Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

door
Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

Eerder op de dag werd er gesproken van een akkoord tussen Kevin De Bruyne en het Saudi-Arabische Al-Ittihad. Transferexpert Fabrizio Romano komt nu met een enorme transferwending over de Rode Duivel.

Volgens zijn Saudische bronnen is er geen sprake van een akkoord. Al-Ittihad heeft andere transferijzers te smeden en zou in de eerste plaats naar Moussa Diaby kijken. Ook is een doelman de prioriteit.

LEES OOK: 'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Toch Saudi-Arabië?

Dat betekent niet dat De Bruyne deze zomer niét naar Saudi-Arabië zal trekken. Die kans zit er zeker nog in. De middenvelder gaat zijn laatste contractjaar in bij Manchester City en als de Engelse topclub nog geld wil verdienen aan de Rode Duivel zal het nu moeten verkopen.

De Bruyne liet zich al enkele keren positief uit over een transfer naar Saudi-Arabië en lijkt vooral aan de toekomst te denken in plaats van sportieve ambities. Overigens is Al-Ittihad wél met ploegmakker Ederson aan het onderhandelen. Man City houdt echter vol bij de vraagprijs van 50 á 60 miljoen euro.

Rode Duivels

De Bruyne komt terug van een teleurstellend Europees Kampioenschap met de Rode Duivels en kampte het afgelopen seizoen met veel blessureleed bij Manchester City. De spelverdeler lijkt de overvolle Europese kalender beu te zijn en was ook al niet te spreken over de Nations League.

Een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië kan redding brengen. KDB zal een pak minder wedstrijden moeten spelen en zal daarvoor een pak meer geld krijgen. Zijn toekomst bij de Rode Duivels lijkt overigens niet af te hangen van een transfer naar het Midden-Oosten.

Denk jij dat KDB naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

58
58
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

92
92
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

17
17
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

57
57
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

115
115
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

66
66
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

125
125
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

136
136
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

333
333
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

311
311
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

140
140
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

117
117
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

206
206
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

71
71
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

374
374
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

119
119
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

399
399
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

174
174
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

274
274
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

691
691
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

217
217
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

356
356
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

426
426

Meer sportnieuws