'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

door
'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

Terwijl het op inkomend gebied al heel wat vers bloed in huis haalde blijft het voorlopig wachten op uitgaand verkeer bij KRC Genk. Dat lijkt echter slechts een kwestie van tijd, want heel wat spelers lonken naar de uitgang van de Cegeka Arena.

Voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt is de seelctie van Thorsten Fink momenteel bijzonder goed gewapend. In die mate zelfs dat Het Nieuwsblad in haar jaarlijkse prognose de Limburgers, die vorig seizoen nochtans pas als vijfde over de streep kwamen, zelfs op de tweede plaats parkeert.

LEES OOK: Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

Genk-verdedigers gegeerd

Al is de krant wel nog beducht voor een eventuele leegloop. Tenslotte zijn er nog heel wat vraagtekens in Genk, waar verdedigers Mujaid Sadick en Mark McKenzie allebei hun laatste contractjaar ingaan. Die laatste solliciteert nadrukkelijk naar een transfer, terwijl er met Sadick nog wordt onderhandeld.

Nog in de defensie wekken de prima prestaties van Carlos Cuesta op de Copa Amercia mogelijk dan weer de nodige interesse op, terwijl Zakaria El Ouahdi nu al op de radar staat in Portugal. Hij kan zich op de Olympische Spelen bovendien nog meer in de kijker spelen, net zoals Bilal El Khannouss.

Dossiers voor De Condé

Voor die laatste lijkt een stap omhoog een uitgemaakte zaak, al verlangt Dimitri de Condé dan wel de jackpot. "Als dat lukt is er wel geld om vervangers te halen", klinkt het. Mits beweging achterin komt er daar na Matte Smets en Adrian Palacios ondanks het geloof in de jeugd wie weet dus nog iemand bij.

Al ligt de focus dan toch vooral op het middenveld, waar Matias Galarza zijn exit probeert te forceren terwijl Aziz Ouattara volgens Het Laatste Nieuws zelf naar de uitgang wordt geduwd. Opvallend: over Andi Zeqiri, die voorin plaats leek te moeten ruimen voor Hyeon-gyu Oh, wordt met geen woord gerept.

Wie van deze spelers moet Genk zeker nog proberen te houden?

Meest recent

Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

7
7
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

25
25
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

122
122
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

100
100
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

612
612
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

60
60
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

77
77
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

225
225
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

114
114
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

357
357
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

151
151
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

182
182
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

145
145
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

209
209
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

246
246
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

166
166
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

181
181
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

43
43
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

350
350
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

612
612
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

365
365
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

187
187
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

68
68
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

173
173
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

139
139

Meer sportnieuws