Antwerp kondigt megatransfer officieel aan

door
Antwerp kondigt megatransfer officieel aan

Bij Antwerp zal het wellicht nog een drukke transferzomer te worden. Het was al een hele tijd duidelijk dat de Great Old deze zomer meerdere sterkhouders zou laten vertrekken om zo zelfbedruipend te kunnen worden. Daarbij hebben ze nu ook hun transferrecord doen sneuvelen.

Dat record werd nochtans pas in januari gevestigd met de verkoop van Arthur Vermeeren aan Atletico Madrid voor een slordige 18 miljoen euro. Maar nu hebben ze op de Bosuil een nieuwe recorddeal weten te sluiten.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp rondt recordverkoop Ilenikhena af

De voorbije dagen zat een vertrek van George Ilenikhena al in de pijplijn en diens transfer werd nu ook officieel bevestigd. Zoals verwacht trekt de amper 17-jarige spits naar AS Monaco, waar hij een meerjarig contract tekende.

De jonge Fransman trekt zo na amper één seizoen de deur van Antwerp alweer achter zich dicht. Een jaar geleden telde het stamnummer 1 nog 6 miljoen euro neer om hem bij Amiens weg te kapen en dat bleek snel een uitstekende investering geweest te zijn.

Transfersom kan oplopen tot meer dan 20 miljoen

Ilenikhena scoorde vorig seizoen meteen veertien keer en daarmee speelde hij zich in de kijker van verschillende buitenlandse clubs. Vooral zijn winnende treffer in de Champions League tegen FC Barcelona zal vele Antwerp-fans wellicht nog lange tijd bijblijven.

Nu spijst hij ook de clubkas stevig, want eerder meldde Foot Mercato al dat Monaco net geen 19 miljoen euro neertelt voor het toptalent. Met bonussen kan die som bovendien nog de kaap van 20 miljoen overschrijden.

Sluit Antwerp een goede deal?

Meest recent

'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

2
2
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

56
56
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

30
30
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

116
116
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

114
114
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

317
317
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

202
202
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

197
197
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

371
371
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

170
170
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

359
359
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

90
90
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

73
73
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

534
534
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

759
759
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

99
99
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

87
87
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

155
155
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1627
1627
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

172
172
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

235
235
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1530
1530
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

524
524

Meer sportnieuws