‘Lukaku krijgt ferme transferdomper te horen’

door
‘Lukaku krijgt ferme transferdomper te horen’

Romelu Lukaku staat onder contract bij Chelsea, maar in Londen heeft de Rode Duivel geen toekomst meer. Het jeugdproduct van Anderlecht wil naar Napoli trekken.

Daar wil Lukaku weer samenwerken met hoofdtrainer Antonio Conte. De transfer van Big Rom hangt echter samen met het vertrek van ex-Charleroi-aanvaller Victor Osimhen. 

LEES OOK: 'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

PSG on hold

Vooral het Franse PSG werd genoemd voor de Nigeriaanse goaltjesdief, maar transferexpert Fabrizio Romano komt nu met een ferme transferdomper voor Lukaku. De Franse grootmacht lijkt de stekker uit de transfer te trekken na moeizame onderhandelingen.

Napoli wil niet afwijken van de clausule van 120 miljoen euro in het contract van Osimhen, PSG weigerde op haar beurt ook een ruildeal met de Zuid-Koreaan Kang-in Lee en als laatste zijn de Parijzenaars ook tevreden met aanvallers Goncalo Ramos en Kolo Muani.

Complexe situatie

Lukaku is nu in een complexe situatie verzeild te geraakt. De aanvaller had zijn zinnen al op een transfer naar Napoli gezet. De topscorer aller ten tijden van de Rode Duivels is ook bereid om flink in te leveren. Afgelopen seizoen speelde Lukaku bij AS Roma.

Chelsea wil nog zo'n veertig miljoen euro vangen voor Lukaku, maar Napoli hoopt dat 25 miljoen euro uiteindelijk genoeg zal zijn. De Londenaren zwierden zelf nog over de honderd miljoen euro op tafel, maar Lukaku werd nooit een succes bij Chelsea.

Denk jij dat Lukaku naar Napoli zal trekken?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

114
114
Nieuwe horror-PO's voor Gent? Groot verschil met vorig seizoen

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

231
231
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

200
200
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

76
76
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

96
96
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

82
82
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

114
114
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

63
63
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

213
213
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

26
26
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

472
472
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

60
60
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

98
98
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

182
182
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

312
312
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

101
101
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

285
285
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

518
518
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

165
165
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

120
120
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

572
572
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

165
165

Meer sportnieuws