Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

1480 stemmen
Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

Eerder op de dag werd er gesproken van een akkoord tussen Kevin De Bruyne en het Saudi-Arabische Al-Ittihad. Transferexpert Fabrizio Romano komt nu met een enorme transferwending over de Rode Duivel.

Volgens zijn Saudische bronnen is er geen sprake van een akkoord. Al-Ittihad heeft andere transferijzers te smeden en zou in de eerste plaats naar Moussa Diaby kijken. Ook is een doelman de prioriteit.

LEES OOK: Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Toch Saudi-Arabië?

Dat betekent niet dat De Bruyne deze zomer niét naar Saudi-Arabië zal trekken. Die kans zit er zeker nog in. De middenvelder gaat zijn laatste contractjaar in bij Manchester City en als de Engelse topclub nog geld wil verdienen aan de Rode Duivel zal het nu moeten verkopen.

De Bruyne liet zich al enkele keren positief uit over een transfer naar Saudi-Arabië en lijkt vooral aan de toekomst te denken in plaats van sportieve ambities. Overigens is Al-Ittihad wél met ploegmakker Ederson aan het onderhandelen. Man City houdt echter vol bij de vraagprijs van 50 á 60 miljoen euro.

Rode Duivels

De Bruyne komt terug van een teleurstellend Europees Kampioenschap met de Rode Duivels en kampte het afgelopen seizoen met veel blessureleed bij Manchester City. De spelverdeler lijkt de overvolle Europese kalender beu te zijn en was ook al niet te spreken over de Nations League.

Een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië kan redding brengen. KDB zal een pak minder wedstrijden moeten spelen en zal daarvoor een pak meer geld krijgen. Zijn toekomst bij de Rode Duivels lijkt overigens niet af te hangen van een transfer naar het Midden-Oosten.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
25

Denk jij dat KDB naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

52
52
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

18
18
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

456
456
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

94
94
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

140
140
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

263
263
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

68
68
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

376
376
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

87
87
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

190
190
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

105
105
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

235
235
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

79
79
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

64
64
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

204
204
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

172
172
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

447
447
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

217
217
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

65
65
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

296
296

Meer sportnieuws