'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

door
'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

Terwijl het op inkomend gebied al heel wat vers bloed in huis haalde blijft het voorlopig wachten op uitgaand verkeer bij KRC Genk. Dat lijkt echter slechts een kwestie van tijd, want heel wat spelers lonken naar de uitgang van de Cegeka Arena.

Voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt is de seelctie van Thorsten Fink momenteel bijzonder goed gewapend. In die mate zelfs dat Het Nieuwsblad in haar jaarlijkse prognose de Limburgers, die vorig seizoen nochtans pas als vijfde over de streep kwamen, zelfs op de tweede plaats parkeert.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Genk-verdedigers gegeerd

Al is de krant wel nog beducht voor een eventuele leegloop. Tenslotte zijn er nog heel wat vraagtekens in Genk, waar verdedigers Mujaid Sadick en Mark McKenzie allebei hun laatste contractjaar ingaan. Die laatste solliciteert nadrukkelijk naar een transfer, terwijl er met Sadick nog wordt onderhandeld.

Nog in de defensie wekken de prima prestaties van Carlos Cuesta op de Copa Amercia mogelijk dan weer de nodige interesse op, terwijl Zakaria El Ouahdi nu al op de radar staat in Portugal. Hij kan zich op de Olympische Spelen bovendien nog meer in de kijker spelen, net zoals Bilal El Khannouss.

Dossiers voor De Condé

Voor die laatste lijkt een stap omhoog een uitgemaakte zaak, al verlangt Dimitri de Condé dan wel de jackpot. "Als dat lukt is er wel geld om vervangers te halen", klinkt het. Mits beweging achterin komt er daar na Matte Smets en Adrian Palacios ondanks het geloof in de jeugd wie weet dus nog iemand bij.

Al ligt de focus dan toch vooral op het middenveld, waar Matias Galarza zijn exit probeert te forceren terwijl Aziz Ouattara volgens Het Laatste Nieuws zelf naar de uitgang wordt geduwd. Opvallend: over Andi Zeqiri, die voorin plaats leek te moeten ruimen voor Hyeon-gyu Oh, wordt met geen woord gerept.

Wie van deze spelers moet Genk zeker nog proberen te houden?

Meest recent

KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

31
31
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

41
41
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

126
126
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

64
64
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

108
108
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

66
66
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

388
388
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

499
499
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

127
127
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

296
296
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

208
208
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

681
681
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

70
70
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

289
289
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

92
92
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

228
228
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

279
279
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

531
531
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

57
57
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

80
80
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

721
721
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

135
135

Meer sportnieuws