'Toptransfer tussen Man Utd en Bayern op de helling'

door
'Toptransfer tussen Man Utd en Bayern op de helling'

Bayern München en Manchester United zijn twee grootmachten die deze zomer een frisse start willen nemen na een moeilijke periode. Bij Bayern doen ze dat met Vincent Kompany als nieuwe trainer, terwijl ze bij United rekenen op de knowhow van INEOS om nieuwe successen te behalen.

Dat gaat uiteraard ook gepaard met de nodige transfers. Bij Bayern mocht Kompany al enkele aanwinsten verwelkomen, maar nu wil de club eerst spelers verkopen. United is dan weer nog volop bezig met zich te versterken. Het haalde enkele dagen geleden voor zijn defensie wel al het Franse toptalent Leny Yoro binnen.

LEES OOK: 'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Moeizame onderhandelingen tussen Bayern en Man Utd

Desondanks blijft Man Utd echter aan nog een verdedigende topaanwinst werken. Het wil immers ook nog altijd Matthijs de Ligt wegplukken bij Bayern. De Nederlander lijkt in München op een zijspoor beland te zijn. Hij was vorig seizoen al geen titularis en na de komst van Ito en mogelijk ook nog Tah zakt hij alleen maar verder weg in de pikorde.

Bayern is dus bereid om mee te werken aan een transfer, maar Sky-journalist Florian Plettenberg weet dat de onderhandelingen tussen de clubs moeizaam verlopen. Tot dusver heeft Bayern al elk bod van United afgewezen.

Bod United ligt veel te laag

Dat komt omdat de Engelsen vooralsnog ver onder de vraagprijs blijven. United zou minder dan 40 miljoen euro bieden, wat voor Bayern veel te weinig is. Zij willen niet afwijken van hun vraagprijs van 50 miljoen plus bonussen.

Beide partijen lijken dus nog heel wat water bij de wijn te zullen moeten doen om tot een akkoord te komen. Mocht de transfer er komen, dan zou De Ligt bij United de derde zomeraanwinst worden na Yoro en Joshua Zirkzee.

Zal de transfer er nog komen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

85
85
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

7
7
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

71
71
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

139
139
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

40
40
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

73
73
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

182
182
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

193
193
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

42
42
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

100
100
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

188
188
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

59
59
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

176
176
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

98
98
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

85
85
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

84
84
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

87
87
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

207
207
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

249
249
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

159
159
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

82
82
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

247
247
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

520
520
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

73
73
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

419
419

Meer sportnieuws