KRC Genk incasseert opnieuw opdoffer uit ziekenboeg

door
KRC Genk incasseert opnieuw opdoffer uit ziekenboeg

Thorsten Fink moet bij KRC Genk dit seizoen opnieuw de kaart van de jeugd trekken. Tijdens zijn debuut voor eigen publiek zondag tegen Standard krijgen we daarvan wellicht meteen al een voorsmaakje. Al kreeg één jonkie zopas slecht nieuws.

Terwijl de Rouches het mogelijk zonder onder andere Hayao Kawabe moeten stellen ontbreekt bij de Limburgers op het middenveld al sowieso Bryan Heynen. De aanvoerder ligt nog altijd in de lappenmand, net zoals doelman Hendrik Van Crombrugge.

LEES OOK: 'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

Fink hakt knoop door

Hun plaatsen worden waarschijnlijk ingenomen door Mike Penders en Ibrahima Sory Bangoura, die een jeugdig koppel zal vormen met Konstantinos Karetsas op het middenveld. Daar kregen tijdens de voorbereiding nog een aantal jongeren hun kans.

Denk maar aan Kenan Haroun, die geregeld een degelijke indruk maakte. Al kon hij Fink blijkbaar onvoldoende overtuigen om deel te blijven uitmaken van de A-kern, want de 18-jarige neef van Faris trok ondertussen al met Jong Genk op zomerstage.

Hoofdblessure Haroun

Op het einde van dag één moest hij daar volgens Het Belang van Limburg echter alweer afhaken. Haroun bleek nog te veel last te hebben aan het hoofd na een onzachte botsing tijdens de oefenwedstrijd tegen Dessel Sport van afgelopen zaterdag.

Daarom verliet hij het kamp in het Nederlandse Hoevelaken om terug te keren naar België, waar de tiener nog verder onderzocht zal worden. Op de korte termijn lijkt Haroun dus geen antwoord te zullen bieden op de dunne spoeling op het middenveld.

Denkt u dat Haroun snel zijn kans zal krijgen?

Meest recent

Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

39
39
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

39
39
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

108
108
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

128
128
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

267
267
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

65
65
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

172
172
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

115
115
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

75
75
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

30
30
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

126
126
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

171
171
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

395
395
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

312
312
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

236
236
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

388
388
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

53
53
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

497
497
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

363
363
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

722
722
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

486
486
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

359
359
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

79
79
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

138
138
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

809
809

Meer sportnieuws