'Vertrek bij Gent nabij: Tissoudali bereikt principeakkoord'

520 stemmen
'Vertrek bij Gent nabij: Tissoudali bereikt principeakkoord'

Bij AA Gent gaat het nieuwe seizoen snel van start, aanstaande donderdag beginnen de Buffalo's al aan hun Europese campagne tegen Vikingur. Ondertussen blijft de club actief op de transfermarkt. Zo lijkt Tarik Tissoudali op weg naar de uitgang.

De Oost-Vlamingen zijn deze zomer begonnen aan een compleet nieuw sportief hoofdstuk. Zoals geweten werd afscheid genomen van de legendarische hoofdtrainer Hein Vanhaezebrouck. Om hem te vervangen werd Wouter Vrancken uiteindelijk aangeworven als T1 in de Planet Group Arena.

Daarnaast werd ook de sportieve leiding herschikt. Manager Michel Louwagie schikte zich in een adviserende rol. Eigenaar Sam Baro besloot dan weer om zelf CEO te worden. Daarnaast werd Arnar Vidarsson aangeduid als de nieuwe sportieve directeur bij de Buffalo's.

LEES OOK: 'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

Transferdrukte in Gent

Met aanvallers Andri Gudjohnsen en Max Dean haalde de IJslander alvast twee offensieve versterkingen in huis. In de komende weken moeten echter nog meer aanwinsten volgen. Voor het middenveld is het vizier bijvoorbeeld op Aimé Omgba (NAC) en Mathias Delorge (STVV) gericht.

Daarnaast zullen de Oost-Vlamingen ook bepaalde spelers van de hand proberen doen. Zo is de kans groot dat Tissoudali andere oorden opzoekt. De Marokkaanse international kon rekenen op interesse uit het Midden-Oosten, maar zou nu dicht bij een overgang naar PAOK staan.

Persoonlijk akkoord

Volgens het lokale medium Gazzetta vond de aanvaller inmiddels een principeakkoord met de Griekse landskampioen. Daar zou hij zo'n 1.3 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Nu is het dus aan de clubs om ook tot een overeenkomst te komen. Tissoudali staat nog twee jaar onder contract en dus heeft Gent recht op een bepaalde transfersom. Maar de Buffalo's willen ook verlost zijn van zijn zware contract, dus zullen allicht niet te veel dwarsliggen.

Indien Tissoudali vertrekt, moet Gent een rechtstreekse vervanger halen ...

Meest recent

Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

80
80
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

23
23
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

111
111
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

49
49
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

76
76
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

251
251
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

47
47
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

334
334
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

192
192
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

174
174
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

376
376
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

261
261
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

671
671
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

466
466
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

474
474
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

346
346
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

146
146
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

138
138
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

61
61
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

197
197
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

417
417
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

585
585
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

102
102
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

358
358
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

484
484

Meer sportnieuws