Vidarsson verklapt: "Zo pakken we transfers nu aan"

165 stemmen
Vidarsson verklapt:

AA Gent haalde Max Dean voor 2 miljoen euro weg bij MK Dons. De Engelse aanvaller moet voor de goals gaan zorgen bij de Buffalo’s. De jongeling sprak de media toe.

LEES OOK: AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

Dean naar AA Gent

"De Jupiler Pro League is een sterkere competitie en we spelen ook Europees, dus ik zal fysiek nog sterker moeten worden. Iedereen is 10% sterker, dus dan moet ook mijn technisch niveau de hoogte in. Het is aan mij om te bewijzen dat ik dit niveau aankan”, liet de spits weten. 

Het niveau ligt wel een stuk hoger bij AA Gent. Kan hij zich al aanpassen? “Hoe dat op training ging? Ik hoop dat ik de trainer al wat heb kunnen tonen, maar het kan altijd beter. Maar ik heb nog een lange weg af te leggen om te staan waar ik wil staan.”

Via data

De spits gaat zichzelf geen doelen vooropstellen inzake goals. “Ik ga geen doel inzake het aantal goals naar voren brengen, maar ik wil uiteraard zoveel mogelijk scoren."

Sports Manager Arnar Vidarsson sprak over de manier AA Gent bij hem terechtkwam. “Een van onze screeners, die naar heel veel data kijkt, is terecht gekomen bij Dean. Hij had heel hoge scores in ons datasysteem. Zo zijn we voor het eerst op hem gebotst. We weten dat hij van de League 2 komt en daar zien we niet veel matchen van. We zijn dan meer beelden gaan bekijken en zo is hij via al onze kanalen gepasseerd. Daarom zijn we voor hem gegaan. Dit is de manier van werken hoe wij het nu aanpakken bij AA Gent”, aldus Vidarsson. 

Lees ook:

 

🚀

Goede aanpak van AA Gent?

Meest recent

Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

95
95
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

543
543
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

116
116
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

45
45
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

112
112
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

59
59
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

202
202
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

94
94
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

429
429
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

425
425
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

367
367
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

810
810
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

190
190
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

251
251
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

375
375
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

554
554
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

210
210
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

174
174
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

66
66
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

95
95
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

74
74
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

471
471
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

273
273
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

608
608

Meer sportnieuws