'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

737 stemmen
'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

Voor KRC Genk begint het nieuwe seizoen op zondag met een thuiswedstrijd tegen Standard. Het wordt uitkijken hoe de Limburgers onder Thorsten Fink voor de dag zullen komen. De Duitse trainer zal echter nog geen beroep kunnen doen op zijn allerbeste elftal.

Genk moet het seizoen immers beginnen zonder enkele smaakmakers. De belangrijkste afwezigen zijn Bilal El Khannouss en Zakaria El Ouahdi, want zij zijn allebei momenteel met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen. Het is bovendien maar de vraag of ze daarna nog zullen terugkeren.

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

Benfica drukt door voor El Ouahdi

Terwijl de strijd om El Khannouss stilaan lijkt los te barsten, blijkt ook El Ouahdi immers gegeerd te zijn. De rechtsachter streek pas een jaar geleden neer in Genk, dat hem wegplukte bij RWDM. Na het vertrek van Daniel Muñoz in januari brak hij helemaal door.

Na zijn sterke prestaties van de voorbije maanden werd El Ouahdi al aan de nodige clubs gelinkt, maar Record weet dat Benfica nu ook doordrukt voor zijn komst. De Portugese topclub ziet in de 22-jarige de ideale doublure voor Alexander Bah op de rechtsachter.

Vraagprijs Genk ligt te hoog

Een transfer is echter nog veraf, want de financiële eisen van Genk zouden momenteel veel te hoog liggen voor Benfica. Pas als de Limburgers hun vraagprijs zouden laten zakken, zou een akkoord tot de mogelijkheden behoren.

Veel reden om te verkopen heeft Genk op dit moment echter niet. El Ouahdi ligt nog tot 2027 onder contract en lijkt na amper zes maanden als titularis nog de nodige progressiemarge te hebben. Bovendien zal zijn prijs wellicht alleen maar stijgen als hij zich bijvoorbeeld in de kijker speelt op het Olympisch toernooi.

Is El Ouahdi al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

5
5
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

2
2
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

12
12
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

55
55
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

180
180
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

92
92
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

250
250
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

292
292
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

24
24
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

938
938
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

36
36
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

38
38
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

97
97
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

372
372
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

143
143
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

155
155
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

73
73
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

108
108
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

66
66
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

62
62
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

245
245
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

147
147
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

124
124
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

43
43
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

313
313

Meer sportnieuws