Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

1123
Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel nog van zijn laatste vakantiedagen, maar weldra zal hij zich opnieuw bij zijn club Manchester City moeten melden. Ondertussen wordt weer volop over zijn toekomst gespeculeerd. Maar die lijkt op korte termijn toch bij zijn huidige werkgever te liggen.

Het voorbije seizoen begon dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

LEES OOK: De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Interesse uit Saudi-Arabië

De spelmaker kon jammer genoeg niet bevestigen tijdens het EK, maar blijft dus wel een belangrijke pion bij zijn club. Desondanks werd hij in de voorbije weken volop gelinkt aan een vertrek uit het Etihad Stadium. Dat heeft alle te maken met de aanhoudende interesse vanuit het kapitaalkrachtige Saudi-Arabië.

Bepaalde Engelse en Spaanse bronnen maakten afgelopen weekend zelfs gewag van een persoonlijk akkoord. Maar achteraf bleek dat louter een samenraapsel van eerdere berichten. Coach Pep Guardiola liet dan ook al verstaan dat De Bruyne gewoon bij City zal blijven. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij The Daily Mirror.

Nog minstens een jaartje City

Het Engelse medium beweert dat de spelmaker onlangs samen zat met zijn naasten om een eventuele overstap naar Saudi-Arabië te bespreken. Uiteindelijk zou uit dat gesprek geconcludeerd zijn dat het beter is om nog minstens een jaartje in Engeland te blijven. De Bruyne en zijn vrouw Michele Lacroix zouden het beter vinden dat hun oudste zoontje Mason Milian zeker nog een jaartje in Manchester naar school kan gaan.

Ook op sportief vlak is een verlengd verblijf uiteraard interessanter. Al laat KDB daar wel een smak geld voor vallen. Het genoemde medium beweert namelijk dat hij in Saudi-Arabië zo'n 1 miljoen pond per week zou kunnen opstrijken.

De Bruyne behoort nog steeds tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

14
14
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

17
17
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

30
30
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

25
25
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

36
36
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

2
2
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

99
99
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

43
43
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

114
114
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

58
58
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

72
72
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

57
57
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

133
133
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

55
55
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

97
97
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

181
181
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

254
254
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

230
230
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

308
308
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

140
140
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

132
132
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

96
96
Lavia en Diego Moreira gaan viraal: “Waarom zo boos?”

De interlandperiode is gedaan, maar een moment met Roméo Lavia en Diego Moreira gaat plots ...

34
34
Kohnen gooit olie op het vuur voor Waalse derby

Speeldag 8 van de Jupiler Pro League staat voor de deur. De affiche die in het oog springt is de ...

58
58
Ferme waarschuwing Anderlecht: Friis slaat op tafel bij Cercle

Cercle Brugge neemt het na de interlandbreak op tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. ...

229
229

Meer sportnieuws