Vidarsson verklapt: "Zo pakken we transfers nu aan"

165 stemmen
Vidarsson verklapt:

AA Gent haalde Max Dean voor 2 miljoen euro weg bij MK Dons. De Engelse aanvaller moet voor de goals gaan zorgen bij de Buffalo’s. De jongeling sprak de media toe.

LEES OOK: 'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

Dean naar AA Gent

"De Jupiler Pro League is een sterkere competitie en we spelen ook Europees, dus ik zal fysiek nog sterker moeten worden. Iedereen is 10% sterker, dus dan moet ook mijn technisch niveau de hoogte in. Het is aan mij om te bewijzen dat ik dit niveau aankan”, liet de spits weten. 

Het niveau ligt wel een stuk hoger bij AA Gent. Kan hij zich al aanpassen? “Hoe dat op training ging? Ik hoop dat ik de trainer al wat heb kunnen tonen, maar het kan altijd beter. Maar ik heb nog een lange weg af te leggen om te staan waar ik wil staan.”

Via data

De spits gaat zichzelf geen doelen vooropstellen inzake goals. “Ik ga geen doel inzake het aantal goals naar voren brengen, maar ik wil uiteraard zoveel mogelijk scoren."

Sports Manager Arnar Vidarsson sprak over de manier AA Gent bij hem terechtkwam. “Een van onze screeners, die naar heel veel data kijkt, is terecht gekomen bij Dean. Hij had heel hoge scores in ons datasysteem. Zo zijn we voor het eerst op hem gebotst. We weten dat hij van de League 2 komt en daar zien we niet veel matchen van. We zijn dan meer beelden gaan bekijken en zo is hij via al onze kanalen gepasseerd. Daarom zijn we voor hem gegaan. Dit is de manier van werken hoe wij het nu aanpakken bij AA Gent”, aldus Vidarsson. 

Lees ook:

 

Goede aanpak van AA Gent?

Meest recent

'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

1
1
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

35
35
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

217
217
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

48
48
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

119
119
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

152
152
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

454
454
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

291
291
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

651
651
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

253
253
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

412
412
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

205
205
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

133
133
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

375
375
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

40
40
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

467
467
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

95
95
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

313
313
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

624
624
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

239
239
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

379
379
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

614
614
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

452
452

Meer sportnieuws