Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

door
Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

Eerder op de dag werd er gesproken van een akkoord tussen Kevin De Bruyne en het Saudi-Arabische Al-Ittihad. Transferexpert Fabrizio Romano komt nu met een enorme transferwending over de Rode Duivel.

Volgens zijn Saudische bronnen is er geen sprake van een akkoord. Al-Ittihad heeft andere transferijzers te smeden en zou in de eerste plaats naar Moussa Diaby kijken. Ook is een doelman de prioriteit.

LEES OOK: Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

Toch Saudi-Arabië?

Dat betekent niet dat De Bruyne deze zomer niét naar Saudi-Arabië zal trekken. Die kans zit er zeker nog in. De middenvelder gaat zijn laatste contractjaar in bij Manchester City en als de Engelse topclub nog geld wil verdienen aan de Rode Duivel zal het nu moeten verkopen.

De Bruyne liet zich al enkele keren positief uit over een transfer naar Saudi-Arabië en lijkt vooral aan de toekomst te denken in plaats van sportieve ambities. Overigens is Al-Ittihad wél met ploegmakker Ederson aan het onderhandelen. Man City houdt echter vol bij de vraagprijs van 50 á 60 miljoen euro.

Rode Duivels

De Bruyne komt terug van een teleurstellend Europees Kampioenschap met de Rode Duivels en kampte het afgelopen seizoen met veel blessureleed bij Manchester City. De spelverdeler lijkt de overvolle Europese kalender beu te zijn en was ook al niet te spreken over de Nations League.

Een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië kan redding brengen. KDB zal een pak minder wedstrijden moeten spelen en zal daarvoor een pak meer geld krijgen. Zijn toekomst bij de Rode Duivels lijkt overigens niet af te hangen van een transfer naar het Midden-Oosten.

Denk jij dat KDB naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

0
0
Wesley Sonck totaal van slag na misselijkmakend moment

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

6
6
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

16
16
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

46
46
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

71
71
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

94
94
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

36
36
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

107
107
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

95
95
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

231
231
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

608
608
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

58
58
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

75
75
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

125
125
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

96
96
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

331
331
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

203
203
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

107
107
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

178
178
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

166
166
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

118
118
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

92
92
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

96
96
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

85
85
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

120
120

Meer sportnieuws