‘KAA Gent zéér dicht bij akkoord over sterkhouder’

481 stemmen
‘KAA Gent zéér dicht bij akkoord over sterkhouder’

KAA Gent staat volgens journalist Sacha Tavolieri zéér dicht bij een akkoord over de transfer van Julien De Sart naar het Qatarese Al Rayyan SC.

De Sart stond gisteren in de basis in de 4-1 zege van KAA Gent tegen Vikingur in de Conference League. De middenvelder wist ook te scoren via een strafschop.

LEES OOK: KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

Afscheid

De Sart leek de supporters al te groeten en afscheid te nemen van de spelers. De middenvelder liet zich eerder al uit over een mogelijke transfer. De Sart kampt echter met gemengde gevoelens. Een lucratieve transfer naar Qatar is een grote kans, maar hij wil niet dat de supporters denken dat hij een transfer wil forceren.

Toch ziet het er naar uit dat De Sart de club zal verlaten. De gesprekken zouden de goede kant opgaan en er is bijna een akkoord gevonden. Een nieuwe uitdaging in Qatar wacht voor de 29-jarige middenvelder. Bij KAA Gent heeft hij nog een verbintenis tot 2028 met een marktwaarde van 7,5 miljoen euro.

Lucratief

In Qatar kan De Sart het veelvoud verdienen dan wat hij in België vangt. Het jeugdproduct van Standard speelde in het verleden bij Middelsbrough, Derby, Zulte Waregem en KV Kortrijk. Vervolgens haalde KAA Gent de middenvelder tranfervrij binnen en daar groeide hij uit tot absolute sterkhouder.

Een goede keuze van De Sart?

Meest recent

'Chelsea pakt uit en vindt akkoord met Xabi Alonso'

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

5
5
'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

13
13
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

95
95
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

35
35
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

39
39
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

80
80
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

66
66
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

29
29
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

51
51
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

281
281
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

51
51
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

169
169
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

225
225
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

61
61
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

158
158
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

252
252
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

180
180
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

127
127
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

373
373
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

236
236
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

229
229
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

272
272
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

415
415
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

271
271
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

71
71

Meer sportnieuws