'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

1415 stemmen
'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

De eerste Europese opdracht van het seizoen voor AA Gent werd overschaduwd door transferperikelen. Terwijl de Planet Group Arena afscheid nam van Tarik Tissoudali, die niet helemaal in Wouter Vrancken zijn plannen paste en zwaar woog op de loonmassa, leek ook Julien de Sart er alvast zijn laatste match te hebben gespeeld.

In het geval van Tissoudali is zijn overstap naar PAOK in kannen en kruiken. Hoewel het nog wachten is op een officiële aankondiging valt dat ook af te leiden uit de recente posts op de sociale mediakanalen van de Buffalo's. De spits verhuist voor ruim twee miljoen naar Griekenland, waar hij jaarlijks bijna anderhalf miljoen zal opstrijken.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Jackpot voor De Sart

De Sart zorgde dan weer voor een heuse soap door daags voor de wedstrijd tegen Vikingur niet op te dagen op training. Uiteindelijk maakte de middenvelder, die zelfs scoorde vanaf de strafschopstip, wel gewoon de 90 minuten rond. Een afscheid in schoonheid voor De Sart, die graag wil ingaan op een lucratieve aanbieding uit Qatar?

Daar kan hij volgens Het Laatste Nieuws bij Al-Rayyan zijn huidige salaris, dat nochtans nog maar pas werd opgewaardeerd, maar liefst verdrievoudigen. Ondanks zijn recente contractverlenging tot medio 2028 kruist de 29-jarige sterkhouder dan ook zijn vingers dat er zo snel mogelijk ook op clubniveau een overeenkomst wordt bereikt.

Vidarsson bezwijkt

Hoewel het eerste bod van de Qatari nog volgens HLN als "ridicuul" werd omschreven zouden die onderhandelingen nu alvast de goede kant opgaan, in die mate zelfs dat er al een akkoord in de maak lijkt. Naar verluidt heeft Al-Rayyan ongeveer 6,5 miljoen veil voor De Sart, wiens marktwaarde weliswaar nog iets hoger wordt ingeschat.

Arnar Vidarsson hoopte hem aan boord te kunnen houden, maar beide partijen lijken weldra dus alsnog - mét wederzijds respect en in een goede verstandhouding - uit mekaar te zullen gaan. Nog op uitgaand gebied zou er volgens Het Nieuwsblad overigens rond Hyun-seok Hong, eveneens trefzeker, eerstdaags nog wat kunnen bewegen.

Exit Fernandez-Pardo?

Dat geldt ook voor Jordan Torunarigha, die niet in actie kwam tegen Vikingur. Al lijkt vooral de interesse in Matias Fernandez-Pardo gevoelig toe te nemen. De 19-jarige aanvaller, die donderdag slechts een halfuurtje meedeed, wordt alsmaar meer aan diverse topclubs in Italië gelinkt. Zijn prijskaartje zou een slordige 15 miljoen bedragen.

🚀

Wie van dit trio moet AA Gent zeker nog proberen te houden?

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

33
33
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

53
53
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

197
197
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

69
69
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

77
77
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

141
141
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

175
175
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

184
184
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

146
146
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

371
371
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

80
80
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

76
76
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

446
446
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

643
643
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

248
248
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

924
924
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws