'EK-smaakmaker Güler gedwongen tot fraaie transfer'

door
'EK-smaakmaker Güler gedwongen tot fraaie transfer'

Tijdens het voorbije Europees kampioenschap wisten verschillende jonge sterren zich te profileren. Bij Turkije bijvoorbeeld, kon Arda Güler zich in de spotlights spelen. Desondanks worden nu vraagtekens geplaatst achter zijn toekomst bij Real Madrid.

Güler staat in eigen land al jaren te boek als een absoluut goudhaantje en kreeg al op erg prille leeftijd zijn kans bij Fenerbahçe. Na het vertrek van Mesut Özil brak hij zelfs compleet door bij de topclub uit Istanbul. Maar lang zou hij niet bij Fenerbahçe blijven. Met amper één volledig seizoen in de benen, maakte de spelmaker/aanvaller al een absolute toptransfer.

FC Barcelona trok lange tijd aan zijn mouw, maar uiteindelijk was het Real Madrid dat hem wist te strikken. Vorige zomer legde de Spaanse kampioen zo'n 20 miljoen euro neer voor hem. Vervolgens moest Güler, mede door blessureleed, echter vrede nemen met een beperkte bijrol in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Gigantische concurrentie

Tegen het einde van het seizoen kreeg hij dan toch volop zijn kans van coach Carlo Ancelotti en vond de Turk plots vlot de weg naar doel. Die goede lijn trok hij vervolgens door op het EK. Zo werd de jongeling de grote ster van de Turkse nationale ploeg, die uiteindelijk strandde in de kwartfinales.

Desodanks zouden Güler en zijn entourage zich toch zorgen maken over zijn nabije toekomst. De concurrentie bij Real was al enorm op zijn posities, met de komst van Kylian Mbappé en Endrick is die alleen maar groter geworden. Volgens SPORT vreest men in het kamp van de Turk dan ook voor zijn speelkansen.

Interesse van Leverkusen

De Madrilenen zouden echter niet van plan zijn om Güler te verkopen. Zij geloven dat hij op langere termijn nog een belangrijke kracht kan worden. Mogelijk volgt echter een oplossing in de vorm van een huurbeurt. AC Milan zou belangstelling tonen, maar vooral de Duitse kampioen Bayer Leverkusen zou nadrukkelijk aan zijn mouw trekken.

Een tijdelijke overstap naar de ploeg van coach Xabi Alonso lijkt alvast een verstandige zet. Afwachten dus hoe het dossier evolueert. Indien Güler tijdens de voorbereiding aanvoelt dat hij geen hoofdrol speelt in de plannen van Ancelotti en co, is het niet uitgesloten dat hij zelf zo'n huurbeurt probeert af te dwingen.

Real heeft momenteel de sterkste voorlinie van Europa ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

21
21
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

52
52
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

96
96
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

165
165
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

230
230
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

89
89
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

166
166
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

495
495
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

731
731
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

183
183
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

233
233
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

656
656
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

368
368
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

314
314
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

427
427
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws