'KV Kortrijk dendert voort met zevende (!) versterking'

608 stemmen
'KV Kortrijk dendert voort met zevende (!) versterking'

Komend weekend gaat de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League. Maar daags voor de competitiestart zijn de meeste eersteklassers nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo ook KV Kortrijk, dat dicht bij zijn zevende aanwinst van de zomermercato staat.

De Kerels kropen vorig seizoen door het oog van de naald. Lange tijd leek KVK zelfs een vogel voor de kat. Maar nadat Freyr Alexandersson het roer overnam als T1, werd de ommekeer ingezet. Uiteindelijk konden de West-Vlamingen zich via de Play-Downs én barrages verzekeren van het behoud.

Binnen de club beseft men uiteraard ook dat zo'n ontsnapping geen jaarlijks fenomeen zal zijn en dus wil men zich in de komende jaargang al veel eerder van het behoud verzekeren. Daarom wordt Alexandersson tijdens de zomerse transferperiode van de nodige versterking voorzien.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Grote transferhonger

Met Patrik Gunnarsson kreeg de IJslandse trainer inmiddels een landgenoot als nieuwe doelman. Rechtsback Gilles Dewaele werd teruggehaald van Standard, terwijl de jonge middenvelder Nathan Huygevelde werd gehuurd van Union SG. Ook spits Nacho Ferri (Eintracht Frankfurt) kwam op huurbasis over.

Daarnaast stortte KVK zich op ook de Japanse markt. Zo kwamen verdediger Haruya Fujii (Nagoya Grampus) en flankaanvaller Takuro Kaneko (HC Sapporo) kwamen inmiddels de rangen versterken. En ook de zevende zomeraanwinst lijkt een Japanner te worden.

Japanse middenvelder

Volgens Het Laatste Nieuws staat Tomoki Takamine immers dicht bij een overstap naar het Guldensporenstadion. Deze 26-jarige controlerende middenvelder was de voorbije seizoenen eveneens in eigen land aan de slag, meer bepaald bij Kashiwa Reysol. Nu zou hij zich dus aan zijn eerste Europese avontuur wagen. Ook transferwatcher Sacha Tavolieri bevestigt de Kortrijkse interesse. Volgens hem zijn de onderhandelingen inmiddels ook al opgestart.

KVK staat er beter voor dan bij de start van vorig seizoen ...

Meest recent

Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

1
1
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

21
21
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

39
39
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

81
81
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

181
181
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

114
114
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

77
77
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

171
171
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

651
651
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

137
137
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

436
436
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

523
523
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

340
340
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

242
242
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

219
219
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

62
62
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

77
77
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

266
266
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

62
62
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

287
287
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

108
108
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

444
444
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

446
446
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

191
191
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

253
253

Meer sportnieuws