Toekomst bepaald? 'Nusa gruwt na nieuwe transferwending'

door
Toekomst bepaald? 'Nusa gruwt na nieuwe transferwending'

Club Brugge heeft afgelopen weekend zijn seizoen op gang getrapt met een nederlaag in de Supercup tegen Union SG. Maar de kans is groot dat er in de komende weken verder gesleuteld wordt aan de selectie. Bepaalde sterkhouders kunnen bijvoorbeeld nog vertrekken, ook Antonio Nusa werd daarvoor genoemd.

De Noorse international is intrinsiek één van de meest getalenteerde spelers in de Brugse selectie. En ook in het buitenland is zijn talent al een tijdje bekend. Een jaartje geleden bijvoorbeeld, was Chelsea FC naar verluidt bereid om een slordige 30 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst. Die deal kwam toen op een veto van Bart Verhaeghe te staan, de preses geloofde dat Nusa op termijn nog meer waard zou zijn.

Enkele maanden later leek Verhaeghe ook gelijk te krijgen. Dit keer was het Brentford FC dat zich aan het front had gemeld voor de technischvaardige aanvaller. De Bees hadden volgens verschillende bronnen zelfs zo'n 36 miljoen euro veil voor de komst van Nusa. Zijn transfer leek eind januari dan ook quasi rond, tot plots een onverwachte wending volgde.

LEES OOK: 'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Gefaalde medische tests

Tijdens de medische keuring bij Brentford werd een stukje rondzwevend kraakbeen ontdekt. In samenwerking met de medische staff van de Noorse voetbalbond, konden Nusa en Club al snel bewijzen dat dit niet ernstigs was en makkelijk te verhelpen. Maar het kwade was toen al geschied. De transfer ketste definitief af en die mislukte medische proeven blijven hem achtervolgen.

Sindsdien heeft Nusa het immers lastig om op constante basis zijn gewenste niveau te halen. Bovendien tonen andere geïnteresseerde clubs zich veel meer terughoudend. Zo dreigt de Noor zelfs een nieuwe toptransfer te missen door soortgelijke problemen. Volgens The Sun en de Engelse transferwatcher Alan Nixon heeft ook Crystal Palace nu twijfels bij Nusa.

Verlengd verblijf bij Club?

De Engelsen zagen Michael Olise naar Bayern München trekken en hadden Nusa in het vizier als mogelijke opvolger. Maar bovengenoemde bronnen melden nu dat de Londense club grote bedenkingen heeft bij de medische en fysieke paraatheid van Nusa. Zeker omdat de Noor nog steeds een pak geld moeten kosten en men geen risico's wil nemen bij dit soort investeringen. Het begint er dan ook meer en meer op te lijken dat zijn toekomst op korte termijn bij Club Brugge. Daar zal hij andere ploegen op het veld moeten bewijzen dat hij wel degelijk topfit is.

Nusa blijft in de zomer gewoon bij Club Brugge ...

Meest recent

Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

86
86
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

45
45
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

394
394
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

330
330
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

209
209
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

257
257
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

75
75
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

623
623
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

225
225
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

419
419
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

655
655
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

406
406
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

184
184
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

175
175
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

167
167
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

264
264
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

80
80
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

344
344
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

241
241
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

450
450
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

531
531

Meer sportnieuws