'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo levert jackpot op'

door
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo levert jackpot op'

Met de recordtransfer van Igor Thiago passeerde Club Brugge naar jaarlijkse gewoonte ook deze zomer langs de kassa. Daar houdt het echter nog niet op voor de landskampioen, die de komende weken wellicht nog meer uitgaande topdeals zal afronden.

Tenslotte lopen er met onder andere Joel Ordoñez, Maxim De Cuyper en Ferran Jutglà nog heel wat meer goudhaantjes rond in Jan Breydel. Ondanks de nodige belangstelling uit het buitenland blijven zij bij voorkeur evenwel nog een jaartje langer aan boord. Net zoals Antonio Nusa overigens, die enkel mits een niet te weigeren aanbod mag vertrekken.

In het geval van Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika liggen de kaarten daarentegen anders. Dévy Rigaux anticipeerde reeds op hun nakende exit door met Christos Tzolis en Ardon Jashari twee vervangers in huis te halen. Blauw-Zwart zou daarom bereid zijn om te cashen op het duo, die vorig seizoen nog een cruciale rol speelden in de titelstrijd.

Meer nog: volgens Het Laatste Nieuws is hun vertrek nagenoeg een must. Hoewel het onder meer dankzij de vetpotten van de Champions League nochtans niet genoodzaakt is om smaakmakers te verkopen acht Club de tijd rijp om afscheid te nemen van Skov Olsen en Onyedika. Tenminste indien een ploeg met het vereiste bedrag over de brug komt.

De prijskaartjes van de wispelturige Deen en Nigeriaan worden door HLN op elk een twintigtal miljoen geschat, waarbij de lat voor Skov Olsen iets hoger ligt. Aan interesse alvast geen gebrek, want na 41 treffers en 24 assists in 97 optredens speelde de winger zich volgens de krant in de kijker bij enkele Zuid-Europese topclubs en Engelse middenmoters.

Voorlopig zouden zij wel nog geen concrete poging hebben gewaagd om Skov Olsen los te weken, al is daar uiteraard nog ruimschoots de tijd voor. Onyedka zou na zijn prima play-offs wel alsmaar nauwer contact hebben met gegadigden uit nagenoeg alle topcompetities. Vooral in de Premier League blijkt de controlerende middenvelder erg gegeerd.

Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd vooraleer beiden andere oorden opzoeken en de Brugse bankrekening opnieuw stevig gespijsd wordt. Centen die in principe dus niet meer gespendeerd hoeven te worden om hun voetsporen te vullen. Pas indien er nog andere sterkhouders het ruime sop kiezen zou Rigaux terug de transfermarkt optrekken.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

90
90
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

67
67
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

497
497
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

81
81
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

141
141
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

262
262
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

60
60
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

565
565
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

364
364
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

448
448
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

495
495
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

258
258
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1235
1235
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

360
360
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

377
377
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

144
144
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

320
320
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

88
88
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

850
850
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

529
529
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

582
582

Meer sportnieuws