'Vertrek bij Gent nabij: Tissoudali bereikt principeakkoord'

520 stemmen
'Vertrek bij Gent nabij: Tissoudali bereikt principeakkoord'

Bij AA Gent gaat het nieuwe seizoen snel van start, aanstaande donderdag beginnen de Buffalo's al aan hun Europese campagne tegen Vikingur. Ondertussen blijft de club actief op de transfermarkt. Zo lijkt Tarik Tissoudali op weg naar de uitgang.

De Oost-Vlamingen zijn deze zomer begonnen aan een compleet nieuw sportief hoofdstuk. Zoals geweten werd afscheid genomen van de legendarische hoofdtrainer Hein Vanhaezebrouck. Om hem te vervangen werd Wouter Vrancken uiteindelijk aangeworven als T1 in de Planet Group Arena.

Daarnaast werd ook de sportieve leiding herschikt. Manager Michel Louwagie schikte zich in een adviserende rol. Eigenaar Sam Baro besloot dan weer om zelf CEO te worden. Daarnaast werd Arnar Vidarsson aangeduid als de nieuwe sportieve directeur bij de Buffalo's.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Transferdrukte in Gent

Met aanvallers Andri Gudjohnsen en Max Dean haalde de IJslander alvast twee offensieve versterkingen in huis. In de komende weken moeten echter nog meer aanwinsten volgen. Voor het middenveld is het vizier bijvoorbeeld op Aimé Omgba (NAC) en Mathias Delorge (STVV) gericht.

Daarnaast zullen de Oost-Vlamingen ook bepaalde spelers van de hand proberen doen. Zo is de kans groot dat Tissoudali andere oorden opzoekt. De Marokkaanse international kon rekenen op interesse uit het Midden-Oosten, maar zou nu dicht bij een overgang naar PAOK staan.

Persoonlijk akkoord

Volgens het lokale medium Gazzetta vond de aanvaller inmiddels een principeakkoord met de Griekse landskampioen. Daar zou hij zo'n 1.3 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Nu is het dus aan de clubs om ook tot een overeenkomst te komen. Tissoudali staat nog twee jaar onder contract en dus heeft Gent recht op een bepaalde transfersom. Maar de Buffalo's willen ook verlost zijn van zijn zware contract, dus zullen allicht niet te veel dwarsliggen.

Indien Tissoudali vertrekt, moet Gent een rechtstreekse vervanger halen ...

Meest recent

Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

11
11
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

14
14
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

20
20
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

22
22
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

77
77
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

87
87
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

345
345
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

65
65
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

132
132
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

275
275
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

838
838
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

469
469
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

844
844
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

149
149
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

412
412
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

785
785
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

547
547
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

344
344
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

568
568
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

151
151
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

167
167

Meer sportnieuws