'Vertrek bij Gent nabij: Tissoudali bereikt principeakkoord'

door
'Vertrek bij Gent nabij: Tissoudali bereikt principeakkoord'

Bij AA Gent gaat het nieuwe seizoen snel van start, aanstaande donderdag beginnen de Buffalo's al aan hun Europese campagne tegen Vikingur. Ondertussen blijft de club actief op de transfermarkt. Zo lijkt Tarik Tissoudali op weg naar de uitgang.

De Oost-Vlamingen zijn deze zomer begonnen aan een compleet nieuw sportief hoofdstuk. Zoals geweten werd afscheid genomen van de legendarische hoofdtrainer Hein Vanhaezebrouck. Om hem te vervangen werd Wouter Vrancken uiteindelijk aangeworven als T1 in de Planet Group Arena.

Daarnaast werd ook de sportieve leiding herschikt. Manager Michel Louwagie schikte zich in een adviserende rol. Eigenaar Sam Baro besloot dan weer om zelf CEO te worden. Daarnaast werd Arnar Vidarsson aangeduid als de nieuwe sportieve directeur bij de Buffalo's.

LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Transferdrukte in Gent

Met aanvallers Andri Gudjohnsen en Max Dean haalde de IJslander alvast twee offensieve versterkingen in huis. In de komende weken moeten echter nog meer aanwinsten volgen. Voor het middenveld is het vizier bijvoorbeeld op Aimé Omgba (NAC) en Mathias Delorge (STVV) gericht.

Daarnaast zullen de Oost-Vlamingen ook bepaalde spelers van de hand proberen doen. Zo is de kans groot dat Tissoudali andere oorden opzoekt. De Marokkaanse international kon rekenen op interesse uit het Midden-Oosten, maar zou nu dicht bij een overgang naar PAOK staan.

Persoonlijk akkoord

Volgens het lokale medium Gazzetta vond de aanvaller inmiddels een principeakkoord met de Griekse landskampioen. Daar zou hij zo'n 1.3 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Nu is het dus aan de clubs om ook tot een overeenkomst te komen. Tissoudali staat nog twee jaar onder contract en dus heeft Gent recht op een bepaalde transfersom. Maar de Buffalo's willen ook verlost zijn van zijn zware contract, dus zullen allicht niet te veel dwarsliggen.

Indien Tissoudali vertrekt, moet Gent een rechtstreekse vervanger halen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

18
18
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

69
69
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

24
24
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

71
71
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

137
137
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

128
128
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

106
106
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

155
155
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

284
284
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

18
18
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

444
444
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

734
734
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

159
159
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

109
109
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

124
124
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

501
501
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

304
304
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

148
148
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

459
459
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

670
670
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

337
337
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

152
152

Meer sportnieuws