'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

door
'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

Voor KRC Genk begint het nieuwe seizoen op zondag met een thuiswedstrijd tegen Standard. Het wordt uitkijken hoe de Limburgers onder Thorsten Fink voor de dag zullen komen. De Duitse trainer zal echter nog geen beroep kunnen doen op zijn allerbeste elftal.

Genk moet het seizoen immers beginnen zonder enkele smaakmakers. De belangrijkste afwezigen zijn Bilal El Khannouss en Zakaria El Ouahdi, want zij zijn allebei momenteel met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen. Het is bovendien maar de vraag of ze daarna nog zullen terugkeren.

LEES OOK: De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

Benfica drukt door voor El Ouahdi

Terwijl de strijd om El Khannouss stilaan lijkt los te barsten, blijkt ook El Ouahdi immers gegeerd te zijn. De rechtsachter streek pas een jaar geleden neer in Genk, dat hem wegplukte bij RWDM. Na het vertrek van Daniel Muñoz in januari brak hij helemaal door.

Na zijn sterke prestaties van de voorbije maanden werd El Ouahdi al aan de nodige clubs gelinkt, maar Record weet dat Benfica nu ook doordrukt voor zijn komst. De Portugese topclub ziet in de 22-jarige de ideale doublure voor Alexander Bah op de rechtsachter.

Vraagprijs Genk ligt te hoog

Een transfer is echter nog veraf, want de financiële eisen van Genk zouden momenteel veel te hoog liggen voor Benfica. Pas als de Limburgers hun vraagprijs zouden laten zakken, zou een akkoord tot de mogelijkheden behoren.

Veel reden om te verkopen heeft Genk op dit moment echter niet. El Ouahdi ligt nog tot 2027 onder contract en lijkt na amper zes maanden als titularis nog de nodige progressiemarge te hebben. Bovendien zal zijn prijs wellicht alleen maar stijgen als hij zich bijvoorbeeld in de kijker speelt op het Olympisch toernooi.

Is El Ouahdi al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

43
43
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

20
20
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

197
197
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

15
15
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

272
272
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

104
104
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

205
205
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

362
362
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

249
249
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

261
261
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

452
452
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

489
489
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

272
272
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

236
236
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

294
294
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

152
152
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

324
324
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

81
81
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

234
234
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

387
387
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

306
306
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

323
323
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

311
311
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

407
407
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

373
373

Meer sportnieuws