Waar ligt de toekomst van Verschaeren? ‘Dat moet steken’

door
Waar ligt de toekomst van Verschaeren? ‘Dat moet steken’

Yari Verschaeren kampte het afgelopen seizoen met veel blessureleed en hoopt er dit seizoen weer helemaal te staan voor AnderlechtHet Nieuwsblad-watcher Jurgen Geril liet zich uit over de middenvelder.

Verschaeren en Anderlecht nemen het op tegen Sint-Truiden VV op de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League en volgens Geril zal de middenvelder komend seizoen dé patron bij paars-wit moeten worden. De Rode Duivel kan de nieuwe ‘Hans Vanaken’ van Anderlecht worden.

LEES OOK: Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Transferperikelen

Terwijl Anderlecht-talenten Sebastiaan Bornauw, Alexis Saelemaekers, Albert Sambi-Lokonga, Jeremy Doku, Julien Duranville en Zeno Debast allemaal transfers maakten afgelopen seizoenen, bleef het rond Verschaeren windstil. 

Zelfs Francis Amuzu weigerde al een voorstel van negen miljoen euro ondanks zijn blessuregevoeligheid. ‘Dat moet toch steken bij Yari?’, klinkt het. In 2019 was de marktwaarde van Verschaeren nog zestien miljoen euro, nu bedraagt dat 8,5 miljoen euro.

Patron

Volgens Geril moet Verschaeren zich spiegelen aan Vanaken als hij geen transfer wil maken. ‘Hans Vanaken is bij Club Brugge wel een patron en won in Jan Breydel natuurlijk al zes titels. De prijzenkast van Verschaeren is nog altijd leeg. De paars-witte Vanaken zonder trofeeën? Dat is ook niet het van het’, is de boodschap.

Er staat alvast druk op de ketel. Verschaeren zal zich moeten bewijzen. ‘Zo niet zal ontegensprekelijk de vraag worden geopperd wat de toekomst brengt. De vraag ook of Verschaeren eens geen nood heeft aan een andere omgeving of een nieuwe uitdaging om zich verder te ontplooien als voetballer.’

Moet Verschaeren gewoon bij Anderlecht blijven?

Meest recent

Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

5
5
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

29
29
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

98
98
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

61
61
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

117
117
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

223
223
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

44
44
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

24
24
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

687
687
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

76
76
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

130
130
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

597
597
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

306
306
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

231
231
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

575
575
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

372
372
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

352
352
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

85
85
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

770
770
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

260
260
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

134
134
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

36
36
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

433
433
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

216
216

Meer sportnieuws