Vidarsson duidelijk over De Sart: "Weldra oplossing"

door
Vidarsson duidelijk over De Sart:

AA Gent zit met de handen in het haar door het dossier van Julien De Sart. Al-Rayyan bood 6,5 miljoen euro en de speler kan er de jackpot winnen. Wat staat er de komende dagen te gebeuren?

Julien De Sart

AA Gent wil snel een oplossing voor de heisa rondom De Sart, die in april nog tot medio 2028 bijtekende. “Er is interesse voor De Sart, dat is geen geheim. Dat is iets dat al een aantal dagen speelt. Uiteraard is dat zeer zuur voor de club, omdat De Sart toch een van onze sleutelfiguren is. Een van de acties van Sam (Baro, nvdr.) was dat de dragende spelers zich zouden binden aan dit project. Dat was voor De Sart en Kums het geval”, zei hij via de clubkanalen.

"Er komt dan interesse vanuit een land waar wij financieel niet kunnen tegen concurreren. We begrijpen Julien. Mentaal heeft hij het moeilijk, dat begrijp ik wel. Maar er is geen ruis op de relatie. Er is een bod binnen gekomen, Julien kan veel geld verdienen en we gaan daar nog samen over praten. De oplossing zal er binnen een aantal dagen komen."

Mercato van AA Gent

De fans van AA Gent moeten voorlopig niet heel veel meer verwachten. Dat liet Wouter Vrancken. Aimé Omgba zal de vierde aanwinst worden en dan is het wachten op vertrekkers.

"We zitten nu met een heel grote kern. Op dit moment komt er niemand bij zolang er niemand vertrekt. We zijn achter de schermen wel druk bezig om degenen te vervangen die we verwachten dat ze de club nog gaan verlaten. We gaan nu geen namen noemen. Zolang de spelers hier nog zijn, steek ik de energie in de spelers die ik tot mijn beschikking heb. Er zullen nog wijzigingen komen in de groep en we moeten ook klaar zijn om daarop in te spelen”, zei Vrancken daarover.

Zal De Sart alsnog blijven?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

75
75
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

65
65
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

25
25
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

335
335
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

397
397
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

129
129
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

267
267
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

86
86
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

568
568
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

121
121
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

127
127
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

370
370
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

413
413
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

146
146
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

563
563
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

641
641
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

214
214
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

526
526
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

79
79
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

204
204
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

908
908
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

53
53
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

747
747
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws