'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

737 stemmen
'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

Voor KRC Genk begint het nieuwe seizoen op zondag met een thuiswedstrijd tegen Standard. Het wordt uitkijken hoe de Limburgers onder Thorsten Fink voor de dag zullen komen. De Duitse trainer zal echter nog geen beroep kunnen doen op zijn allerbeste elftal.

Genk moet het seizoen immers beginnen zonder enkele smaakmakers. De belangrijkste afwezigen zijn Bilal El Khannouss en Zakaria El Ouahdi, want zij zijn allebei momenteel met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen. Het is bovendien maar de vraag of ze daarna nog zullen terugkeren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

Benfica drukt door voor El Ouahdi

Terwijl de strijd om El Khannouss stilaan lijkt los te barsten, blijkt ook El Ouahdi immers gegeerd te zijn. De rechtsachter streek pas een jaar geleden neer in Genk, dat hem wegplukte bij RWDM. Na het vertrek van Daniel Muñoz in januari brak hij helemaal door.

Na zijn sterke prestaties van de voorbije maanden werd El Ouahdi al aan de nodige clubs gelinkt, maar Record weet dat Benfica nu ook doordrukt voor zijn komst. De Portugese topclub ziet in de 22-jarige de ideale doublure voor Alexander Bah op de rechtsachter.

Vraagprijs Genk ligt te hoog

Een transfer is echter nog veraf, want de financiële eisen van Genk zouden momenteel veel te hoog liggen voor Benfica. Pas als de Limburgers hun vraagprijs zouden laten zakken, zou een akkoord tot de mogelijkheden behoren.

Veel reden om te verkopen heeft Genk op dit moment echter niet. El Ouahdi ligt nog tot 2027 onder contract en lijkt na amper zes maanden als titularis nog de nodige progressiemarge te hebben. Bovendien zal zijn prijs wellicht alleen maar stijgen als hij zich bijvoorbeeld in de kijker speelt op het Olympisch toernooi.

Is El Ouahdi al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

158
158
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

33
33
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

138
138
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

55
55
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

81
81
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

270
270
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

51
51
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

352
352
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

209
209
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

179
179
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

381
381
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

271
271
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

692
692
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

482
482
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

479
479
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

348
348
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

147
147
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

140
140
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

62
62
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

199
199
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

425
425
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

588
588
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

102
102
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

359
359
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

489
489

Meer sportnieuws