'Standard-fans verzetten zich tegen transfer door nazigroet’

door
'Standard-fans verzetten zich tegen transfer door nazigroet’

Standard Luik staat naar verluidt dicht bij de komst van Patryk Klimala. De 25-jarige aanvaller speelde afgelopen seizoen bij het Poolse Slask Wroclaw.

Standard heeft beperkte middelen om spelers binnen te halen deze zomermercato en Klimala kan voor een prikje worden opgehaald. De supporters verzetten zich echter massaal tegen zijn komst, dat laat Het Laatste Nieuws weten.

LEES OOK: Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Nazigroet

Klimala scoorde namelijk maar één doelpunt in twee jaar tijd en dat doelpunt kwam ook nog eens negatief in de media. De Pool stak zijn rechterhand in de lucht wat leek op een nazigroet. Hij speelde toen in Israël voor Hapel Beer Shiva. Op sociale media zijn de fans duidelijk over zijn komst: ‘Geen racisten of Nazi’s bij Standard’, klinkt het onder meer.

Klimala zelf legde zijn controversiële viering overigens wel uit. “Ik wou gewoon de fans groeten, niet meer dan dat. Maar het werd compleet fout geïnterpreteerd. Ik ben een Pool en respecteer de geschiedenis van beide landen.”

Van een nazigroet was volgens Klimala geen sprake. “Ik zou er nooit aan durven denken om een nazigroet te brengen. Toen ik in Polen leefde heb ik het concentratiekamp in Auschwitz-Birkenau bezocht en realiseerde ik het belang van dat stukje geschiedenis en de Joodse gemeenschap. Sorry als iemand het verkeerd opvatte.”

Geen interesse?

HLN laat vervolgens weten dat de vermeende interesse van de Rouches in Klimala voorlopig wordt ontkend door Standard. Een kwakkel van de Poolse media of heeft de Waalse club zich door de supporters toch van gedachten laten veranderen?

Laat Standard de transferpiste Klimala beter varen?

Meest recent

Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

6
6
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

22
22
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

11
11
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

68
68
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

166
166
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

250
250
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

78
78
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

135
135
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

21
21
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

269
269
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

237
237
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

223
223
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

178
178
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

363
363
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

78
78
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

105
105
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

114
114
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

62
62
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

114
114
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

96
96
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

301
301
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

97
97
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

40
40
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

268
268
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

399
399

Meer sportnieuws