'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

1217 stemmen
'Leegloop bij KRC Genk: 7 spelers richting uitgang?'

Terwijl het op inkomend gebied al heel wat vers bloed in huis haalde blijft het voorlopig wachten op uitgaand verkeer bij KRC Genk. Dat lijkt echter slechts een kwestie van tijd, want heel wat spelers lonken naar de uitgang van de Cegeka Arena.

Voor een ploeg die geen Europees voetbal speelt is de seelctie van Thorsten Fink momenteel bijzonder goed gewapend. In die mate zelfs dat Het Nieuwsblad in haar jaarlijkse prognose de Limburgers, die vorig seizoen nochtans pas als vijfde over de streep kwamen, zelfs op de tweede plaats parkeert.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Genk-verdedigers gegeerd

Al is de krant wel nog beducht voor een eventuele leegloop. Tenslotte zijn er nog heel wat vraagtekens in Genk, waar verdedigers Mujaid Sadick en Mark McKenzie allebei hun laatste contractjaar ingaan. Die laatste solliciteert nadrukkelijk naar een transfer, terwijl er met Sadick nog wordt onderhandeld.

Nog in de defensie wekken de prima prestaties van Carlos Cuesta op de Copa Amercia mogelijk dan weer de nodige interesse op, terwijl Zakaria El Ouahdi nu al op de radar staat in Portugal. Hij kan zich op de Olympische Spelen bovendien nog meer in de kijker spelen, net zoals Bilal El Khannouss.

Dossiers voor De Condé

Voor die laatste lijkt een stap omhoog een uitgemaakte zaak, al verlangt Dimitri de Condé dan wel de jackpot. "Als dat lukt is er wel geld om vervangers te halen", klinkt het. Mits beweging achterin komt er daar na Matte Smets en Adrian Palacios ondanks het geloof in de jeugd wie weet dus nog iemand bij.

Al ligt de focus dan toch vooral op het middenveld, waar Matias Galarza zijn exit probeert te forceren terwijl Aziz Ouattara volgens Het Laatste Nieuws zelf naar de uitgang wordt geduwd. Opvallend: over Andi Zeqiri, die voorin plaats leek te moeten ruimen voor Hyeon-gyu Oh, wordt met geen woord gerept.

🚀

Wie van deze spelers moet Genk zeker nog proberen te houden?

Meest recent

Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

3
3
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

33
33
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

54
54
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

37
37
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

237
237
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

281
281
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

307
307
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

209
209
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

345
345
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

581
581
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

433
433
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

39
39
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

257
257
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

741
741
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

69
69
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

312
312
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

392
392
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

264
264
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

229
229
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

272
272
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

661
661
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

122
122
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

297
297
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

346
346
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

386
386

Meer sportnieuws