'Toptransfer tussen Man Utd en Bayern op de helling'

door
'Toptransfer tussen Man Utd en Bayern op de helling'

Bayern München en Manchester United zijn twee grootmachten die deze zomer een frisse start willen nemen na een moeilijke periode. Bij Bayern doen ze dat met Vincent Kompany als nieuwe trainer, terwijl ze bij United rekenen op de knowhow van INEOS om nieuwe successen te behalen.

Dat gaat uiteraard ook gepaard met de nodige transfers. Bij Bayern mocht Kompany al enkele aanwinsten verwelkomen, maar nu wil de club eerst spelers verkopen. United is dan weer nog volop bezig met zich te versterken. Het haalde enkele dagen geleden voor zijn defensie wel al het Franse toptalent Leny Yoro binnen.

LEES OOK: Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Moeizame onderhandelingen tussen Bayern en Man Utd

Desondanks blijft Man Utd echter aan nog een verdedigende topaanwinst werken. Het wil immers ook nog altijd Matthijs de Ligt wegplukken bij Bayern. De Nederlander lijkt in München op een zijspoor beland te zijn. Hij was vorig seizoen al geen titularis en na de komst van Ito en mogelijk ook nog Tah zakt hij alleen maar verder weg in de pikorde.

Bayern is dus bereid om mee te werken aan een transfer, maar Sky-journalist Florian Plettenberg weet dat de onderhandelingen tussen de clubs moeizaam verlopen. Tot dusver heeft Bayern al elk bod van United afgewezen.

Bod United ligt veel te laag

Dat komt omdat de Engelsen vooralsnog ver onder de vraagprijs blijven. United zou minder dan 40 miljoen euro bieden, wat voor Bayern veel te weinig is. Zij willen niet afwijken van hun vraagprijs van 50 miljoen plus bonussen.

Beide partijen lijken dus nog heel wat water bij de wijn te zullen moeten doen om tot een akkoord te komen. Mocht de transfer er komen, dan zou De Ligt bij United de derde zomeraanwinst worden na Yoro en Joshua Zirkzee.

Zal de transfer er nog komen?

Meest recent

'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

56
56
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

83
83
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

186
186
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

56
56
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

319
319
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

265
265
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

180
180
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

142
142
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

307
307
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

191
191
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

249
249
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

71
71
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

183
183
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

429
429
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

125
125
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

40
40
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

405
405
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

413
413
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

320
320
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

128
128
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

315
315
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

156
156
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

617
617

Meer sportnieuws