'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo levert jackpot op'

2039 stemmen
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo levert jackpot op'

Met de recordtransfer van Igor Thiago passeerde Club Brugge naar jaarlijkse gewoonte ook deze zomer langs de kassa. Daar houdt het echter nog niet op voor de landskampioen, die de komende weken wellicht nog meer uitgaande topdeals zal afronden.

Tenslotte lopen er met onder andere Joel Ordoñez, Maxim De Cuyper en Ferran Jutglà nog heel wat meer goudhaantjes rond in Jan Breydel. Ondanks de nodige belangstelling uit het buitenland blijven zij bij voorkeur evenwel nog een jaartje langer aan boord. Net zoals Antonio Nusa overigens, die enkel mits een niet te weigeren aanbod mag vertrekken.

In het geval van Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika liggen de kaarten daarentegen anders. Dévy Rigaux anticipeerde reeds op hun nakende exit door met Christos Tzolis en Ardon Jashari twee vervangers in huis te halen. Blauw-Zwart zou daarom bereid zijn om te cashen op het duo, die vorig seizoen nog een cruciale rol speelden in de titelstrijd.

Meer nog: volgens Het Laatste Nieuws is hun vertrek nagenoeg een must. Hoewel het onder meer dankzij de vetpotten van de Champions League nochtans niet genoodzaakt is om smaakmakers te verkopen acht Club de tijd rijp om afscheid te nemen van Skov Olsen en Onyedika. Tenminste indien een ploeg met het vereiste bedrag over de brug komt.

De prijskaartjes van de wispelturige Deen en Nigeriaan worden door HLN op elk een twintigtal miljoen geschat, waarbij de lat voor Skov Olsen iets hoger ligt. Aan interesse alvast geen gebrek, want na 41 treffers en 24 assists in 97 optredens speelde de winger zich volgens de krant in de kijker bij enkele Zuid-Europese topclubs en Engelse middenmoters.

Voorlopig zouden zij wel nog geen concrete poging hebben gewaagd om Skov Olsen los te weken, al is daar uiteraard nog ruimschoots de tijd voor. Onyedka zou na zijn prima play-offs wel alsmaar nauwer contact hebben met gegadigden uit nagenoeg alle topcompetities. Vooral in de Premier League blijkt de controlerende middenvelder erg gegeerd.

Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd vooraleer beiden andere oorden opzoeken en de Brugse bankrekening opnieuw stevig gespijsd wordt. Centen die in principe dus niet meer gespendeerd hoeven te worden om hun voetsporen te vullen. Pas indien er nog andere sterkhouders het ruime sop kiezen zou Rigaux terug de transfermarkt optrekken.

LEES OOK: 'Opvolger Tzolis: Club Brugge vol voor 'man van 10 miljoen''

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

49
49
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

83
83
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

16
16
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

353
353
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

214
214
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

382
382
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

464
464
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

122
122
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

669
669
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

259
259
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

512
512
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

240
240
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

295
295
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

149
149
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

477
477
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

450
450
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

90
90
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

59
59
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

65
65
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

847
847
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

365
365
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

570
570
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

184
184
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

162
162
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

862
862

Meer sportnieuws