Sterke man Bayern bezorgt Kompany ijskoude douche

door
Sterke man Bayern bezorgt Kompany ijskoude douche

Vincent Kompany maakt zich op voor zijn officieuze debuut als hoofdcoach van Bayern München. Deze week staat namelijk zijn eerste oefenwedstrijd op het programma. Ondertussen kreeg de Belgische trainer wel slecht nieuws van op het transferfront.

Bayern toonde zich al vrij actief op de mercato. Met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart), flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace) en middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) strikte de Duitse topclub inmiddels al drie directe aanwinsten. Maar de transferhonger van Kompany en co is nog lang niet gestild.

LEES OOK: 'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Nieuwe targets

Zo raakte inmiddels bekend dat Bayern zijn zinnen heeft gezet op Désiré Doué. Deze 19-jarige aanvaller speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. Kompany zou zelfs persoonlijk contact met hebben gehad om hem te overtuigen.

Daarnaast blijft ook Xavi Simons hoog op de verlanglijst staan. De Oranje-international groeide vorig seizoen al uit tot één van de sensaties in de Bundesliga toen hij op huurbasis voor RB Leipzig uitkwam. Volgens de laatste berichten zou Bayern tot liefst 90 miljoen euro veil hebben om hem over te nemen van PSG.

Eerst verkopen

Maar Kompany en co worden nu met de voeten op de grond gezet door Uli Hoenness. De erevoorzitter is al een tijdje minder actief betrokken binnen de dagelijkse werking, maar is nog steeds goed op de hoogte van het reilen en zeilen binnen de club. En hij gaat nu serieus op de rem staan wat de transferplannen betreft.

Zo stelt Hoenness dat extra versterking enkel mogelijk is als er eerst verkocht wordt. "Er komt sowieso geen speler meer bij voordat er eerst twee of drie spelers vertrekken. Max Eberl en Christoph Freund weten dat ook. Bayern heeft geen geldschieter die ervoor zorgt dat we maar kunnen blijven uitgeven", werd hij geciteerd bij VI. Gelukkig voor Kompany zijn er verschillende spelers die in aanmerking komen voor een vertrek, maar hij zal dus geduld moeten hebben.

🔥 Populair bij onze lezers

‘Reactie Cristiano Jr. op Lamine Yamal verrast internet’
‘Reactie Cristiano Jr. op Lamine Yamal verrast internet’

Kompany staat minstens drie seizoenen aan het roer bij Bayern ...

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

180
180
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

100
100
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

279
279
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

294
294
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

734
734
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

132
132
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

526
526
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

276
276
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1736
1736
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

237
237
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

526
526
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1201
1201
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

791
791
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1195
1195
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

454
454
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

132
132
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws