Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

door
Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

Over twee dagen gaan de Olympische Spelen 'officieel' van start maar in twee sporttakken was het vandaag al kermis. In het rugby begint het toernooi reeds en ook de voetballers mogen nu al aan de slag. Daarbij traden twee 'halve Belgen' aan en die maakten meteen indruk.

LEES OOK: 'Sunderland gaat voor volgend ex-JPL-goudhaantje'

Gouden missie

Marokko is met een ijzersterk team afgezakt richting de Olympische Spelen en spreekt volop de ambitie uit om voor goud te gaan.

In 2023 plaatsten de Marokkanen zich voor de spelen door het Afrikaanse landenkampioenschap te winnen voor spelers onder de 23 jaar. Opmerkelijk: dat was met Issame Charaï aan het roer.

Landgenoot genadeloos aan kant geschoven

De Belgisch-Marokkaanse trainer, die onder meer voor KV Mechelen speelde, werd echter genadeloos aan de kant geschoven en momenteel staat Sektioui aan de leiding van de 'Leeuwen van de Atlas'.

Marokko gooit zege te grabbel

In hun eerste opdracht nam Marokko het vandaag op tegen Argentinië, met oude bekende Mascherano aan het roer. Onder leiding van onder meer El Khannouss (die een assist gaf) en El Ouahdi kwamen de Marokkanen vroeg in de tweede helft op een 0-2 voorsprong dankzij twee doelpunten van Rahimi. Met Boukamir (Charleroi) stond er nog een derde speler uit de JPL aan de aftrap.

De Argentijnen toonden echter hun tanden en nadat Simeone op twintig minuten van het einde voor de aansluitingstreffer zorgde, was het Gondou die diep in de blessuretijd (15 minuten extra!) nog de 2-2 wist aan te tekenen. Alleen kende de wedstrijd nog een heel vreemde staart. De wedstrijd werd stilgelegd na tumult in de tribunes (en niet afgefloten zoals iedereen dacht) en ruim twee uur later... werd het doelpunt afgekeurd vanwege buitenspel. Zo won Marokko alsnog met 2-1.

🔥 Populair bij onze lezers

‘Titanisch bod op Vinícius: records aan diggelen’
‘Titanisch bod op Vinícius: records aan diggelen’

Ziet u El Khannouss een grote transfer maken na dit toernooi?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

155
155
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

83
83
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

252
252
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

278
278
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

701
701
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1723
1723
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

520
520
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1185
1185
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

776
776
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1189
1189
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

449
449
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

460
460
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

521
521
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws