Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

1123
Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel nog van zijn laatste vakantiedagen, maar weldra zal hij zich opnieuw bij zijn club Manchester City moeten melden. Ondertussen wordt weer volop over zijn toekomst gespeculeerd. Maar die lijkt op korte termijn toch bij zijn huidige werkgever te liggen.

Het voorbije seizoen begon dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

LEES OOK: De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Interesse uit Saudi-Arabië

De spelmaker kon jammer genoeg niet bevestigen tijdens het EK, maar blijft dus wel een belangrijke pion bij zijn club. Desondanks werd hij in de voorbije weken volop gelinkt aan een vertrek uit het Etihad Stadium. Dat heeft alle te maken met de aanhoudende interesse vanuit het kapitaalkrachtige Saudi-Arabië.

Bepaalde Engelse en Spaanse bronnen maakten afgelopen weekend zelfs gewag van een persoonlijk akkoord. Maar achteraf bleek dat louter een samenraapsel van eerdere berichten. Coach Pep Guardiola liet dan ook al verstaan dat De Bruyne gewoon bij City zal blijven. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij The Daily Mirror.

Nog minstens een jaartje City

Het Engelse medium beweert dat de spelmaker onlangs samen zat met zijn naasten om een eventuele overstap naar Saudi-Arabië te bespreken. Uiteindelijk zou uit dat gesprek geconcludeerd zijn dat het beter is om nog minstens een jaartje in Engeland te blijven. De Bruyne en zijn vrouw Michele Lacroix zouden het beter vinden dat hun oudste zoontje Mason Milian zeker nog een jaartje in Manchester naar school kan gaan.

Ook op sportief vlak is een verlengd verblijf uiteraard interessanter. Al laat KDB daar wel een smak geld voor vallen. Het genoemde medium beweert namelijk dat hij in Saudi-Arabië zo'n 1 miljoen pond per week zou kunnen opstrijken.

De Bruyne behoort nog steeds tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

17
17
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

55
55
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

86
86
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

44
44
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

29
29
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

129
129
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

67
67
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

125
125
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

164
164
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

42
42
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

64
64
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

309
309
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

226
226
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

173
173
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

894
894
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

351
351
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

137
137
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

196
196
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

90
90
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

226
226
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

275
275
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

615
615
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

278
278
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

263
263

Meer sportnieuws