'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

door
'AA Gent verliest 5 smaakmakers: financiële details bekend'

De eerste Europese opdracht van het seizoen voor AA Gent werd overschaduwd door transferperikelen. Terwijl de Planet Group Arena afscheid nam van Tarik Tissoudali, die niet helemaal in Wouter Vrancken zijn plannen paste en zwaar woog op de loonmassa, leek ook Julien de Sart er alvast zijn laatste match te hebben gespeeld.

In het geval van Tissoudali is zijn overstap naar PAOK in kannen en kruiken. Hoewel het nog wachten is op een officiële aankondiging valt dat ook af te leiden uit de recente posts op de sociale mediakanalen van de Buffalo's. De spits verhuist voor ruim twee miljoen naar Griekenland, waar hij jaarlijks bijna anderhalf miljoen zal opstrijken.

LEES OOK: KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Jackpot voor De Sart

De Sart zorgde dan weer voor een heuse soap door daags voor de wedstrijd tegen Vikingur niet op te dagen op training. Uiteindelijk maakte de middenvelder, die zelfs scoorde vanaf de strafschopstip, wel gewoon de 90 minuten rond. Een afscheid in schoonheid voor De Sart, die graag wil ingaan op een lucratieve aanbieding uit Qatar?

Daar kan hij volgens Het Laatste Nieuws bij Al-Rayyan zijn huidige salaris, dat nochtans nog maar pas werd opgewaardeerd, maar liefst verdrievoudigen. Ondanks zijn recente contractverlenging tot medio 2028 kruist de 29-jarige sterkhouder dan ook zijn vingers dat er zo snel mogelijk ook op clubniveau een overeenkomst wordt bereikt.

Vidarsson bezwijkt

Hoewel het eerste bod van de Qatari nog volgens HLN als "ridicuul" werd omschreven zouden die onderhandelingen nu alvast de goede kant opgaan, in die mate zelfs dat er al een akkoord in de maak lijkt. Naar verluidt heeft Al-Rayyan ongeveer 6,5 miljoen veil voor De Sart, wiens marktwaarde weliswaar nog iets hoger wordt ingeschat.

Arnar Vidarsson hoopte hem aan boord te kunnen houden, maar beide partijen lijken weldra dus alsnog - mét wederzijds respect en in een goede verstandhouding - uit mekaar te zullen gaan. Nog op uitgaand gebied zou er volgens Het Nieuwsblad overigens rond Hyun-seok Hong, eveneens trefzeker, eerstdaags nog wat kunnen bewegen.

Exit Fernandez-Pardo?

Dat geldt ook voor Jordan Torunarigha, die niet in actie kwam tegen Vikingur. Al lijkt vooral de interesse in Matias Fernandez-Pardo gevoelig toe te nemen. De 19-jarige aanvaller, die donderdag slechts een halfuurtje meedeed, wordt alsmaar meer aan diverse topclubs in Italië gelinkt. Zijn prijskaartje zou een slordige 15 miljoen bedragen.

Wie van dit trio moet AA Gent zeker nog proberen te houden?

Meest recent

'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

77
77
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

95
95
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

166
166
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

28
28
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

263
263
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

523
523
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

211
211
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

55
55
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

116
116
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

304
304
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

309
309
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

193
193
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

28
28
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

194
194
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

333
333
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

358
358
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

111
111
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

340
340
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

260
260
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

214
214
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

222
222
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

259
259
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

238
238
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

408
408

Meer sportnieuws