'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

door
'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

Terwijl het op inkomend gebied al heel wat vers bloed in huis haalde blijft het voorlopig wachten op uitgaand verkeer bij KRC Genk. Dat lijkt echter slechts een kwestie van tijd, want heel wat spelers lonken naar de uitgang van de Cegeka Arena.

Voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt is de seelctie van Thorsten Fink momenteel bijzonder goed gewapend. In die mate zelfs dat Het Nieuwsblad in haar jaarlijkse prognose de Limburgers, die vorig seizoen nochtans pas als vijfde over de streep kwamen, zelfs op de tweede plaats parkeert.

LEES OOK: Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Genk-verdedigers gegeerd

Al is de krant wel nog beducht voor een eventuele leegloop. Tenslotte zijn er nog heel wat vraagtekens in Genk, waar verdedigers Mujaid Sadick en Mark McKenzie allebei hun laatste contractjaar ingaan. Die laatste solliciteert nadrukkelijk naar een transfer, terwijl er met Sadick nog wordt onderhandeld.

Nog in de defensie wekken de prima prestaties van Carlos Cuesta op de Copa Amercia mogelijk dan weer de nodige interesse op, terwijl Zakaria El Ouahdi nu al op de radar staat in Portugal. Hij kan zich op de Olympische Spelen bovendien nog meer in de kijker spelen, net zoals Bilal El Khannouss.

Dossiers voor De Condé

Voor die laatste lijkt een stap omhoog een uitgemaakte zaak, al verlangt Dimitri de Condé dan wel de jackpot. "Als dat lukt is er wel geld om vervangers te halen", klinkt het. Mits beweging achterin komt er daar na Matte Smets en Adrian Palacios ondanks het geloof in de jeugd wie weet dus nog iemand bij.

Al ligt de focus dan toch vooral op het middenveld, waar Matias Galarza zijn exit probeert te forceren terwijl Aziz Ouattara volgens Het Laatste Nieuws zelf naar de uitgang wordt geduwd. Opvallend: over Andi Zeqiri, die voorin plaats leek te moeten ruimen voor Hyeon-gyu Oh, wordt met geen woord gerept.

Wie van deze spelers moet Genk zeker nog proberen te houden?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

6
6
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

31
31
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

19
19
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

39
39
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

206
206
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

250
250
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

159
159
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

204
204
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

242
242
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

467
467
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

90
90
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

155
155
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

206
206
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

105
105
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

56
56
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

90
90
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

150
150
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

220
220
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

59
59
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

603
603

Meer sportnieuws