Sterke man Bayern bezorgt Kompany ijskoude douche

door
Sterke man Bayern bezorgt Kompany ijskoude douche

Vincent Kompany maakt zich op voor zijn officieuze debuut als hoofdcoach van Bayern München. Deze week staat namelijk zijn eerste oefenwedstrijd op het programma. Ondertussen kreeg de Belgische trainer wel slecht nieuws van op het transferfront.

Bayern toonde zich al vrij actief op de mercato. Met verdediger Hiroki Ito (VfB Stuttgart), flankaanvaller Michael Olise (Crystal Palace) en middenvelder Joao Palhinha (Fulham FC) strikte de Duitse topclub inmiddels al drie directe aanwinsten. Maar de transferhonger van Kompany en co is nog lang niet gestild.

LEES OOK: 'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nieuwe targets

Zo raakte inmiddels bekend dat Bayern zijn zinnen heeft gezet op Désiré Doué. Deze 19-jarige aanvaller speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. Kompany zou zelfs persoonlijk contact met hebben gehad om hem te overtuigen.

Daarnaast blijft ook Xavi Simons hoog op de verlanglijst staan. De Oranje-international groeide vorig seizoen al uit tot één van de sensaties in de Bundesliga toen hij op huurbasis voor RB Leipzig uitkwam. Volgens de laatste berichten zou Bayern tot liefst 90 miljoen euro veil hebben om hem over te nemen van PSG.

Eerst verkopen

Maar Kompany en co worden nu met de voeten op de grond gezet door Uli Hoenness. De erevoorzitter is al een tijdje minder actief betrokken binnen de dagelijkse werking, maar is nog steeds goed op de hoogte van het reilen en zeilen binnen de club. En hij gaat nu serieus op de rem staan wat de transferplannen betreft.

Zo stelt Hoenness dat extra versterking enkel mogelijk is als er eerst verkocht wordt. "Er komt sowieso geen speler meer bij voordat er eerst twee of drie spelers vertrekken. Max Eberl en Christoph Freund weten dat ook. Bayern heeft geen geldschieter die ervoor zorgt dat we maar kunnen blijven uitgeven", werd hij geciteerd bij VI. Gelukkig voor Kompany zijn er verschillende spelers die in aanmerking komen voor een vertrek, maar hij zal dus geduld moeten hebben.

Kompany staat minstens drie seizoenen aan het roer bij Bayern ...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

23
23
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

54
54
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

28
28
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

43
43
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

50
50
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

117
117
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

82
82
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

71
71
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

88
88
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

238
238
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

273
273
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

130
130
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

44
44
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

304
304
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

90
90
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

346
346
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

207
207
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

114
114
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

447
447
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

192
192

Meer sportnieuws