Vidarsson duidelijk over De Sart: "Weldra oplossing"

349 stemmen
Vidarsson duidelijk over De Sart:

AA Gent zit met de handen in het haar door het dossier van Julien De Sart. Al-Rayyan bood 6,5 miljoen euro en de speler kan er de jackpot winnen. Wat staat er de komende dagen te gebeuren?

Julien De Sart

AA Gent wil snel een oplossing voor de heisa rondom De Sart, die in april nog tot medio 2028 bijtekende. “Er is interesse voor De Sart, dat is geen geheim. Dat is iets dat al een aantal dagen speelt. Uiteraard is dat zeer zuur voor de club, omdat De Sart toch een van onze sleutelfiguren is. Een van de acties van Sam (Baro, nvdr.) was dat de dragende spelers zich zouden binden aan dit project. Dat was voor De Sart en Kums het geval”, zei hij via de clubkanalen.

"Er komt dan interesse vanuit een land waar wij financieel niet kunnen tegen concurreren. We begrijpen Julien. Mentaal heeft hij het moeilijk, dat begrijp ik wel. Maar er is geen ruis op de relatie. Er is een bod binnen gekomen, Julien kan veel geld verdienen en we gaan daar nog samen over praten. De oplossing zal er binnen een aantal dagen komen."

Mercato van AA Gent

De fans van AA Gent moeten voorlopig niet heel veel meer verwachten. Dat liet Wouter Vrancken. Aimé Omgba zal de vierde aanwinst worden en dan is het wachten op vertrekkers.

"We zitten nu met een heel grote kern. Op dit moment komt er niemand bij zolang er niemand vertrekt. We zijn achter de schermen wel druk bezig om degenen te vervangen die we verwachten dat ze de club nog gaan verlaten. We gaan nu geen namen noemen. Zolang de spelers hier nog zijn, steek ik de energie in de spelers die ik tot mijn beschikking heb. Er zullen nog wijzigingen komen in de groep en we moeten ook klaar zijn om daarop in te spelen”, zei Vrancken daarover.

Zal De Sart alsnog blijven?

Meest recent

Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

18
18
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

8
8
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

26
26
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

98
98
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

62
62
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

140
140
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

282
282
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

218
218
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

147
147
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

22
22
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

109
109
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

25
25
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

135
135
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

683
683
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

206
206
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

123
123
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

65
65
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

397
397
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

350
350
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

859
859
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

563
563

Meer sportnieuws