'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

door
'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

De eerste Europese opdracht van het seizoen voor AA Gent werd overschaduwd door transferperikelen. Terwijl de Planet Group Arena afscheid nam van Tarik Tissoudali, die niet helemaal in Wouter Vrancken zijn plannen paste en zwaar woog op de loonmassa, leek ook Julien de Sart er alvast zijn laatste match te hebben gespeeld.

In het geval van Tissoudali is zijn overstap naar PAOK in kannen en kruiken. Hoewel het nog wachten is op een officiële aankondiging valt dat ook af te leiden uit de recente posts op de sociale mediakanalen van de Buffalo's. De spits verhuist voor ruim twee miljoen naar Griekenland, waar hij jaarlijks bijna anderhalf miljoen zal opstrijken.

LEES OOK: Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

Jackpot voor De Sart

De Sart zorgde dan weer voor een heuse soap door daags voor de wedstrijd tegen Vikingur niet op te dagen op training. Uiteindelijk maakte de middenvelder, die zelfs scoorde vanaf de strafschopstip, wel gewoon de 90 minuten rond. Een afscheid in schoonheid voor De Sart, die graag wil ingaan op een lucratieve aanbieding uit Qatar?

Daar kan hij volgens Het Laatste Nieuws bij Al-Rayyan zijn huidige salaris, dat nochtans nog maar pas werd opgewaardeerd, maar liefst verdrievoudigen. Ondanks zijn recente contractverlenging tot medio 2028 kruist de 29-jarige sterkhouder dan ook zijn vingers dat er zo snel mogelijk ook op clubniveau een overeenkomst wordt bereikt.

Vidarsson bezwijkt

Hoewel het eerste bod van de Qatari nog volgens HLN als "ridicuul" werd omschreven zouden die onderhandelingen nu alvast de goede kant opgaan, in die mate zelfs dat er al een akkoord in de maak lijkt. Naar verluidt heeft Al-Rayyan ongeveer 6,5 miljoen veil voor De Sart, wiens marktwaarde weliswaar nog iets hoger wordt ingeschat.

Arnar Vidarsson hoopte hem aan boord te kunnen houden, maar beide partijen lijken weldra dus alsnog - mét wederzijds respect en in een goede verstandhouding - uit mekaar te zullen gaan. Nog op uitgaand gebied zou er volgens Het Nieuwsblad overigens rond Hyun-seok Hong, eveneens trefzeker, eerstdaags nog wat kunnen bewegen.

Exit Fernandez-Pardo?

Dat geldt ook voor Jordan Torunarigha, die niet in actie kwam tegen Vikingur. Al lijkt vooral de interesse in Matias Fernandez-Pardo gevoelig toe te nemen. De 19-jarige aanvaller, die donderdag slechts een halfuurtje meedeed, wordt alsmaar meer aan diverse topclubs in Italië gelinkt. Zijn prijskaartje zou een slordige 15 miljoen bedragen.

Wie van dit trio moet AA Gent zeker nog proberen te houden?

Meest recent

'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

6
6
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

3
3
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

92
92
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

74
74
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

141
141
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

226
226
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

154
154
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

95
95
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

282
282
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

262
262
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

566
566
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

326
326
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

47
47
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

84
84
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

79
79
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

53
53
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

153
153
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

64
64
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

86
86
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

92
92
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

89
89
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

185
185
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

571
571
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

219
219

Meer sportnieuws