KRC Genk incasseert opnieuw opdoffer uit ziekenboeg

257 stemmen
KRC Genk incasseert opnieuw opdoffer uit ziekenboeg

Thorsten Fink moet bij KRC Genk dit seizoen opnieuw de kaart van de jeugd trekken. Tijdens zijn debuut voor eigen publiek zondag tegen Standard krijgen we daarvan wellicht meteen al een voorsmaakje. Al kreeg één jonkie zopas slecht nieuws.

Terwijl de Rouches het mogelijk zonder onder andere Hayao Kawabe moeten stellen ontbreekt bij de Limburgers op het middenveld al sowieso Bryan Heynen. De aanvoerder ligt nog altijd in de lappenmand, net zoals doelman Hendrik Van Crombrugge.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Fink hakt knoop door

Hun plaatsen worden waarschijnlijk ingenomen door Mike Penders en Ibrahima Sory Bangoura, die een jeugdig koppel zal vormen met Konstantinos Karetsas op het middenveld. Daar kregen tijdens de voorbereiding nog een aantal jongeren hun kans.

Denk maar aan Kenan Haroun, die geregeld een degelijke indruk maakte. Al kon hij Fink blijkbaar onvoldoende overtuigen om deel te blijven uitmaken van de A-kern, want de 18-jarige neef van Faris trok ondertussen al met Jong Genk op zomerstage.

Hoofdblessure Haroun

Op het einde van dag één moest hij daar volgens Het Belang van Limburg echter alweer afhaken. Haroun bleek nog te veel last te hebben aan het hoofd na een onzachte botsing tijdens de oefenwedstrijd tegen Dessel Sport van afgelopen zaterdag.

Daarom verliet hij het kamp in het Nederlandse Hoevelaken om terug te keren naar België, waar de tiener nog verder onderzocht zal worden. Op de korte termijn lijkt Haroun dus geen antwoord te zullen bieden op de dunne spoeling op het middenveld.

🚀

Denkt u dat Haroun snel zijn kans zal krijgen?

Meest recent

'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

41
41
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

380
380
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

79
79
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

467
467
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

159
159
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

435
435
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

135
135
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

45
45
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

129
129
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

131
131
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

602
602
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

480
480
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

199
199
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

64
64
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

33
33
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

44
44
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

167
167
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

590
590
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

219
219
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

101
101
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

185
185
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

46
46
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

755
755
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

130
130
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

147
147

Meer sportnieuws