'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo levert jackpot op'

door
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: duo levert jackpot op'

Met de recordtransfer van Igor Thiago passeerde Club Brugge naar jaarlijkse gewoonte ook deze zomer langs de kassa. Daar houdt het echter nog niet op voor de landskampioen, die de komende weken wellicht nog meer uitgaande topdeals zal afronden.

Tenslotte lopen er met onder andere Joel Ordoñez, Maxim De Cuyper en Ferran Jutglà nog heel wat meer goudhaantjes rond in Jan Breydel. Ondanks de nodige belangstelling uit het buitenland blijven zij bij voorkeur evenwel nog een jaartje langer aan boord. Net zoals Antonio Nusa overigens, die enkel mits een niet te weigeren aanbod mag vertrekken.

In het geval van Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika liggen de kaarten daarentegen anders. Dévy Rigaux anticipeerde reeds op hun nakende exit door met Christos Tzolis en Ardon Jashari twee vervangers in huis te halen. Blauw-Zwart zou daarom bereid zijn om te cashen op het duo, die vorig seizoen nog een cruciale rol speelden in de titelstrijd.

Meer nog: volgens Het Laatste Nieuws is hun vertrek nagenoeg een must. Hoewel het onder meer dankzij de vetpotten van de Champions League nochtans niet genoodzaakt is om smaakmakers te verkopen acht Club de tijd rijp om afscheid te nemen van Skov Olsen en Onyedika. Tenminste indien een ploeg met het vereiste bedrag over de brug komt.

De prijskaartjes van de wispelturige Deen en Nigeriaan worden door HLN op elk een twintigtal miljoen geschat, waarbij de lat voor Skov Olsen iets hoger ligt. Aan interesse alvast geen gebrek, want na 41 treffers en 24 assists in 97 optredens speelde de winger zich volgens de krant in de kijker bij enkele Zuid-Europese topclubs en Engelse middenmoters.

Voorlopig zouden zij wel nog geen concrete poging hebben gewaagd om Skov Olsen los te weken, al is daar uiteraard nog ruimschoots de tijd voor. Onyedka zou na zijn prima play-offs wel alsmaar nauwer contact hebben met gegadigden uit nagenoeg alle topcompetities. Vooral in de Premier League blijkt de controlerende middenvelder erg gegeerd.

Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd vooraleer beiden andere oorden opzoeken en de Brugse bankrekening opnieuw stevig gespijsd wordt. Centen die in principe dus niet meer gespendeerd hoeven te worden om hun voetsporen te vullen. Pas indien er nog andere sterkhouders het ruime sop kiezen zou Rigaux terug de transfermarkt optrekken.

LEES OOK: Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Wie is belangrijker voor Club Brugge?

Meest recent

Standard hoort hard verdicht Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

2
2
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

11
11
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

86
86
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

79
79
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

186
186
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

141
141
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

311
311
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

160
160
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

317
317
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

176
176
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

330
330
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

40
40
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

107
107
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

202
202
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

165
165
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

158
158
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

633
633
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

205
205
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

487
487
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

427
427
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

591
591
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

219
219
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

430
430
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

313
313
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

583
583

Meer sportnieuws