Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

door
Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

Over twee dagen gaan de Olympische Spelen 'officieel' van start maar in twee sporttakken was het vandaag al kermis. In het rugby begint het toernooi reeds en ook de voetballers mogen nu al aan de slag. Daarbij traden twee 'halve Belgen' aan en die maakten meteen indruk.

LEES OOK: El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Gouden missie

Marokko is met een ijzersterk team afgezakt richting de Olympische Spelen en spreekt volop de ambitie uit om voor goud te gaan.

In 2023 plaatsten de Marokkanen zich voor de spelen door het Afrikaanse landenkampioenschap te winnen voor spelers onder de 23 jaar. Opmerkelijk: dat was met Issame Charaï aan het roer.

Landgenoot genadeloos aan kant geschoven

De Belgisch-Marokkaanse trainer, die onder meer voor KV Mechelen speelde, werd echter genadeloos aan de kant geschoven en momenteel staat Sektioui aan de leiding van de 'Leeuwen van de Atlas'.

Marokko gooit zege te grabbel

In hun eerste opdracht nam Marokko het vandaag op tegen Argentinië, met oude bekende Mascherano aan het roer. Onder leiding van onder meer El Khannouss (die een assist gaf) en El Ouahdi kwamen de Marokkanen vroeg in de tweede helft op een 0-2 voorsprong dankzij twee doelpunten van Rahimi. Met Boukamir (Charleroi) stond er nog een derde speler uit de JPL aan de aftrap.

De Argentijnen toonden echter hun tanden en nadat Simeone op twintig minuten van het einde voor de aansluitingstreffer zorgde, was het Gondou die diep in de blessuretijd (15 minuten extra!) nog de 2-2 wist aan te tekenen. Alleen kende de wedstrijd nog een heel vreemde staart. De wedstrijd werd stilgelegd na tumult in de tribunes (en niet afgefloten zoals iedereen dacht) en ruim twee uur later... werd het doelpunt afgekeurd vanwege buitenspel. Zo won Marokko alsnog met 2-1.

Ziet u El Khannouss een grote transfer maken na dit toernooi?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

35
35
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

346
346
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

297
297
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

177
177
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

231
231
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

66
66
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

574
574
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

210
210
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

396
396
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

610
610
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

390
390
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

165
165
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

163
163
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

78
78
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

334
334
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

237
237
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws