hij jaarlijks bijna anderhalf miljoen zal opstrijken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

Jackpot voor De Sart

De Sart zorgde dan weer voor een heuse soap door daags voor de wedstrijd tegen Vikingur niet op te dagen op training. Uiteindelijk maakte de middenvelder, die zelfs scoorde vanaf de strafschopstip, wel gewoon de 90 minuten rond. Een afscheid in schoonheid voor De Sart, die graag wil ingaan op een lucratieve aanbieding uit Qatar?

Daar kan hij volgens Het Laatste Nieuws bij Al-Rayyan zijn huidige salaris, dat nochtans nog maar pas werd opgewaardeerd, maar liefst verdrievoudigen. Ondanks zijn recente contractverlenging tot medio 2028 kruist de 29-jarige sterkhouder dan ook zijn vingers dat er zo snel mogelijk ook op clubniveau een overeenkomst wordt bereikt.

Vidarsson bezwijkt

Hoewel het eerste bod van de Qatari nog volgens HLN als "ridicuul" werd omschreven zouden die onderhandelingen nu alvast de goede kant opgaan, in die mate zelfs dat er al een akkoord in de maak lijkt. Naar verluidt heeft Al-Rayyan ongeveer 6,5 miljoen veil voor De Sart, wiens marktwaarde weliswaar nog iets hoger wordt ingeschat.

Arnar Vidarsson hoopte hem aan boord te kunnen houden, maar beide partijen lijken weldra dus alsnog - mét wederzijds respect en in een goede verstandhouding - uit mekaar te zullen gaan. Nog op uitgaand gebied zou er volgens Het Nieuwsblad overigens rond Hyun-seok Hong, eveneens trefzeker, eerstdaags nog wat kunnen bewegen.

Exit Fernandez-Pardo?

Dat geldt ook voor Jordan Torunarigha, die niet in actie kwam tegen Vikingur. Al lijkt vooral de interesse in Matias Fernandez-Pardo gevoelig toe te nemen. De 19-jarige aanvaller, die donderdag slechts een halfuurtje meedeed, wordt alsmaar meer aan diverse topclubs in Italië gelinkt. Zijn prijskaartje zou een slordige 15 miljoen bedragen.

Wie van dit trio moet AA Gent zeker nog proberen te houden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

29
29
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

54
54
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

113
113
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

144
144
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

190
190
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

103
103
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

126
126
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

59
59
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

295
295
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

366
366
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

29
29
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

81
81
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

180
180
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

70
70
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

121
121
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

91
91
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

554
554
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

264
264
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

371
371
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

215
215
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

267
267
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

72
72
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

302
302
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

185
185
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

607
607

Meer sportnieuws