Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

door
Uitblinker El Khannouss slikt mokerslag op OS... of toch niet?

Over twee dagen gaan de Olympische Spelen 'officieel' van start maar in twee sporttakken was het vandaag al kermis. In het rugby begint het toernooi reeds en ook de voetballers mogen nu al aan de slag. Daarbij traden twee 'halve Belgen' aan en die maakten meteen indruk.

LEES OOK: 'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

Gouden missie

Marokko is met een ijzersterk team afgezakt richting de Olympische Spelen en spreekt volop de ambitie uit om voor goud te gaan.

In 2023 plaatsten de Marokkanen zich voor de spelen door het Afrikaanse landenkampioenschap te winnen voor spelers onder de 23 jaar. Opmerkelijk: dat was met Issame Charaï aan het roer.

Landgenoot genadeloos aan kant geschoven

De Belgisch-Marokkaanse trainer, die onder meer voor KV Mechelen speelde, werd echter genadeloos aan de kant geschoven en momenteel staat Sektioui aan de leiding van de 'Leeuwen van de Atlas'.

Marokko gooit zege te grabbel

In hun eerste opdracht nam Marokko het vandaag op tegen Argentinië, met oude bekende Mascherano aan het roer. Onder leiding van onder meer El Khannouss (die een assist gaf) en El Ouahdi kwamen de Marokkanen vroeg in de tweede helft op een 0-2 voorsprong dankzij twee doelpunten van Rahimi. Met Boukamir (Charleroi) stond er nog een derde speler uit de JPL aan de aftrap.

De Argentijnen toonden echter hun tanden en nadat Simeone op twintig minuten van het einde voor de aansluitingstreffer zorgde, was het Gondou die diep in de blessuretijd (15 minuten extra!) nog de 2-2 wist aan te tekenen. Alleen kende de wedstrijd nog een heel vreemde staart. De wedstrijd werd stilgelegd na tumult in de tribunes (en niet afgefloten zoals iedereen dacht) en ruim twee uur later... werd het doelpunt afgekeurd vanwege buitenspel. Zo won Marokko alsnog met 2-1.

Ziet u El Khannouss een grote transfer maken na dit toernooi?

Meest recent

Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

125
125
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

23
23
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

28
28
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

68
68
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

37
37
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

145
145
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

181
181
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

34
34
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

124
124
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

45
45
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

176
176
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

74
74
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

246
246
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

283
283
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

19
19
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

434
434
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

118
118
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

478
478
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

47
47
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

254
254
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

104
104
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

114
114
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

96
96
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25

Meer sportnieuws