'Toptransfer tussen Man Utd en Bayern op de helling'

101 stemmen
'Toptransfer tussen Man Utd en Bayern op de helling'

Bayern München en Manchester United zijn twee grootmachten die deze zomer een frisse start willen nemen na een moeilijke periode. Bij Bayern doen ze dat met Vincent Kompany als nieuwe trainer, terwijl ze bij United rekenen op de knowhow van INEOS om nieuwe successen te behalen.

Dat gaat uiteraard ook gepaard met de nodige transfers. Bij Bayern mocht Kompany al enkele aanwinsten verwelkomen, maar nu wil de club eerst spelers verkopen. United is dan weer nog volop bezig met zich te versterken. Het haalde enkele dagen geleden voor zijn defensie wel al het Franse toptalent Leny Yoro binnen.

LEES OOK: 'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Moeizame onderhandelingen tussen Bayern en Man Utd

Desondanks blijft Man Utd echter aan nog een verdedigende topaanwinst werken. Het wil immers ook nog altijd Matthijs de Ligt wegplukken bij Bayern. De Nederlander lijkt in München op een zijspoor beland te zijn. Hij was vorig seizoen al geen titularis en na de komst van Ito en mogelijk ook nog Tah zakt hij alleen maar verder weg in de pikorde.

Bayern is dus bereid om mee te werken aan een transfer, maar Sky-journalist Florian Plettenberg weet dat de onderhandelingen tussen de clubs moeizaam verlopen. Tot dusver heeft Bayern al elk bod van United afgewezen.

Bod United ligt veel te laag

Dat komt omdat de Engelsen vooralsnog ver onder de vraagprijs blijven. United zou minder dan 40 miljoen euro bieden, wat voor Bayern veel te weinig is. Zij willen niet afwijken van hun vraagprijs van 50 miljoen plus bonussen.

Beide partijen lijken dus nog heel wat water bij de wijn te zullen moeten doen om tot een akkoord te komen. Mocht de transfer er komen, dan zou De Ligt bij United de derde zomeraanwinst worden na Yoro en Joshua Zirkzee.

Zal de transfer er nog komen?

Meest recent

Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

7
7
WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

44
44
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

45
45
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

285
285
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

100
100
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

152
152
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

14
14
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

111
111
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

613
613
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

421
421
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

381
381
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

326
326
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

241
241
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

109
109
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

61
61
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

310
310
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

192
192
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172

Meer sportnieuws