Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

door
Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

Over twee dagen gaan de Olympische Spelen 'officieel' van start maar in twee sporttakken was het vandaag al kermis. In het rugby begint het toernooi reeds en ook de voetballers mogen nu al aan de slag. Daarbij traden twee 'halve Belgen' aan en die maakten meteen indruk.

LEES OOK: Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

Gouden missie

Marokko is met een ijzersterk team afgezakt richting de Olympische Spelen en spreekt volop de ambitie uit om voor goud te gaan.

In 2023 plaatsten de Marokkanen zich voor de spelen door het Afrikaanse landenkampioenschap te winnen voor spelers onder de 23 jaar. Opmerkelijk: dat was met Issame Charaï aan het roer.

Landgenoot genadeloos aan kant geschoven

De Belgisch-Marokkaanse trainer, die onder meer voor KV Mechelen speelde, werd echter genadeloos aan de kant geschoven en momenteel staat Sektioui aan de leiding van de 'Leeuwen van de Atlas'.

Marokko gooit zege te grabbel

In hun eerste opdracht nam Marokko het vandaag op tegen Argentinië, met oude bekende Mascherano aan het roer. Onder leiding van onder meer El Khannouss (die een assist gaf) en El Ouahdi kwamen de Marokkanen vroeg in de tweede helft op een 0-2 voorsprong dankzij twee doelpunten van Rahimi. Met Boukamir (Charleroi) stond er nog een derde speler uit de JPL aan de aftrap.

De Argentijnen toonden echter hun tanden en nadat Simeone op twintig minuten van het einde voor de aansluitingstreffer zorgde, was het Gondou die diep in de blessuretijd (15 minuten extra!) nog de 2-2 wist aan te tekenen. Alleen kende de wedstrijd nog een heel vreemde staart. De wedstrijd werd stilgelegd na tumult in de tribunes (en niet afgefloten zoals iedereen dacht) en ruim twee uur later... werd het doelpunt afgekeurd vanwege buitenspel. Zo won Marokko alsnog met 2-1.

Ziet u El Khannouss een grote transfer maken na dit toernooi?

Meest recent

Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

2
2
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

20
20
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

73
73
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

25
25
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

78
78
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

264
264
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

80
80
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

163
163
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

41
41
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

41
41
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

180
180
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

291
291
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

121
121
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

355
355
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

134
134
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

80
80
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

322
322
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

115
115
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

191
191
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

373
373
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

82
82
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

30
30
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

74
74
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

159
159

Meer sportnieuws