Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

door
Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel nog van zijn laatste vakantiedagen, maar weldra zal hij zich opnieuw bij zijn club Manchester City moeten melden. Ondertussen wordt weer volop over zijn toekomst gespeculeerd. Maar die lijkt op korte termijn toch bij zijn huidige werkgever te liggen.

Het voorbije seizoen begon dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

LEES OOK: De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Interesse uit Saudi-Arabië

De spelmaker kon jammer genoeg niet bevestigen tijdens het EK, maar blijft dus wel een belangrijke pion bij zijn club. Desondanks werd hij in de voorbije weken volop gelinkt aan een vertrek uit het Etihad Stadium. Dat heeft alle te maken met de aanhoudende interesse vanuit het kapitaalkrachtige Saudi-Arabië.

Bepaalde Engelse en Spaanse bronnen maakten afgelopen weekend zelfs gewag van een persoonlijk akkoord. Maar achteraf bleek dat louter een samenraapsel van eerdere berichten. Coach Pep Guardiola liet dan ook al verstaan dat De Bruyne gewoon bij City zal blijven. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij The Daily Mirror.

Nog minstens een jaartje City

Het Engelse medium beweert dat de spelmaker onlangs samen zat met zijn naasten om een eventuele overstap naar Saudi-Arabië te bespreken. Uiteindelijk zou uit dat gesprek geconcludeerd zijn dat het beter is om nog minstens een jaartje in Engeland te blijven. De Bruyne en zijn vrouw Michele Lacroix zouden het beter vinden dat hun oudste zoontje Mason Milian zeker nog een jaartje in Manchester naar school kan gaan.

Ook op sportief vlak is een verlengd verblijf uiteraard interessanter. Al laat KDB daar wel een smak geld voor vallen. Het genoemde medium beweert namelijk dat hij in Saudi-Arabië zo'n 1 miljoen pond per week zou kunnen opstrijken.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert
955

De Bruyne behoort nog steeds tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

76
76
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

29
29
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

41
41
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

180
180
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

209
209
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

186
186
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

282
282
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

82
82
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

179
179
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

183
183
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

989
989
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

83
83
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

118
118
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

356
356
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

150
150
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

497
497
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

174
174
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

242
242
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

272
272
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

173
173
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

210
210
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

443
443
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

728
728

Meer sportnieuws