'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

door
'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

De eerste Europese opdracht van het seizoen voor AA Gent werd overschaduwd door transferperikelen. Terwijl de Planet Group Arena afscheid nam van Tarik Tissoudali, die niet helemaal in Wouter Vrancken zijn plannen paste en zwaar woog op de loonmassa, leek ook Julien de Sart er alvast zijn laatste match te hebben gespeeld.

In het geval van Tissoudali is zijn overstap naar PAOK in kannen en kruiken. Hoewel het nog wachten is op een officiële aankondiging valt dat ook af te leiden uit de recente posts op de sociale mediakanalen van de Buffalo's. De spits verhuist voor ruim twee miljoen naar Griekenland, waar hij jaarlijks bijna anderhalf miljoen zal opstrijken.

LEES OOK: KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Jackpot voor De Sart

De Sart zorgde dan weer voor een heuse soap door daags voor de wedstrijd tegen Vikingur niet op te dagen op training. Uiteindelijk maakte de middenvelder, die zelfs scoorde vanaf de strafschopstip, wel gewoon de 90 minuten rond. Een afscheid in schoonheid voor De Sart, die graag wil ingaan op een lucratieve aanbieding uit Qatar?

Daar kan hij volgens Het Laatste Nieuws bij Al-Rayyan zijn huidige salaris, dat nochtans nog maar pas werd opgewaardeerd, maar liefst verdrievoudigen. Ondanks zijn recente contractverlenging tot medio 2028 kruist de 29-jarige sterkhouder dan ook zijn vingers dat er zo snel mogelijk ook op clubniveau een overeenkomst wordt bereikt.

Vidarsson bezwijkt

Hoewel het eerste bod van de Qatari nog volgens HLN als "ridicuul" werd omschreven zouden die onderhandelingen nu alvast de goede kant opgaan, in die mate zelfs dat er al een akkoord in de maak lijkt. Naar verluidt heeft Al-Rayyan ongeveer 6,5 miljoen veil voor De Sart, wiens marktwaarde weliswaar nog iets hoger wordt ingeschat.

Arnar Vidarsson hoopte hem aan boord te kunnen houden, maar beide partijen lijken weldra dus alsnog - mét wederzijds respect en in een goede verstandhouding - uit mekaar te zullen gaan. Nog op uitgaand gebied zou er volgens Het Nieuwsblad overigens rond Hyun-seok Hong, eveneens trefzeker, eerstdaags nog wat kunnen bewegen.

Exit Fernandez-Pardo?

Dat geldt ook voor Jordan Torunarigha, die niet in actie kwam tegen Vikingur. Al lijkt vooral de interesse in Matias Fernandez-Pardo gevoelig toe te nemen. De 19-jarige aanvaller, die donderdag slechts een halfuurtje meedeed, wordt alsmaar meer aan diverse topclubs in Italië gelinkt. Zijn prijskaartje zou een slordige 15 miljoen bedragen.

Wie van dit trio moet AA Gent zeker nog proberen te houden?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

310
310
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

124
124
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

16
16
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

72
72
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

67
67
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

79
79
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

296
296
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

437
437
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

267
267
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

370
370
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

31
31
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

36
36
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

73
73
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

127
127
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

466
466
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

171
171
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

346
346
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

133
133
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

490
490
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

302
302
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

249
249
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

193
193

Meer sportnieuws