'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

737 stemmen
'Genk moet vertrek van volgende smaakmaker vrezen'

Voor KRC Genk begint het nieuwe seizoen op zondag met een thuiswedstrijd tegen Standard. Het wordt uitkijken hoe de Limburgers onder Thorsten Fink voor de dag zullen komen. De Duitse trainer zal echter nog geen beroep kunnen doen op zijn allerbeste elftal.

Genk moet het seizoen immers beginnen zonder enkele smaakmakers. De belangrijkste afwezigen zijn Bilal El Khannouss en Zakaria El Ouahdi, want zij zijn allebei momenteel met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen. Het is bovendien maar de vraag of ze daarna nog zullen terugkeren.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Benfica drukt door voor El Ouahdi

Terwijl de strijd om El Khannouss stilaan lijkt los te barsten, blijkt ook El Ouahdi immers gegeerd te zijn. De rechtsachter streek pas een jaar geleden neer in Genk, dat hem wegplukte bij RWDM. Na het vertrek van Daniel Muñoz in januari brak hij helemaal door.

Na zijn sterke prestaties van de voorbije maanden werd El Ouahdi al aan de nodige clubs gelinkt, maar Record weet dat Benfica nu ook doordrukt voor zijn komst. De Portugese topclub ziet in de 22-jarige de ideale doublure voor Alexander Bah op de rechtsachter.

Vraagprijs Genk ligt te hoog

Een transfer is echter nog veraf, want de financiële eisen van Genk zouden momenteel veel te hoog liggen voor Benfica. Pas als de Limburgers hun vraagprijs zouden laten zakken, zou een akkoord tot de mogelijkheden behoren.

Veel reden om te verkopen heeft Genk op dit moment echter niet. El Ouahdi ligt nog tot 2027 onder contract en lijkt na amper zes maanden als titularis nog de nodige progressiemarge te hebben. Bovendien zal zijn prijs wellicht alleen maar stijgen als hij zich bijvoorbeeld in de kijker speelt op het Olympisch toernooi.

Is El Ouahdi al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

3
3
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

15
15
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

61
61
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

49
49
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

234
234
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

170
170
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

41
41
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

396
396
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

157
157
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

471
471
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

60
60
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

113
113
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

362
362
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

700
700
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

534
534
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

155
155
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1143
1143
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

79
79
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

675
675
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

259
259
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

528
528
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

281
281

Meer sportnieuws