'Vuurwerk bij PSG: transferdeal van ruim 70 miljoen'

door
'Vuurwerk bij PSG: transferdeal van ruim 70 miljoen'

Paris Saint-Germain is momenteel druk in de weer op de zomerse transferperiode. Na het vertrek van Kylian Mbappé willen de Parijzenaars immers een nieuwe topaanvaller aantrekken. Maar ook in andere linies mikt de Franse kampioen op versterking.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Afgelopen seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK: Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

Versterking welgekomen

In de halve finale beet de club echter haar tanden stuk op Borussia Dortmund. Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. De Franse superster werd begin deze zomer namelijk aangekondigd bij Real Madrid, dat hem transfervrij kon strikken.

De Parijse clubleiding wil dan ook een nieuwe steraanvaller voor volgend seizoen aantrekken. Verschillende namen doen alvast de ronde. Maar ook in andere linies speurt men naar interessante opportuniteiten. Voor het middenveld zou het vizier bijvoorbeeld op Portugal zijn gericht.

Wonderkind uit Lissabon

Zo raakte eerder al beken d dat PSG concreet in de markt is voor Joao Neves. Deze controlerende middenvelder is nog altijd maar 19 jaar, desondanks geldt hij als een vaste sterkhouder bij SL Benfica. Ook maakte Neves deel uit van de Portugese EK-selectie. Binnen zijn leeftijdscategorie staat hij te boek als één van de grootste talenten in het mondiale voetbal. En zo'n talent heeft natuurlijk een prijskaartje.

Naar verluidt mikte Benfica op bedragen rond de 100 miljoen euro. Maar PSG lijkt er goedkoper vanaf te komen. Volgens transferexpert Fabrizio Romano naderen beide clubs immers een akkoord over een transfersom van zo'n 70 miljoen euro. Daar tegenover zouden wel één of twee spelers in deal worden opgenomen. Renato Sanches is alvast de grootste kanshebber, hij kan terugkeren naar de club waar het voor hem allemaal begon.

Het vertrek van Mbappé is geen slechte zaak voor PSG ...

Meest recent

Coosemans speelt open kaart over toekomst bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

1
1
Opvallende carrièreswitch: ex-topman voetbalbond verrast

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

0
0
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

81
81
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

308
308
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

29
29
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

127
127
Union-fans mogen dromen: indruk tegen Roma en Nice

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

24
24
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

251
251
Waarom KRC Genk al 25 jaar iedereen voorblijft

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

42
42
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

279
279
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

51
51
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

161
161
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

149
149
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

78
78
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

286
286
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

122
122
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

643
643
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

418
418
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

483
483
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

120
120
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

646
646
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

232
232
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

281
281
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

371
371
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

145
145

Meer sportnieuws