Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

1123
Toekomst bepaald? 'De Bruyne past voor hallucinant voorstel'

Kevin De Bruyne geniet momenteel nog van zijn laatste vakantiedagen, maar weldra zal hij zich opnieuw bij zijn club Manchester City moeten melden. Ondertussen wordt weer volop over zijn toekomst gespeculeerd. Maar die lijkt op korte termijn toch bij zijn huidige werkgever te liggen.

Het voorbije seizoen begon dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

LEES OOK: De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Interesse uit Saudi-Arabië

De spelmaker kon jammer genoeg niet bevestigen tijdens het EK, maar blijft dus wel een belangrijke pion bij zijn club. Desondanks werd hij in de voorbije weken volop gelinkt aan een vertrek uit het Etihad Stadium. Dat heeft alle te maken met de aanhoudende interesse vanuit het kapitaalkrachtige Saudi-Arabië.

Bepaalde Engelse en Spaanse bronnen maakten afgelopen weekend zelfs gewag van een persoonlijk akkoord. Maar achteraf bleek dat louter een samenraapsel van eerdere berichten. Coach Pep Guardiola liet dan ook al verstaan dat De Bruyne gewoon bij City zal blijven. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij The Daily Mirror.

Nog minstens een jaartje City

Het Engelse medium beweert dat de spelmaker onlangs samen zat met zijn naasten om een eventuele overstap naar Saudi-Arabië te bespreken. Uiteindelijk zou uit dat gesprek geconcludeerd zijn dat het beter is om nog minstens een jaartje in Engeland te blijven. De Bruyne en zijn vrouw Michele Lacroix zouden het beter vinden dat hun oudste zoontje Mason Milian zeker nog een jaartje in Manchester naar school kan gaan.

Ook op sportief vlak is een verlengd verblijf uiteraard interessanter. Al laat KDB daar wel een smak geld voor vallen. Het genoemde medium beweert namelijk dat hij in Saudi-Arabië zo'n 1 miljoen pond per week zou kunnen opstrijken.

De Bruyne behoort nog steeds tot de absolute top van Europa ...

Meest recent

Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

13
13
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

11
11
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

30
30
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

38
38
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

34
34
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

19
19
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

137
137
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

127
127
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

86
86
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

154
154
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

74
74
Tottenham krijgt Old Trafford stil, Barça onklopbaar

In de vroege avond stonden er heel wat interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

31
31
Euvrard looft aanwinst: "Gaf zijn visitekaartje af"

Standard speelt zondag voor gesloten deuren de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. Vincent ...

47
47
Geen roest bij Club: landskampioen flitst voorbij moedige Wolven

Er zit voorlopig geen roest op de vormcurve van Club Brugge na de interlandbreak. Blauw-Zwart ...

78
78
Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal op de voet voor Het Belang van Limburg. De voormalige ...

50
50
Bruno verklaart: "Daarom spelen Stroeykens en Bertaccini"

Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kwamen héél goed ...

436
436
Club Brugge met voorsprong rust in: "Onze grote man"

Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. ...

101
101
Thorup aan zet: toptalent KRC Genk wacht op zijn kans

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen. De club mag dan weliswaar meer en meer op ...

89
89
Anderlecht komt goed weg: "Dit was krankzinnig"

RSC Anderlecht heeft met 1-2 gewonnen van Cercle Brugge. Dat was echter compleet onverdiend. Toch ...

169
169
CPL zindert: Lierse herademt, ongezien Hasselts spektakelstuk

De Challenger Pro League zorgde deze namiddag opnieuw voor heel wat spektakel. Lierse hoopte op ...

85
85
De Cuyper met goal matchwinnaar, Chelsea haalt uit

Om 16u begonnen er vier matchen in de Premier League. Onder meer Chelsea en Aston Villa moesten aan ...

65
65
Anderlecht ontsnapt op Jan Breydel met perfecte hold-up

Een dramatisch Anderlecht is deze namiddag enorm goed weggekomen op Jan Breydel. De Vereniging stond ...

170
170
Gigantische blunder Neuer zorgt voor puntenverlies Bayern

In de Bundesliga was het namiddag uitkijken naar de prestatie van Bayern München op het veld ...

36
36
Leko maakt één wissel bekend in basisploeg Club Brugge

Club Brugge neemt het om 18u15 op tegen La Louvière. Een partij die de landskampioen altijd ...

118
118
Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle laag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

168
168

Meer sportnieuws