Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

door
Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel nog van zijn laatste vakantiedagen, maar weldra zal hij zich opnieuw bij zijn club Manchester City moeten melden. Ondertussen wordt weer volop over zijn toekomst gespeculeerd. Maar die lijkt op korte termijn toch bij zijn huidige werkgever te liggen.

Het voorbije seizoen begon dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

LEES OOK: Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Interesse uit Saudi-Arabië

De spelmaker kon jammer genoeg niet bevestigen tijdens het EK, maar blijft dus wel een belangrijke pion bij zijn club. Desondanks werd hij in de voorbije weken volop gelinkt aan een vertrek uit het Etihad Stadium. Dat heeft alle te maken met de aanhoudende interesse vanuit het kapitaalkrachtige Saudi-Arabië.

Bepaalde Engelse en Spaanse bronnen maakten afgelopen weekend zelfs gewag van een persoonlijk akkoord. Maar achteraf bleek dat louter een samenraapsel van eerdere berichten. Coach Pep Guardiola liet dan ook al verstaan dat De Bruyne gewoon bij City zal blijven. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij The Daily Mirror.

Nog minstens een jaartje City

Het Engelse medium beweert dat de spelmaker onlangs samen zat met zijn naasten om een eventuele overstap naar Saudi-Arabië te bespreken. Uiteindelijk zou uit dat gesprek geconcludeerd zijn dat het beter is om nog minstens een jaartje in Engeland te blijven. De Bruyne en zijn vrouw Michele Lacroix zouden het beter vinden dat hun oudste zoontje Mason Milian zeker nog een jaartje in Manchester naar school kan gaan.

Ook op sportief vlak is een verlengd verblijf uiteraard interessanter. Al laat KDB daar wel een smak geld voor vallen. Het genoemde medium beweert namelijk dat hij in Saudi-Arabië zo'n 1 miljoen pond per week zou kunnen opstrijken.

De Bruyne behoort nog steeds tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

29
29
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

88
88
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

39
39
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

182
182
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

172
172
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

50
50
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

75
75
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

340
340
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

301
301
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

171
171
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

311
311
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

900
900
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

56
56
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

204
204
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

289
289
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

111
111
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

90
90
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

223
223
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

219
219
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

367
367
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

197
197
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

47
47
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

239
239

Meer sportnieuws