Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

494 stemmen
Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

Over twee dagen gaan de Olympische Spelen 'officieel' van start maar in twee sporttakken was het vandaag al kermis. In het rugby begint het toernooi reeds en ook de voetballers mogen nu al aan de slag. Daarbij traden twee 'halve Belgen' aan en die maakten meteen indruk.

LEES OOK: El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Gouden missie

Marokko is met een ijzersterk team afgezakt richting de Olympische Spelen en spreekt volop de ambitie uit om voor goud te gaan.

In 2023 plaatsten de Marokkanen zich voor de spelen door het Afrikaanse landenkampioenschap te winnen voor spelers onder de 23 jaar. Opmerkelijk: dat was met Issame Charaï aan het roer.

Landgenoot genadeloos aan kant geschoven

De Belgisch-Marokkaanse trainer, die onder meer voor KV Mechelen speelde, werd echter genadeloos aan de kant geschoven en momenteel staat Sektioui aan de leiding van de 'Leeuwen van de Atlas'.

Marokko gooit zege te grabbel

In hun eerste opdracht nam Marokko het vandaag op tegen Argentinië, met oude bekende Mascherano aan het roer. Onder leiding van onder meer El Khannouss (die een assist gaf) en El Ouahdi kwamen de Marokkanen vroeg in de tweede helft op een 0-2 voorsprong dankzij twee doelpunten van Rahimi. Met Boukamir (Charleroi) stond er nog een derde speler uit de JPL aan de aftrap.

De Argentijnen toonden echter hun tanden en nadat Simeone op twintig minuten van het einde voor de aansluitingstreffer zorgde, was het Gondou die diep in de blessuretijd (15 minuten extra!) nog de 2-2 wist aan te tekenen. Alleen kende de wedstrijd nog een heel vreemde staart. De wedstrijd werd stilgelegd na tumult in de tribunes (en niet afgefloten zoals iedereen dacht) en ruim twee uur later... werd het doelpunt afgekeurd vanwege buitenspel. Zo won Marokko alsnog met 2-1.

Ziet u El Khannouss een grote transfer maken na dit toernooi?

Meest recent

'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

6
6
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

37
37
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

140
140
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

208
208
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

513
513
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

110
110
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

163
163
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

258
258
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

38
38
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

471
471
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

175
175
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

152
152
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

53
53
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

86
86
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

64
64
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

426
426
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

247
247
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

565
565
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

178
178
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

121
121
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

143
143
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

162
162
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

214
214
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

180
180
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

149
149

Meer sportnieuws