Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

1480 stemmen
Romano onthult enorme transferwending De Bruyne

Eerder op de dag werd er gesproken van een akkoord tussen Kevin De Bruyne en het Saudi-Arabische Al-Ittihad. Transferexpert Fabrizio Romano komt nu met een enorme transferwending over de Rode Duivel.

Volgens zijn Saudische bronnen is er geen sprake van een akkoord. Al-Ittihad heeft andere transferijzers te smeden en zou in de eerste plaats naar Moussa Diaby kijken. Ook is een doelman de prioriteit.

LEES OOK: Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Toch Saudi-Arabië?

Dat betekent niet dat De Bruyne deze zomer niét naar Saudi-Arabië zal trekken. Die kans zit er zeker nog in. De middenvelder gaat zijn laatste contractjaar in bij Manchester City en als de Engelse topclub nog geld wil verdienen aan de Rode Duivel zal het nu moeten verkopen.

De Bruyne liet zich al enkele keren positief uit over een transfer naar Saudi-Arabië en lijkt vooral aan de toekomst te denken in plaats van sportieve ambities. Overigens is Al-Ittihad wél met ploegmakker Ederson aan het onderhandelen. Man City houdt echter vol bij de vraagprijs van 50 á 60 miljoen euro.

Rode Duivels

De Bruyne komt terug van een teleurstellend Europees Kampioenschap met de Rode Duivels en kampte het afgelopen seizoen met veel blessureleed bij Manchester City. De spelverdeler lijkt de overvolle Europese kalender beu te zijn en was ook al niet te spreken over de Nations League.

Een lucratieve transfer naar Saudi-Arabië kan redding brengen. KDB zal een pak minder wedstrijden moeten spelen en zal daarvoor een pak meer geld krijgen. Zijn toekomst bij de Rode Duivels lijkt overigens niet af te hangen van een transfer naar het Midden-Oosten.

Denk jij dat KDB naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

0
0
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

139
139
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

186
186
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

114
114
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

268
268
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

79
79
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

118
118
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

157
157
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

366
366
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

505
505
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

182
182
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

361
361
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

291
291
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

69
69
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

283
283
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

119
119
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

140
140
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

590
590
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

157
157
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

199
199
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

762
762
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

311
311
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

461
461
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1623
1623

Meer sportnieuws