'Standard-fans verzetten zich tegen transfer door nazigroet’

178 stemmen
'Standard-fans verzetten zich tegen transfer door nazigroet’

Standard Luik staat naar verluidt dicht bij de komst van Patryk Klimala. De 25-jarige aanvaller speelde afgelopen seizoen bij het Poolse Slask Wroclaw.

Standard heeft beperkte middelen om spelers binnen te halen deze zomermercato en Klimala kan voor een prikje worden opgehaald. De supporters verzetten zich echter massaal tegen zijn komst, dat laat Het Laatste Nieuws weten.

LEES OOK: Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Nazigroet

Klimala scoorde namelijk maar één doelpunt in twee jaar tijd en dat doelpunt kwam ook nog eens negatief in de media. De Pool stak zijn rechterhand in de lucht wat leek op een nazigroet. Hij speelde toen in Israël voor Hapel Beer Shiva. Op sociale media zijn de fans duidelijk over zijn komst: ‘Geen racisten of Nazi’s bij Standard’, klinkt het onder meer.

Klimala zelf legde zijn controversiële viering overigens wel uit. “Ik wou gewoon de fans groeten, niet meer dan dat. Maar het werd compleet fout geïnterpreteerd. Ik ben een Pool en respecteer de geschiedenis van beide landen.”

Van een nazigroet was volgens Klimala geen sprake. “Ik zou er nooit aan durven denken om een nazigroet te brengen. Toen ik in Polen leefde heb ik het concentratiekamp in Auschwitz-Birkenau bezocht en realiseerde ik het belang van dat stukje geschiedenis en de Joodse gemeenschap. Sorry als iemand het verkeerd opvatte.”

Geen interesse?

HLN laat vervolgens weten dat de vermeende interesse van de Rouches in Klimala voorlopig wordt ontkend door Standard. Een kwakkel van de Poolse media of heeft de Waalse club zich door de supporters toch van gedachten laten veranderen?

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’
62

Laat Standard de transferpiste Klimala beter varen?

Meest recent

'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

2
2
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

29
29
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

154
154
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

275
275
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

112
112
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

69
69
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

195
195
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

161
161
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

167
167
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

234
234
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

540
540
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

460
460
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

486
486
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

195
195
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

744
744
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

653
653
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

232
232
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

150
150
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

520
520
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

194
194
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

127
127
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

479
479
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

311
311

Meer sportnieuws