'EK-smaakmaker Güler gedwongen tot fraaie transfer'

door
'EK-smaakmaker Güler gedwongen tot fraaie transfer'

Tijdens het voorbije Europees kampioenschap wisten verschillende jonge sterren zich te profileren. Bij Turkije bijvoorbeeld, kon Arda Güler zich in de spotlights spelen. Desondanks worden nu vraagtekens geplaatst achter zijn toekomst bij Real Madrid.

Güler staat in eigen land al jaren te boek als een absoluut goudhaantje en kreeg al op erg prille leeftijd zijn kans bij Fenerbahçe. Na het vertrek van Mesut Özil brak hij zelfs compleet door bij de topclub uit Istanbul. Maar lang zou hij niet bij Fenerbahçe blijven. Met amper één volledig seizoen in de benen, maakte de spelmaker/aanvaller al een absolute toptransfer.

FC Barcelona trok lange tijd aan zijn mouw, maar uiteindelijk was het Real Madrid dat hem wist te strikken. Vorige zomer legde de Spaanse kampioen zo'n 20 miljoen euro neer voor hem. Vervolgens moest Güler, mede door blessureleed, echter vrede nemen met een beperkte bijrol in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Gigantische concurrentie

Tegen het einde van het seizoen kreeg hij dan toch volop zijn kans van coach Carlo Ancelotti en vond de Turk plots vlot de weg naar doel. Die goede lijn trok hij vervolgens door op het EK. Zo werd de jongeling de grote ster van de Turkse nationale ploeg, die uiteindelijk strandde in de kwartfinales.

Desodanks zouden Güler en zijn entourage zich toch zorgen maken over zijn nabije toekomst. De concurrentie bij Real was al enorm op zijn posities, met de komst van Kylian Mbappé en Endrick is die alleen maar groter geworden. Volgens SPORT vreest men in het kamp van de Turk dan ook voor zijn speelkansen.

Interesse van Leverkusen

De Madrilenen zouden echter niet van plan zijn om Güler te verkopen. Zij geloven dat hij op langere termijn nog een belangrijke kracht kan worden. Mogelijk volgt echter een oplossing in de vorm van een huurbeurt. AC Milan zou belangstelling tonen, maar vooral de Duitse kampioen Bayer Leverkusen zou nadrukkelijk aan zijn mouw trekken.

Een tijdelijke overstap naar de ploeg van coach Xabi Alonso lijkt alvast een verstandige zet. Afwachten dus hoe het dossier evolueert. Indien Güler tijdens de voorbereiding aanvoelt dat hij geen hoofdrol speelt in de plannen van Ancelotti en co, is het niet uitgesloten dat hij zelf zo'n huurbeurt probeert af te dwingen.

Real heeft momenteel de sterkste voorlinie van Europa ...

Meest recent

Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

1
1
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

55
55
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

25
25
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

166
166
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

13
13
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

310
310
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

132
132
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

42
42
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

410
410
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

90
90
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

95
95
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

50
50
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

187
187
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

111
111
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

91
91
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

154
154
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

163
163
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

78
78
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

178
178
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

145
145
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

143
143
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

274
274

Meer sportnieuws