Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

door
Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

Eerder op de dag werd er gesproken van een akkoord tussen Kevin De Bruyne en het Saudi-Arabische Al-Ittihad. Transferexpert Fabrizio Romano komt nu met een enorme transferwending over de Rode Duivel.

Volgens zijn Saudische bronnen is er geen sprake van een akkoord. Al-Ittihad heeft andere transferijzers te smeden en zou in de eerste plaats naar Moussa Diaby kijken. Ook is een doelman de prioriteit.

LEES OOK: Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Toch Saudi-Arabië?

Dat betekent niet dat De Bruyne deze zomer niét naar Saudi-Arabië zal trekken. Die kans zit er zeker nog in. De middenvelder gaat zijn laatste contractjaar in bij Manchester City en als de Engelse topclub nog geld wil verdienen aan de Rode Duivel zal het nu moeten verkopen.

De Bruyne liet zich al enkele keren positief uit over een transfer naar Saudi-Arabië en lijkt vooral aan de toekomst te denken in plaats van sportieve ambities. Overigens is Al-Ittihad wél met ploegmakker Ederson aan het onderhandelen. Man City houdt echter vol bij de vraagprijs van 50 á 60 miljoen euro.

Rode Duivels

De Bruyne komt terug van een teleurstellend Europees Kampioenschap met de Rode Duivels en kampte het afgelopen seizoen met veel blessureleed bij Manchester City. De spelverdeler lijkt de overvolle Europese kalender beu te zijn en was ook al niet te spreken over de Nations League.

Een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië kan redding brengen. KDB zal een pak minder wedstrijden moeten spelen en zal daarvoor een pak meer geld krijgen. Zijn toekomst bij de Rode Duivels lijkt overigens niet af te hangen van een transfer naar het Midden-Oosten.

Denk jij dat KDB naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

123
123
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

45
45
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

36
36
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

80
80
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

18
18
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

61
61
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

210
210
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

66
66
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

108
108
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

148
148
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

160
160
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

77
77
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

75
75
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

199
199
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

233
233
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

148
148
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

195
195
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

176
176
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

30
30
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

346
346
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

101
101
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

453
453
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

357
357

Meer sportnieuws