KRC Genk incasseert opnieuw opdoffer uit ziekenboeg

door
KRC Genk incasseert opnieuw opdoffer uit ziekenboeg

Thorsten Fink moet bij KRC Genk dit seizoen opnieuw de kaart van de jeugd trekken. Tijdens zijn debuut voor eigen publiek zondag tegen Standard krijgen we daarvan wellicht meteen al een voorsmaakje. Al kreeg één jonkie zopas slecht nieuws.

Terwijl de Rouches het mogelijk zonder onder andere Hayao Kawabe moeten stellen ontbreekt bij de Limburgers op het middenveld al sowieso Bryan Heynen. De aanvoerder ligt nog altijd in de lappenmand, net zoals doelman Hendrik Van Crombrugge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

Fink hakt knoop door

Hun plaatsen worden waarschijnlijk ingenomen door Mike Penders en Ibrahima Sory Bangoura, die een jeugdig koppel zal vormen met Konstantinos Karetsas op het middenveld. Daar kregen tijdens de voorbereiding nog een aantal jongeren hun kans.

Denk maar aan Kenan Haroun, die geregeld een degelijke indruk maakte. Al kon hij Fink blijkbaar onvoldoende overtuigen om deel te blijven uitmaken van de A-kern, want de 18-jarige neef van Faris trok ondertussen al met Jong Genk op zomerstage.

Hoofdblessure Haroun

Op het einde van dag één moest hij daar volgens Het Belang van Limburg echter alweer afhaken. Haroun bleek nog te veel last te hebben aan het hoofd na een onzachte botsing tijdens de oefenwedstrijd tegen Dessel Sport van afgelopen zaterdag.

Daarom verliet hij het kamp in het Nederlandse Hoevelaken om terug te keren naar België, waar de tiener nog verder onderzocht zal worden. Op de korte termijn lijkt Haroun dus geen antwoord te zullen bieden op de dunne spoeling op het middenveld.

Denkt u dat Haroun snel zijn kans zal krijgen?

Meest recent

Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

13
13
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

22
22
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

90
90
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

180
180
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

85
85
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

97
97
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

56
56
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

157
157
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

673
673
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

172
172
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

473
473
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

318
318
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

142
142
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

242
242
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

158
158
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

493
493
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

398
398
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

189
189
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

360
360
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

921
921
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

287
287
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

530
530
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

362
362
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

399
399

Meer sportnieuws