Vidarsson duidelijk over De Sart: "Weldra oplossing"

349 stemmen
Vidarsson duidelijk over De Sart:

AA Gent zit met de handen in het haar door het dossier van Julien De Sart. Al-Rayyan bood 6,5 miljoen euro en de speler kan er de jackpot winnen. Wat staat er de komende dagen te gebeuren?

Julien De Sart

AA Gent wil snel een oplossing voor de heisa rondom De Sart, die in april nog tot medio 2028 bijtekende. “Er is interesse voor De Sart, dat is geen geheim. Dat is iets dat al een aantal dagen speelt. Uiteraard is dat zeer zuur voor de club, omdat De Sart toch een van onze sleutelfiguren is. Een van de acties van Sam (Baro, nvdr.) was dat de dragende spelers zich zouden binden aan dit project. Dat was voor De Sart en Kums het geval”, zei hij via de clubkanalen.

"Er komt dan interesse vanuit een land waar wij financieel niet kunnen tegen concurreren. We begrijpen Julien. Mentaal heeft hij het moeilijk, dat begrijp ik wel. Maar er is geen ruis op de relatie. Er is een bod binnen gekomen, Julien kan veel geld verdienen en we gaan daar nog samen over praten. De oplossing zal er binnen een aantal dagen komen."

Mercato van AA Gent

De fans van AA Gent moeten voorlopig niet heel veel meer verwachten. Dat liet Wouter Vrancken. Aimé Omgba zal de vierde aanwinst worden en dan is het wachten op vertrekkers.

"We zitten nu met een heel grote kern. Op dit moment komt er niemand bij zolang er niemand vertrekt. We zijn achter de schermen wel druk bezig om degenen te vervangen die we verwachten dat ze de club nog gaan verlaten. We gaan nu geen namen noemen. Zolang de spelers hier nog zijn, steek ik de energie in de spelers die ik tot mijn beschikking heb. Er zullen nog wijzigingen komen in de groep en we moeten ook klaar zijn om daarop in te spelen”, zei Vrancken daarover.

🚀

Zal De Sart alsnog blijven?

Meest recent

Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

11
11
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

26
26
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

96
96
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

129
129
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

189
189
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

210
210
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

154
154
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

141
141
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

63
63
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

499
499
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

112
112
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

340
340
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

384
384
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

971
971
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

134
134
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

715
715
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

212
212
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

203
203
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

360
360
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

102
102
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

538
538
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

219
219
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

306
306
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

165
165
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

222
222

Meer sportnieuws