'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo levert jackpot op'

door
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo levert jackpot op'

Met de recordtransfer van Igor Thiago passeerde Club Brugge naar jaarlijkse gewoonte ook deze zomer langs de kassa. Daar houdt het echter nog niet op voor de landskampioen, die de komende weken wellicht nog meer uitgaande topdeals zal afronden.

Tenslotte lopen er met onder andere Joel Ordoñez, Maxim De Cuyper en Ferran Jutglà nog heel wat meer goudhaantjes rond in Jan Breydel. Ondanks de nodige belangstelling uit het buitenland blijven zij bij voorkeur evenwel nog een jaartje langer aan boord. Net zoals Antonio Nusa overigens, die enkel mits een niet te weigeren aanbod mag vertrekken.

In het geval van Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika liggen de kaarten daarentegen anders. Dévy Rigaux anticipeerde reeds op hun nakende exit door met Christos Tzolis en Ardon Jashari twee vervangers in huis te halen. Blauw-Zwart zou daarom bereid zijn om te cashen op het duo, die vorig seizoen nog een cruciale rol speelden in de titelstrijd.

Meer nog: volgens Het Laatste Nieuws is hun vertrek nagenoeg een must. Hoewel het onder meer dankzij de vetpotten van de Champions League nochtans niet genoodzaakt is om smaakmakers te verkopen acht Club de tijd rijp om afscheid te nemen van Skov Olsen en Onyedika. Tenminste indien een ploeg met het vereiste bedrag over de brug komt.

De prijskaartjes van de wispelturige Deen en Nigeriaan worden door HLN op elk een twintigtal miljoen geschat, waarbij de lat voor Skov Olsen iets hoger ligt. Aan interesse alvast geen gebrek, want na 41 treffers en 24 assists in 97 optredens speelde de winger zich volgens de krant in de kijker bij enkele Zuid-Europese topclubs en Engelse middenmoters.

Voorlopig zouden zij wel nog geen concrete poging hebben gewaagd om Skov Olsen los te weken, al is daar uiteraard nog ruimschoots de tijd voor. Onyedka zou na zijn prima play-offs wel alsmaar nauwer contact hebben met gegadigden uit nagenoeg alle topcompetities. Vooral in de Premier League blijkt de controlerende middenvelder erg gegeerd.

Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd vooraleer beiden andere oorden opzoeken en de Brugse bankrekening opnieuw stevig gespijsd wordt. Centen die in principe dus niet meer gespendeerd hoeven te worden om hun voetsporen te vullen. Pas indien er nog andere sterkhouders het ruime sop kiezen zou Rigaux terug de transfermarkt optrekken.

LEES OOK: Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

22
22
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

154
154
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

105
105
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

321
321
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

159
159
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

89
89
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

465
465
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

270
270
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

259
259
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

529
529
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

780
780
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

821
821
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

350
350
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

296
296
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

610
610
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

361
361
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

257
257
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

365
365
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

729
729
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

218
218
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

402
402

Meer sportnieuws