'Vertrek bij Gent nabij: Tissoudali bereikt principeakkoord'

door
'Vertrek bij Gent nabij: Tissoudali bereikt principeakkoord'

Bij AA Gent gaat het nieuwe seizoen snel van start, aanstaande donderdag beginnen de Buffalo's al aan hun Europese campagne tegen Vikingur. Ondertussen blijft de club actief op de transfermarkt. Zo lijkt Tarik Tissoudali op weg naar de uitgang.

De Oost-Vlamingen zijn deze zomer begonnen aan een compleet nieuw sportief hoofdstuk. Zoals geweten werd afscheid genomen van de legendarische hoofdtrainer Hein Vanhaezebrouck. Om hem te vervangen werd Wouter Vrancken uiteindelijk aangeworven als T1 in de Planet Group Arena.

Daarnaast werd ook de sportieve leiding herschikt. Manager Michel Louwagie schikte zich in een adviserende rol. Eigenaar Sam Baro besloot dan weer om zelf CEO te worden. Daarnaast werd Arnar Vidarsson aangeduid als de nieuwe sportieve directeur bij de Buffalo's.

LEES OOK: Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Transferdrukte in Gent

Met aanvallers Andri Gudjohnsen en Max Dean haalde de IJslander alvast twee offensieve versterkingen in huis. In de komende weken moeten echter nog meer aanwinsten volgen. Voor het middenveld is het vizier bijvoorbeeld op Aimé Omgba (NAC) en Mathias Delorge (STVV) gericht.

Daarnaast zullen de Oost-Vlamingen ook bepaalde spelers van de hand proberen doen. Zo is de kans groot dat Tissoudali andere oorden opzoekt. De Marokkaanse international kon rekenen op interesse uit het Midden-Oosten, maar zou nu dicht bij een overgang naar PAOK staan.

Persoonlijk akkoord

Volgens het lokale medium Gazzetta vond de aanvaller inmiddels een principeakkoord met de Griekse landskampioen. Daar zou hij zo'n 1.3 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Nu is het dus aan de clubs om ook tot een overeenkomst te komen. Tissoudali staat nog twee jaar onder contract en dus heeft Gent recht op een bepaalde transfersom. Maar de Buffalo's willen ook verlost zijn van zijn zware contract, dus zullen allicht niet te veel dwarsliggen.

Indien Tissoudali vertrekt, moet Gent een rechtstreekse vervanger halen ...

Meest recent

Garcia spreekt klare taal over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

21
21
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

42
42
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

430
430
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

41
41
Géén WK voor Rode Duivel? "Dan liever De Cat meenemen"

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

102
102
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

312
312
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

442
442
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

134
134
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

248
248
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

476
476
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

554
554
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

125
125
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

605
605
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

310
310
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

442
442
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

87
87
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

61
61
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

264
264
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

102
102
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

282
282
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

246
246
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

105
105
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

94
94
Rode Duivels terug thuis bij Standard: vijftal keert terug

De Rode Duivels spelen morgen in een vol huis tegen Liechtenstein. Voor de Luikse fans is het ...

148
148
'Club Brugge blijft in running voor pittige transfer'

Het lijkt er niet op dat we bij Club Brugge al te veel transferactiviteit zullen moeten verwachten ...

250
250

Meer sportnieuws