'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

1217 stemmen
'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

Terwijl het op inkomend gebied al heel wat vers bloed in huis haalde blijft het voorlopig wachten op uitgaand verkeer bij KRC Genk. Dat lijkt echter slechts een kwestie van tijd, want heel wat spelers lonken naar de uitgang van de Cegeka Arena.

Voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt is de seelctie van Thorsten Fink momenteel bijzonder goed gewapend. In die mate zelfs dat Het Nieuwsblad in haar jaarlijkse prognose de Limburgers, die vorig seizoen nochtans pas als vijfde over de streep kwamen, zelfs op de tweede plaats parkeert.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Genk-verdedigers gegeerd

Al is de krant wel nog beducht voor een eventuele leegloop. Tenslotte zijn er nog heel wat vraagtekens in Genk, waar verdedigers Mujaid Sadick en Mark McKenzie allebei hun laatste contractjaar ingaan. Die laatste solliciteert nadrukkelijk naar een transfer, terwijl er met Sadick nog wordt onderhandeld.

Nog in de defensie wekken de prima prestaties van Carlos Cuesta op de Copa Amercia mogelijk dan weer de nodige interesse op, terwijl Zakaria El Ouahdi nu al op de radar staat in Portugal. Hij kan zich op de Olympische Spelen bovendien nog meer in de kijker spelen, net zoals Bilal El Khannouss.

Dossiers voor De Condé

Voor die laatste lijkt een stap omhoog een uitgemaakte zaak, al verlangt Dimitri de Condé dan wel de jackpot. "Als dat lukt is er wel geld om vervangers te halen", klinkt het. Mits beweging achterin komt er daar na Matte Smets en Adrian Palacios ondanks het geloof in de jeugd wie weet dus nog iemand bij.

Al ligt de focus dan toch vooral op het middenveld, waar Matias Galarza zijn exit probeert te forceren terwijl Aziz Ouattara volgens Het Laatste Nieuws zelf naar de uitgang wordt geduwd. Opvallend: over Andi Zeqiri, die voorin plaats leek te moeten ruimen voor Hyeon-gyu Oh, wordt met geen woord gerept.

Wie van deze spelers moet Genk zeker nog proberen te houden?

Meest recent

Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

9
9
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

72
72
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

33
33
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

18
18
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

100
100
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

253
253
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

340
340
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

149
149
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

100
100
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

759
759
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

451
451
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

46
46
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

792
792
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

592
592
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

89
89
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

461
461

Meer sportnieuws