Antwerp kondigt megatransfer officieel aan

door
Antwerp kondigt megatransfer officieel aan

Bij Antwerp zal het wellicht nog een drukke transferzomer te worden. Het was al een hele tijd duidelijk dat de Great Old deze zomer meerdere sterkhouders zou laten vertrekken om zo zelfbedruipend te kunnen worden. Daarbij hebben ze nu ook hun transferrecord doen sneuvelen.

Dat record werd nochtans pas in januari gevestigd met de verkoop van Arthur Vermeeren aan Atletico Madrid voor een slordige 18 miljoen euro. Maar nu hebben ze op de Bosuil een nieuwe recorddeal weten te sluiten.

LEES OOK: Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Antwerp rondt recordverkoop Ilenikhena af

De voorbije dagen zat een vertrek van George Ilenikhena al in de pijplijn en diens transfer werd nu ook officieel bevestigd. Zoals verwacht trekt de amper 17-jarige spits naar AS Monaco, waar hij een meerjarig contract tekende.

De jonge Fransman trekt zo na amper één seizoen de deur van Antwerp alweer achter zich dicht. Een jaar geleden telde het stamnummer 1 nog 6 miljoen euro neer om hem bij Amiens weg te kapen en dat bleek snel een uitstekende investering geweest te zijn.

Transfersom kan oplopen tot meer dan 20 miljoen

Ilenikhena scoorde vorig seizoen meteen veertien keer en daarmee speelde hij zich in de kijker van verschillende buitenlandse clubs. Vooral zijn winnende treffer in de Champions League tegen FC Barcelona zal vele Antwerp-fans wellicht nog lange tijd bijblijven.

Nu spijst hij ook de clubkas stevig, want eerder meldde Foot Mercato al dat Monaco net geen 19 miljoen euro neertelt voor het toptalent. Met bonussen kan die som bovendien nog de kaap van 20 miljoen overschrijden.

Sluit Antwerp een goede deal?

Meest recent

Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

39
39
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

61
61
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

16
16
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

48
48
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

21
21
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

89
89
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

92
92
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

124
124
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

65
65
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

108
108
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

135
135
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

72
72
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

103
103
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

243
243
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

210
210
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

129
129
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

243
243
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

169
169
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

783
783
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

145
145
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

148
148
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1098
1098
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

306
306
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

83
83

Meer sportnieuws