'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

door
'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

Voor KRC Genk begint het nieuwe seizoen op zondag met een thuiswedstrijd tegen Standard. Het wordt uitkijken hoe de Limburgers onder Thorsten Fink voor de dag zullen komen. De Duitse trainer zal echter nog geen beroep kunnen doen op zijn allerbeste elftal.

Genk moet het seizoen immers beginnen zonder enkele smaakmakers. De belangrijkste afwezigen zijn Bilal El Khannouss en Zakaria El Ouahdi, want zij zijn allebei momenteel met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen. Het is bovendien maar de vraag of ze daarna nog zullen terugkeren.

LEES OOK: ‘Lavia bezorgt Chelsea wéér nachtmerrie’

Benfica drukt door voor El Ouahdi

Terwijl de strijd om El Khannouss stilaan lijkt los te barsten, blijkt ook El Ouahdi immers gegeerd te zijn. De rechtsachter streek pas een jaar geleden neer in Genk, dat hem wegplukte bij RWDM. Na het vertrek van Daniel Muñoz in januari brak hij helemaal door.

Na zijn sterke prestaties van de voorbije maanden werd El Ouahdi al aan de nodige clubs gelinkt, maar Record weet dat Benfica nu ook doordrukt voor zijn komst. De Portugese topclub ziet in de 22-jarige de ideale doublure voor Alexander Bah op de rechtsachter.

Vraagprijs Genk ligt te hoog

Een transfer is echter nog veraf, want de financiële eisen van Genk zouden momenteel veel te hoog liggen voor Benfica. Pas als de Limburgers hun vraagprijs zouden laten zakken, zou een akkoord tot de mogelijkheden behoren.

Veel reden om te verkopen heeft Genk op dit moment echter niet. El Ouahdi ligt nog tot 2027 onder contract en lijkt na amper zes maanden als titularis nog de nodige progressiemarge te hebben. Bovendien zal zijn prijs wellicht alleen maar stijgen als hij zich bijvoorbeeld in de kijker speelt op het Olympisch toernooi.

Is El Ouahdi al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Nzeyimana's transfer naar VTM: financieel geniaal of dom?

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

1
1
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

15
15
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

30
30
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

60
60
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

152
152
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

117
117
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

180
180
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

145
145
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

93
93
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

562
562
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

314
314
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

131
131
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1188
1188
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

710
710
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

58
58
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

611
611
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1348
1348
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

562
562
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

592
592
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

268
268
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

498
498
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1102
1102
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

419
419
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

339
339

Meer sportnieuws